Porośnięty

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Porośnięty

Postautor: Ururu » 18 kwie 2018, 13:19

[Chyba jeden z lepszych domów, jaki wybudowałam kiedykolwiek w Simsach. Uwielbiam go.]

Założeniem był absolutny brak ścian wewnątrz (są tylko różne odgrodzenia). Inspirowałam się nowoczesną architekturą, połączeniem szkła, drewna i kamienia, wraz z zestawieniem roślin i wody.
Domek idealny jest na przedmieścia, dla simów ceniących prywatność i spokój. Nadaje się dla samotnego sima bądź pary.
Aktualnie wyposażony jest w obiekty dla kota, co nie było zamysłem, ale niestety nie udało mi się wrzucić domku do galerii przed wprowadzeniem rodziny.

Do znalezienia w galerii pod nazwą "Porośnięty".

Wymiary: 30x20
Dodatki:
Przede wszystkim:
  • Przygoda w dżungli
  • Dzień w Spa
Inne:
  • Miejskie życie
  • Zjedzmy na mieście
  • Styl dawnych lat
  • Upiorności
  • Kuchnia na wypasie
  • Perfekcyjne patio
Opcjonalnie:
  • Wielkie pranie <- chyba tylko zestaw do prania
  • Psy i koty <- chyba tylko akcesoria dla kota
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2018, 18:43 przez Ururu, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Porośnięty

Postautor: aesthetea » 18 kwie 2018, 15:38

Ciekawy dom, jednak mam takie ogólne odczucie że czegoś jest za dużo, nie jest w pełni spójny. Jest jakby o krok od nowoczesności ale jednak nie do końca, może to styl mebli. Jak dla mnie kolorystyka na duży plus, uwielbiam połączenie bieli i ciemnego drewna.
Masz może jakieś rzuty z zewnątrz?
Obrazek


Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Porośnięty

Postautor: Smustle » 18 kwie 2018, 17:43

Te pomieszczenia takie ogromne :o Gdyby w czwórce były wrotki, simowie mogliby na nich jeździć po tym domu.
Jak dla mnie kolorystyka na duży plus, uwielbiam połączenie bieli i ciemnego drewna.
Ale też mi coś nie do końca pasuje, ale nie wiem co xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Porośnięty

Postautor: Ururu » 18 kwie 2018, 18:42

To przez mebelki z Przygody w dżungli, które są w klasycznym stylu. Wszystko przez to, że nie mogłam znaleźć żadnego odpowiedniego łóżka i stanęło na meblu z tego dodatku, po czym stwierdziłam, że całkiem pasuje mi takie połączenie klimatu dżungli przeplecionej z nowoczesnością.
A domek wcale nie jest taki duży, to przez te zdjęcia się wydaje, bo odkryłam że jak się oddali bardzo w trybie Tab, to się taki fajny efekt robi i więcej widać XD

Aaa, teraz do mnie dotarło, że nie dałam zdjęć z zewnątrz ;; Przepraszam, już aktualizuję.
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Porośnięty

Postautor: Galcia » 18 kwie 2018, 20:44

Czy absolutny brak ścian oznacza, że kibelek też nie jest oddzielony drzwiami? :D Bardzo fajny dom, aż żałuję, że nie mam Przygody w dżungli, bo skasuje mi połowę obiektów. :P Mogę wykorzystać go kiedyś w relacji? ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Porośnięty

Postautor: Ururu » 18 kwie 2018, 20:51

Kibelek zasłonięty od tyłu drewnianą pseudo-ścianką a od boku bambusami ;) ;) ;)
Nie tyle skasuje co podmieni. Ogólnie z tego dodatku są głównie rzeczy, które na dobrą sprawę można podmienić, aby uzyskać bardziej nowoczesny wygląd. Wydaje mi się, że największą stratą byłyby te glify na ścianie (bo zwieszająca się roślinka jest chyba jeszcze w jakimś dodatku).
I jak najbardziej możesz wykorzystać, będzie mi niezmiernie miło ^^
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
adasdelrey
Posty: 118
Rejestracja: 14 paź 2015, 12:20

Porośnięty

Postautor: adasdelrey » 18 kwie 2018, 22:22

Pomysł fajny, jednak te duże okna mało mi się kojarzą z "cenieniem sobie prywatności". Tak samo jak przy schodach można by było jakieś ogrodzenie postawić.
Na duży plus sam wystrój łazienki, podoba mi się. Łóżko lepiej by wyglądało tym z "Miejskiego życia" i lodówka tym bardziej do wymiany XD Kompletnie nie pasuje do domu mieszkalnego. Co więcej - teraz doszły wyspy kuchenne do tych szafek z "Przygody w dżungli" więc jak najbardziej można je wymienić.

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Porośnięty

Postautor: Kapitan Indra » 20 kwie 2018, 23:18

A mnie domek się podoba, tyle że Ciotka Indra jest znana na forum z dziwacznego gustu :P Gdyby tylko więcej kolorów było no i WC i łazienka "bardziej prywatna" ^^
Kuchnia na plus i ta ściana ze schodami :yes:
A dodatki i akcesoria wszystkie mam, więc nie pozmieniają się obiekty :)
No i plus za rzeczy dla kota, kociara jestem.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Porośnięty

Postautor: Lenna » 28 kwie 2018, 14:58

Przyjemny domek, jednak wnętrza wydają mi się lekko chaotyczne i niespójne, tak jak sama wspomniałaś - to przez meble z Przygody z dżungli. Takie pomieszanie z poplątanym, bo z jednej strony niby nowocześnie, a z drugiej pełno klasycznych elementów i w końcu nie wiadomo, o co chodzi. Poza tym nie podoba mi się, że meble są tak "porozrzucane" (szczególnie dekoracje) i wieje pustką bo pomieszczenia są ogromne, ale to może być moja wina, lubię mieć zapełniony każdy centymetr kwadratowy mieszkania i nadmiernie uporządkowane wszystko XD
Najlepsza zdecydowanie jest łazienka! Bardzo mi się podoba :love:
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości