Architektura i dekoracja wnętrz

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Lenna » 30 lip 2017, 3:48

Teraz jest zdecydowanie lepiej (y) Wewnątrz przeszkadza mi nadmiar brązu, sufit zlewa się z podłogą.
Obrazek

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Smustle » 11 sie 2017, 2:11

Ukończyłam domek z poprzedniego posta.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Dolce_Lamiya » 16 sie 2017, 13:27

Smustle - piękny dom! Nic bym nie zmienił (no może oprócz tego bajorka w ogrodzie, i tych niebieskich krzaków na przodzie domu).

Kolejny dom z cyklu "Mam dużo simów, a mało domów".

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: ollie » 17 sie 2017, 14:18

Smustle, jest dobrze. Bryła z zewnątrz nie jest jakaś niesamowita, ale się sprawdza. Jedynie mi przeszkadza część z lewej z dziwnymi oknami, niestety wewnątrz wyglądają gorzej. Ogród jest całkiem, dziwnie wygląda ta fontanna (??) na moje oko. W środku świetnie operujesz kolorami, wszystko ze sobą współgra i o to chodzi. Nie podoba mi się znów gabinet oddzielony tym czymś czego nazwy nie znam. Elementy roślinne świetnie wypełniają łazienkę, ogólnie rośliny świetnie ułożyłaś. Znów w pokoju dziecięcym nie podoba mi się lampa sufitowa i naklejki. Mimo tych kilku wad, dom prezentuje się naprawdę pięknie, może nawet mógłbym w nim zamieszkać.

Lepki, bryła jest ładna + weranda, jednak całościowo tom jest zbyt jednolity jak na moje oko. Przemaluj może fundamenty i którąś część domu - będzie ciekawiej. Poza tym nie jestem fanem narożnych części, ale nie sugeruj się tą uwagą. Z przodu ułożyłbym też inaczej okna, ale nie wiem, w sumie to ładnie.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Lenna » 16 wrz 2017, 15:27

Nareszcie ukończyłam remontować dom. Bryła jest brtka, ale przerobiłam na wersję bez CC i zrobiłam swoje wnętrza.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Spoiler:
Obrazek

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: smisiv » 16 wrz 2017, 16:11

Matildos, Davidos, Lisównówna - Wasze domy są piękne.
Szczególnie wnętrza Lenny post wyżej, po prostu cudowne. Oprócz pościeli na łóżku nic bym nie zmieniał.
Brawo Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Lenna » 25 wrz 2017, 13:30

Smiś, dzięki :love:

Remonty kolejnych domów w Miłowie
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Jackob » 27 cze 2018, 13:28

Lenna, Jestem pod wrażeniem Twoich wnętrz. :sweet: Urządzone bez grama cc, a wszystko w nich ładnie się ze sobą komponuje.
__________

Kolejna parcela tego typu mojego wykonania. Mała restauracja przy drodze.
Przez neon wiszący nad wejściem poszedłem w fioletowo, niebieską kolorystykę - nie jestem do niej w 100% przekonany, ale już chyba tak zostawię. soft9 Starałem się ograniczać cc, ale niekiedy nie było innego wyjścia jak ich użyć. :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

+ parterowy dom mieszkalny dla rodziny, którą aktualnie gram.

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Dolce_Lamiya » 03 lip 2018, 20:04

Jackob - jak zwykle świetne budowle. A domek to wogóle majstersztyk.

Ode mnie kolejna bryła. Dom z cyklu mało domów a dużo simów.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Shattered » 03 lip 2018, 20:16

Jackob, dom wygląda ładnie z zewnątrz. O środku ciężko coś powiedzieć.. Natomiast restauracja.. Hm, karaoke wg mnie zbyt blisko stolika. Chciałbyś jeść gdy ktoś wyje Ci nad głową :doge: ?
Nie rozumiem też idei budki fotograficznej w środku sali? Chciałbyś wchodzić w dziewczyną do budki gdy inni jedzą i spoglądają?
BTW. Mogę spytać skąd masz zamiennik drogi?

Lepki, muszę powiedzieć że nie podoba mi się, Ten dach trochę przeraża :unsure: Nie jestem też pewna co do koloru elewacji
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: ollie » 04 lip 2018, 1:29

Jackob coś mi nie pasujew bryle, jest zbyt ciężka, za dużo się tam dzieje. Wnętrza wypadają już lepiej, jednak odstrasza to okno, które jest konwersją z trójki o ile się nie mylę. Wybrał bym też jakiś jeden kolor krzeseł. Dom za to podoba mi się bardzo - jest on ciekawy i dość duży, a mimo to skromny. Nie dałeś dużo zdjęć wnętrz, ale jest dużo pustej przestrzeni i minimalistycznie, podoba mi się.

Lepki mi podoba się zamysł dachu, nie podoba mi się za to że krzyżuje się miejscami i nachodzi na siebie. Poza tym wygląda dobrze tylko od ulicy, powinieneś nad tym popracować. Jeśli chodzi o bryłę, zmienił bym coś, ale nie wiem co. Kolor elewacji wydaje mi się za ciemny.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Jackob » 07 lip 2018, 21:20

Lepki, Przekombinowane z dachem niestety, przydałoby się też trochę roślin przed domem. :P
Shattered, Z myślą o Tobie dodaję dziś kilka zdjęć, na których można zobaczyć nieco więcej z domu. ;) Co do restauracji, to simom raczej nie przeszkadza gdy ktoś śpiewa im nad uchem albo spojrzenia innych podczas korzystania budki fotograficznej. :D Postawiłem na "atrakcje". Chciałem, żeby poza jedzeniem simowie mogli zrobić kilka innych rzeczy bez konieczności zmiany parceli. ^^ Zamiennik dróg mam stąd.
brtk, Okna właśnie były jednym z elementów, na które zdecydowałem się już na samym początku. Chociaż faktycznie mogą odstraszać swoim wyglądem. :P
__________

Kilka zdjęć wnętrz z domu, którego pokazałem w poprzednim poście. Pomieszczenia może nie są najmniejsze, ale i tak miałem problem z ustawieniem kamery.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Shattered » 09 lip 2018, 11:08

Jackob, WOW, ja nie wiem jak Ty to robisz, każdy Twój dom wygląda jakby naprawdę ktoś tam mieszkał nie tylko jakieś komputerowe ludki.
Kuchnia mimo tego, że duża jest przytulna, zmieniłabym jedynie na stół prostokątny z czterema krzesłami. Jakbyś dał do pobrania, to wprowadziłabym tam swoją Halinę :P
Sky Fits Heaven


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości