Nadzieja na miłość

Sitcom

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 08 mar 2017, 17:29

NADZIEJA NA MIŁOŚĆ - odcinek 30
Do widzenia Pani Łuszczak i Panie Marchewka
Ostatni odcinek sezonu VI


youtu.be/FbvxzkJXaHQ
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 08 mar 2017, 17:31

SEZON VI
Odcinek: 30
Do widzenia Pani Łuszczak i Panie Marchewka
premiera: 8 marca 2017

youtu.be/FbvxzkJXaHQ
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 14 mar 2017, 23:30

W przerwie między sezonami zapraszamy na relację z planu. Jak wygląda serial od kuchni, tego dowiecie się czytając Na planie serialu
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: Lenna » 18 mar 2017, 18:36

Dobra, nareszcie wzięłam się za nadrabianie serialu! Sporo odcinków się narobiło, zrobiłam sobie seans :D
O, rany! Nawet nie wiesz, jak uwielbiam ten sitcom :D Na wszystkich odcinkach autentycznie popłakałam się ze śmiechu, może i technicznie nie są zrobione jakoś mistrzowsko, ale pomysły masz genialne, i te teksty! :haha:
Nie potrafię wybrać najlepszego odcinka, ale moimi ulubionymi chyba są Biała śmierć, Dealer, Histeryczna historia i ten odcinek retrospekcyjny, który swoją drogą był genialny :love: No i jeszcze Łuszczakowa dzwoniąca do wróżki i złoża apapu w piwnicy Melanii XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Szkoda, że to tylko Simsy, wyobraziłam sobie górę apapu :haha:
A ten dzwonek u Bronka XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
I ksiądz sugerujący, że Łucja i Renatka są lesbijkami :haha:
Za to ten odcinek pożegnalny ;( NIEEEEEE Łuszczakowa nie może odejść, jak możesz nam to robić :///// I te puste mieszkanie Bronka, aż mi się smutno zrobiło... Nie będzie już więcej proszenia o apap ;( Mam nadzieję, że kiedyś wrócą.
Dziwię się, że masz tak słabą oglądalność, bo serialik pomimo odstraszającej jakości technicznej (która i tak mega, mega się poprawiła i teraz jest już naprawdę dobrze) jest bardzo ciekawy, nie powiem :D Nawet nie sądziłam, że tak mi się spodoba po tym jak przebrnęłam przez pierwsze odcinki.
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 19 mar 2017, 12:06

Wow Lenna, dziękuje za taką szczegółową recenzje :love:
Dziękuje za miłe słowa, na prawdę motywuje
A co do odejścia Łuszczakowej i Bronka. Serial jest tak rozpisany, że właśnie przy 30. odcinku musieli odejść. Spokojnie, w nowym sezonie pojawią się nowi bohaterowie, wiadomo, że to nie to samo co Łuszczakowa, ale spokojnie, wszystko jest zaplanowane :)
A co do jakości technicznej, mogłabyś powiedzieć co masz na myśli? Jakie zmiany mam wprowadzić? Czekam na wskazówki ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: Lenna » 19 mar 2017, 12:42

A co do jakości technicznej, mogłabyś powiedzieć co masz na myśli? Jakie zmiany mam wprowadzić?
Chodziło mi o to, że przez długi czas było z tym po prostu słabo, ale robisz postępy, widzę że poprawiłeś ruchy kamerą (duży plus, chociaż nadal zdaża ci się machnąć kamerę myszką, co wygląda źle, więc uważaj na to), muzyka jest super, słabe są za to te różne wklejki jak np. w telewizorze, widać taką zieloną poświatę. Ale za to już winić Cię nie będę bo sama kompletnie się na tym nie znam soft9 Moim zdaniem potrzebujesz po prostu wprawy, kręć dalej i będzie dobrze :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: Mint » 19 mar 2017, 19:51

(taka wskazówka ode mnie, nie wiem, czy znasz ten sposób) możesz "zapisać" aktualne ustawienie kamery przyciskiem ctrl+klawisz numeryczny (od 6 do 9 chyba) i jak przeniesiesz"kamerę" gdzieś indziej i wciśniesz ten klawisz (np. 8) to kamera przeniesie cię w tamto ujęcie. Poza tym, szybkość kamery możesz zmienić w określonym pliku konfiguracyjnym (poszukaj na yt poradnik np. od Simowego Gostka).

A, i muzyka lub lektor w niektórych momentach ma różną głośność, parę razy się wystraszyłem jak mi hukło w słuchawkach. soft9

Na ten moment, serial mi się za bardzo nie podoba. Widać postępy, ale staraj się jeszcze bardziej. ;)

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 19 mar 2017, 23:09

Mint pisze:
19 mar 2017, 19:51
(taka wskazówka ode mnie, nie wiem, czy znasz ten sposób) możesz "zapisać" aktualne ustawienie kamery przyciskiem ctrl+klawisz numeryczny (od 6 do 9 chyba) i jak przeniesiesz"kamerę" gdzieś indziej i wciśniesz ten klawisz (np. 8) to kamera przeniesie cię w tamto ujęcie. Poza tym, szybkość kamery możesz zmienić w określonym pliku konfiguracyjnym (poszukaj na yt poradnik np. od Simowego Gostka).
Nie wiem czy wiesz, ale stosuje to od odcinka nr 21 (Biała śmierć). Widać to w odcinku. Lecisz od 5 :)
Prędkość została zmieniona w pliku konfiguracyjnym (bodajże w tym samym, co format filmu)

A, i muzyka lub lektor w niektórych momentach ma różną głośność, parę razy się wystraszyłem jak mi hukło w słuchawkach. soft9

Na ten moment, serial mi się za bardzo nie podoba. Widać postępy, ale staraj się jeszcze bardziej. ;)
Dziękuje bardzo za opinie, ale czy mógłbyś ją bardziej rozszerzyć, co Ci się nie podoba (poza dźwiękiem, który rzeczywiście w sezonie V ma kilka mankamentów). Będę wdzięczny :)
Pozdrawiam
SF ZENIT
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 22 mar 2017, 20:38

Już jutro (23 marca) miną 3 lata, odkąd jest produkowany serial Nadzieja na miłość. Z tej okazji zobaczycie porównanie jak zmieniał się serial. Więcej w tym wątku >>KLIK >>
A poniżej jedna z zapowiedzi. A kadrów jutro będzie dużo :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 02 maja 2017, 22:08

Sezon VII w trakcie produkcji. Za niedługo zostanie podany termin premiery sezonu :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 06 maja 2017, 17:26

PREMIERA NOWEGO SEZONU SERIALU JUŻ 17 MAJA

Już 17 maja czeka nas premiera nowego sezonu. W nim wiele ciekawych sytuacji. Melania pozna nowych sąsiadów, Władzia nie będzie miała gdzie mieszkać, Mila będzie spełniać swój obywatelski obowiązek a Łucja postanowi się wyprowadzić by potem pójść z Kubą na kolację.
Już w środę 17 maja emisja odcinka 31
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 10 maja 2017, 14:47

Jak wygląda praca na planie? Co o serialu mówią aktorzy występujący w serialu? Co nas czeka w VII sezonie serialu?
Na te i więcej pytań znajdziecie odpowiedź w kulisach serialu
Premiera nowego sezonu już 17 maja
Zapraszamy

youtu.be/y1M9npeunQY
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 14 maja 2017, 13:04

Premiera VII sezonu serialu
Już w środę 17 maja zobaczymy 31 odcinek serialu

Do Mili przychodzi nowy sąsiad Rajmund Rakosza, pożyczyć pieniądze. Mila jest oburzona tym faktem. Nowi sąsiedzi utrudnią życie Cyranowej. Jednocześnie seniorki z osiedla zaczną z rozżaleniem wspominać Łuszczakową. Mila nie wytrzyma z nowymi sąsiadami i postanowi wziąć sprawę w swoje ręce. Do kogo w nocy przyjedzie nocny patrol policji?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 17 maja 2017, 15:39

NADZIEJA NA MIŁOŚĆ - odcinek 31
Nowi sąsiedzi
PREMIERA VII SEZONU


youtu.be/bEpoX_eqmII
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 17 maja 2017, 15:43

SEZON VII
Odcinek: 31
Nowi sąsiedzi
premiera: 17 maja 2017

youtu.be/bEpoX_eqmII
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 23 maja 2017, 10:26

Już jutro kolejny odcinek serialu. Tym razem Mila wynajmie swój pokój. Jak to się skończy? Przekonacie się jutro
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 24 maja 2017, 17:13

NADZIEJA NA MIŁOŚĆ - odcinek 32
Pokój gościnny
Sezon VII


youtu.be/0NeJaAmdBFY
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 24 maja 2017, 17:15

SEZON VII
Odcinek: 32
Pokój gościnny
premiera: 24 maja 2017

youtu.be/0NeJaAmdBFY
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 26 maja 2017, 22:24

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia Matki :)
Nasza Mila również otrzymała życzenia od Kuby (i Łucji, jak myślicie, przyjęła od niej?)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 28 maja 2017, 21:29

Zapowiedź odcinka:

Już w środę kolejny odcinek, a w nim : dzieci id Rakoszych będą się bawić pod śmietnikiem. Mili się to nie podoba. Dzieci będą dla niej nieuprzejme. Kogo zatrzyma policja?
Obrazek
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości