Miejskie życie - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 26 lis 2016, 21:01

GamerTR9 pisze:W porównaniu z takimi dodatkami do 3 to jest bardo ubogo. Jak wszystkie w tej części...
I nie nastawiaj się na więcej. Trzeba sobie wbić do głowy - wszystkie dodatki takie będą. Lepiej więc korzystać z tego, że na razie jest dobrze, zamiast psioczyć na czwórkę
Obrazek

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: GamerTR9 » 27 lis 2016, 10:01

Simwood pisze:
GamerTR9 pisze:W porównaniu z takimi dodatkami do 3 to jest bardo ubogo. Jak wszystkie w tej części...
I nie nastawiaj się na więcej. Trzeba sobie wbić do głowy - wszystkie dodatki takie będą. Lepiej więc korzystać z tego, że na razie jest dobrze, zamiast psioczyć na czwórkę
Nie nastawiam się na więcej ale to absurd, że chcą oni za te dodatki więcej kasy niż za te do 3, chociaż dają o wiele mniej. Miejskie Życie powinno być w normalnej cenie za góra 60 zł a nie 2 razy więcej.
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: ollie » 27 lis 2016, 13:59

To takie troche na siłę wmawianie sobie, że wszystko jest dobrze i lepiej nie mówić co się komu nie podoba bo jest trochę lepiej niż było, a może być gorzej. Trzeba wbić sobie do głowy, że nam się podoba i ignorować inne odczucia.

Oczywiście co kto woli, ale tak odbieram tę wypowiedź. Po gameplay'ach stwierdzam, że ten dodatek nie odbiega jakoś jakościowo od Spotkajmy Się.
Ostatnio zmieniony 27 lis 2016, 16:43 przez ollie, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: GamerTR9 » 27 lis 2016, 15:14

Nie mam Spotkajmy się więc nie mogę porównać ale na filmikach to wszystko lepiej wygląda niż w gameplayu niestety.
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
Wafl Koons
Renciści
Renciści
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Posty: 117
Rejestracja: 28 paź 2013, 23:37

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Wafl Koons » 07 gru 2016, 22:11

Ziomy powiedzcie mi, jak wygląda udostępnianie takiego apartamentu / penthouse'u w Galerii? Udostępniają inni? Jak wyglądają te automatyczne zdjęcia co gra sama robi do Galerii?

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: GamerTR9 » 08 gru 2016, 14:40

Nie da się udostępnić całego apartamentu, można tylko pokoje ale wtedy sa one bez okieni drzwi wejściowych.
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
Wafl Koons
Renciści
Renciści
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Posty: 117
Rejestracja: 28 paź 2013, 23:37

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Wafl Koons » 08 gru 2016, 15:10

GamerTR9 pisze:Nie da się udostępnić całego apartamentu, można tylko pokoje ale wtedy sa one bez okieni drzwi wejściowych.
Głupota.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 08 gru 2016, 16:19

Za to penthousy są udostępniane jako normalne domy, bo na szczycie wieżowców znajdują się zwykłe działki, na których możesz postawić dowolną parcelę z Galerii.
Obrazek

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Rai » 26 gru 2016, 19:28

Na Originie promocja świąteczna - Miejskie życie za niecałe 60 zł!
https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/ ... ity-living

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 03 lut 2017, 12:44

Ja nie wiem po cholerę oni robią te cygańskie wzorki niczym z cyrku :facepalm: Chyba żadnego łacha z dodatku nie ubrałam przez te debilne wzorki..
Tak samo te witraże w dzielnicy z mostem. Robią jakieś cyrki dla dzieci, kryste 12 latki w dzisiejszych czasach to robią to o czym my w ich wieku nawet nie myśleliśmy, a oni się bawią w kolorowanie..

Strasznie, ale to strasznie mnie teraz nie podoba się, że nie możemy sami budować apartmentów. Jak widać moda na to nie da się zrobić..
Penthousy to nie dla mnie, gram tylko w małych domach, więc w nowym mieście mam tyle do zamieszkania co nic
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 04 lut 2017, 23:54

meggie94 pisze:A ja nie do końca ogarniam te komunikaty. Simka pisze do mojej smsa, że o 20 jakaś opera. Wszystko fajnie, ale ok. Atej 20 to ja muszę ją zaprosić na miasto no i nie wspominając o tym, że nie ma żadnej opery. To samo z cyrkiem i z jakąś tajemną podziemną imprezą. Czyli to taki pic na wodę te smsy?
Nie, nasz Sim wychodzi o tej 20 na miasto jak do pracy czy szkoły. Nie możemy nim sterować, później jak wraca dostaje odpowiedni nastrójnik
Obrazek

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: książę » 17 lut 2017, 18:32

Uwielbiam elektroniczny sedes! Ciekawe nawiązanie do TS1

Awatar użytkownika
Halpuria
Posty: 37
Rejestracja: 08 lis 2015, 21:04

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Halpuria » 18 lut 2017, 11:11

meggie94 pisze:A powiedzcie mi, czy jak moi simowie zamieszkają w innym mieście to i tak będą nadal dostawać informacje o trwającym festiwalu?

Tak, w każdej otoczeniu wyskakuje taki sam komunikat o rozpoczętym festiwalu.

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: książę » 18 lut 2017, 21:04

Czy Wasi sąsiedzi również codziennie narzekają na hałas w waszym mieszkaniu, nawet gdy sprzęt grający jest wyłączony? Okropnie mnie to denerwuje, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że mieszkam w dość dobrej dzielnicy... (tej, gdzie jest galeria sztuki)

Awatar użytkownika
Halpuria
Posty: 37
Rejestracja: 08 lis 2015, 21:04

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Halpuria » 19 lut 2017, 0:38

książę pisze:Czy Wasi sąsiedzi również codziennie narzekają na hałas w waszym mieszkaniu, nawet gdy sprzęt grający jest wyłączony? Okropnie mnie to denerwuje, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że mieszkam w dość dobrej dzielnicy... (tej, gdzie jest galeria sztuki)
Mam tak samo, ale gorzej jak sami hałasują i spać nie dają.

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: simunia » 05 cze 2017, 16:23

Dodatek mi się podoba, dużo mebli i różnych fajnych rzeczy dali. Fryzury i ciuchy też mi się podobają. Póki co byłam tylko simka na festiwalu harców i czegoś tam jeszcze. Mam w planach przetestowanie nowej aspiracji oraz nowych karier.
Na razie to jestem zadowolona z tego dodatku.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 31 sie 2017, 13:28

No nie mogę tego przeboleć że nie możemy budować swoich apartamentów.
Połowa które doszły jest okropna, wielka. Każde mieszkanie muszę zmieniać, zmniejszać.
I nawet moda chyba na to się nie da zrobić
Sky Fits Heaven


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości