Zwariowana rodzina Poziomka

Awatar użytkownika
Paulinx
Posty: 96
Rejestracja: 18 gru 2013, 10:49

Zwariowana rodzina Poziomka

Postautor: Paulinx » 12 lis 2017, 13:24

Gram w simsy nie od dziś i nie od wczoraj, a w sumie nigdy nie miałam założonego wątku żadnej z moich rodzin... Także czas to zmienić! Proszę o wyrozumiałość i o rady - to mój pierwszy raz tutaj! :wub:

A więc przedstawiam wam Paulinę Poziomkę - simkę stworzoną niby na moje podobieństwo :fool:
Paulina jest niepoprawną, wiecznie uśmiechniętą, optymistką. Kocha zwierzęta - szczególnie psy. Swój wolny czas lubi również spędzać przy dobrej książce ;) Jest troszkę dziecinna, przez co nie do końca radzi sobie z życiem.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wprowadziła się do Windenburga wraz ze swoją ukochaną suczką Nubi. Paulina nie wyobraża sobie życia bez niej i spędza z nią bardzo dużo czasu. Nubi również jest jej bardzo oddana i chciałaby spędzać z nią każdą chwilę. Jest to również sunia bardzo inteligentna, która uwielbia się bawić. Jak na bordera przystało jest też bardzo aktywna.

Nasza simka w Windenburgu spełniła również swoje marzenie o posiadaniu małego słodkiego szopa. Jest jeszcze malutki i bardzo słodki, a Paulina żyje nadzieją, że jak dorośnie to nie zdemoluje jej całego domu. Na imię dała mu Ricco. W hodowli szopów powiedzieli jej, że cechy którymi charakteryzowali się jego rodzice to terytorialność, nieufność do obcych, spryt oraz zamiłowanie do zabawek. Tylko czy mówili prawdę? :unsure:

Pierwsze co Paulina musiała zrobić po wprowadzeniu się do jej własnego mieszkania było.... Nie, nie obejrzenie domu. Nie, nie powieszenie obrazów. Przytulenie zwierzaków! Radość trzeba z kimś dzielić :h:

Obrazek

Obrazek

Zaraz potem stwierdziła, że wypadałoby coś zjeść....
- Ale.... Ale... Jak przyrządzić jakikolwiek posiłek? Przecież ja nigdy nie gotowałam! :O A do najbliższego fast fooda jest tak ogromnie daleko... ;( No nic, spróbujmy, to przecież nie powinno być trudne...

Obrazek

- Ajć, już przy samym krojeniu prawie odkroiłam sobie palce! :O

Obrazek

- Teraz tylko wymieszać....

Obrazek

- Naprawdę nie wiem co robię :unsure:

Obrazek

- Ciekawe czy to w ogóle będzie zjadliwe?




Po posiłku, którego dobrym bym nie nazwała przyszedł czas na szaleńcze zabawy z Nubi.

Obrazek

Obrazek

A Ricco jest taki słooooooodki...

Obrazek


W odwiedziny przyszli sąsiedzi.... Na początku rozmowa przebiegała strasznie drętwo, ale przecież nie wypada ich wyprosić.

Obrazek

Powoli było coraz lepiej, a tematów do rozmowy coraz więcej...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ricco faktycznie boi się obcych, podczas wizyty sąsiadów cały czas przesiedział schowany w swoim domku... :hug:

Obrazek

Kiedy goście już wyszli Paulina stwierdziła, że trzeba jakoś poprawić humor naszemu małemu szopikowi....

- Chodź mały, mamusia Cię przytuli i się z tobą pobawi .... Już się nie bój mój mały :love:
Obrazek

Obrazek



Następnego dnia rano nadszedł czas na pierwszy dzień w nowej pracy.
- Jestem tak bardzo zestresowana.... Nie wiem czy dam radę.... Ale postaram się przynajmniej dobrze wyglądać....

Obrazek

Obrazek

W pracy nie było tak źle :D Poznaliśmy kilka bardzo sympatycznych osób i dowiedzieliśmy się na czym ma polegać nasza praca.

Po pracy zaś... zadzwoniła nasza nowa sąsiadka z zaproszeniem na ploteczki do siebie! Oczywiście skorzystaliśmy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PS. Wy też żeby ukryć ten kryształek, myśli itp używacie kodu 'headlineeffects" ? I gracie z wyłączonym cały czas czy tak włączacie i wyłączacie co chwila? :P Bo kurczę nie wiem i nie ogarniam tego jak zwykle :P
"Kocham zwierzęta bo tylko one nie są zakłamane."

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Zwariowana rodzina Poziomka

Postautor: Lenna » 12 lis 2017, 15:31

Sympatyczna Simka! No i słodkie zwierzątka, chociaż szop przypomina mi bardziej miniaturowego kota xD
Pierwszy posiłek w nowym domu najważniejszy (y) Nie wiem czemu, ale też zawsze go obfotografuję z każdej strony soft9
Jaką pracę wybrała? Moim zdaniem powinna założyć klinikę weterynaryjną jak się dorobi :P
PS. Wy też żeby ukryć ten kryształek, myśli itp używacie kodu 'headlineeffects" ? I gracie z wyłączonym cały czas czy tak włączacie i wyłączacie co chwila? :P Bo kurczę nie wiem i nie ogarniam tego jak zwykle :P
Ja włączam i wyłączam co chwila xD Denerwuje mnie, że kod oprócz kryształka usuwa napisy-informacje jak się najedzie na Simów, obiekty takie jak jedzenie, rośliny itd. dlatego wyłączam do zdjęć a jak mi potrzeba to włączam znowu i tak w kółko xD
Jak się ma kilka Simów to ułatwia sprawę, bo po prostu przełączam na innego Sima którego akurat nie ma na zdjęciu, a dymki są na zdjęciach niewidoczne i kod niepotrzebny.
Obrazek

Awatar użytkownika
Paulinx
Posty: 96
Rejestracja: 18 gru 2013, 10:49

Zwariowana rodzina Poziomka

Postautor: Paulinx » 12 lis 2017, 17:09

Lenna mi mały szop też przypomina kota :brawo: Aczkolwiek mam nadzieję, że faktycznie wyrośnie na szopa, że gra nie zrobi mnie w konia... soft2 W sumie to się zastanawiam też czy on sam z siebie zmieni grupę wiekową czy muszę mu podać ten batonik postarzający :unsure:
Karierę ma na razie malarską.... Myślę, że też do niej pasuje. Aczkolwiek marzy o własnej klinice weterynaryjnej więc tu trafiłaś :wub: Na kodach nie gram, w sumie na chwilę obecną ledwo co stać mnie na jedzonko dla zwierzaków i podstawowe potrzeby więc jak tylko się odkuję to zmieniam jej pracę :P
No właśnie kody ja też włączam i wyłączam co chwila i troszkę to denerwujące... Ale cóż, pewnie się przyzwyczaję :)
"Kocham zwierzęta bo tylko one nie są zakłamane."

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Zwariowana rodzina Poziomka

Postautor: Galcia » 14 lis 2017, 17:40

Dobrze, że Paulina nie wyrzuciła gości mimo początkowego skrępowania - teraz jest najlepszy czas na poznanie nowych osób. ;)
- Jestem tak bardzo zestresowana.... Nie wiem czy dam radę.... Ale postaram się przynajmniej dobrze wyglądać....
Przynajmniej postarała się, żeby nie śmierdziało jej z ust. :D

Jeśli chodzi o kryształek, pozbywam się go, modyfikując plik default.ini. Robię to po każdej aktualizacji gry i mam święty spokój, a pozostałe rzeczy, o których pisała Lenna (podpisy itd.) zostają. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
cue
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2013, 8:18

Zwariowana rodzina Poziomka

Postautor: cue » 07 gru 2017, 13:05

Pierwsze myślałam, że Ricco to kot. Sympatyczna rodzina. Mi kryształek nie przeszkadza. Przecież to nieodłączny i sztandarowy element gry :)
Obrazek
last.fmksiążkowa przystań

I can't help it, I don't know how,
I guess I'll always be hanging round with the wrong crowd

ObrazekObrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości