WYNIKI KONKURSU

Awatar użytkownika
alpaka terapeutyczna
Archiwista
Archiwista
Posty: 439
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:34

WYNIKI KONKURSU

Postautor: alpaka terapeutyczna » 10 lut 2017, 20:37

Obrazek

Oficjalne wyniki

Niewolnicy Reżimu - 12
Gold Herons - 10
Topinambury - 8
Lisie France - 8


Jak widać, zwycięzcami konkursu została grupa Niewolnicy Reżimu w składzie:

Lunon
Hanka Milanka
blurry
Blady Krfawy Kamyczek
Shiver
Sanageyama

Gratulacje! Wkrótce skontaktuję się z kapitanem drużyny w celu ustalenia nagrody, którą jest ranga z nazwą Waszej drużyny.
Niewolnicy wygrali 2 z 4 zadań, którym musieli stawić czoła w przeciągu całego konkursu. Jest to duży wyczyn wsparty, jak wierzę, wysiłkami każdego uczestnika, który zawsze chciał dla swojej drużyny najlepiej i pomagał przy tworzeniu każdej pracy.
Gratulacje należą się naturalnie wszystkim grupom i ich uczestnikom, gdyż chyba każda praca nadesłana we wszystkich czterech zadaniach była niesamowita.
Tak więc gratuluję wszystkim zadowolonym ze swojego wyniku!

Bilans konkursu:
- 4 drużyny;
- 4 zadania;
- w sumie 27 uczestników;
- 2 bany;
- 6 dram. :doge:

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału, nadsyłanie prac a także wspieranie konkursu poprzez głosowanie.
Mam nadzieję, że chociaż kilka osób doświadczyło jego idei; integracji między użytkownikami oraz wspierania ich kreatywności.
Pod koniec chciałbym szczególnie podziękować Blurry'emu, Smisiowi, Kasimowi oraz Indrze.

W tym temacie możecie pozdrowić swoją drużynę, skomentować swoje ulubione prace, wyrazić swoje opinie na temat prac, zadań a także organizacji ;--)))

Pozdrawiam cieplutko.
Obrazek
fade into you/i think it's strange you never knew

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: WYNIKI KONKURSU

Postautor: Galcia » 10 lut 2017, 21:07

Gratuluję zwycięzcom i dziękuję organizatorom za wspaniały konkurs! ^^ Cieszę się, że mogłam brać w nim udział. Tylko raz konkurencję wygrała praca, na którą oddałam głos. :D Chyba jak zwykle mój gust rozminął się z preferencjami większości użytkowników. Przy okazji dziękuję za wszystkie głosy oddane na naszą drużynę, w szczególności w ostatnim zadaniu, bo pewnie nietrudno się domyślić, że to ja pisałam opowiadanie. xD
Jeśli chodzi o organizację, wydaje mi się, że cały konkurs trwał zbyt długo, stąd też spadek zainteresowania i mała liczba głosów w zadaniu czwartym. Długi termin wysyłania zgłoszeń moim zdaniem nie miał sensu, bo i tak robiło się albo od razu, albo na ostatnią chwilę, a nie codziennie po trochu. :P Trochę jak w szkole/na uczelni: masz dwa tygodnie na napisanie pracy, a i tak ślęczysz nad nią w noc przed oddaniem. Zabawne było też to całe "hohoho, nikt nie wie, kto jest autorem pracy, bo wcale nie da się tego domyślić po zdjęciach". soft9 Styl pisania i rodzaj używanego CC od razu zdradza autora. :D Najlepiej pod tym względem wypadło zadanie 3, w którym nie można było używać CC, więc zgadywanka nie była taka oczywista. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: WYNIKI KONKURSU

Postautor: Hanka Milanka » 10 lut 2017, 21:24

Gratulacje dla mojego teamu i dziękuje za całą zabawę wszystkim uczestnikom konkursu i organizatorowi oraz jego pomocnikom, ale przede wszystkim mojej super zgranej drużynie <3 Jak się okazało, mieliśmy bardzo podobne gusta, więc świetnie się dogadywaliśmy i obyło się bez żadnych konfliktów :D
Galcia pisze:Długi termin wysyłania zgłoszeń moim zdaniem nie miał sensu, bo i tak robiło się albo od razu, albo na ostatnią chwilę, a nie codziennie po trochu. :P Trochę jak w szkole/na uczelni: masz dwa tygodnie na napisanie pracy, a i tak ślęczysz nad nią w noc przed oddaniem.
Ale nie wszyscy w danym tygodniu mieli na tyle czasu, żeby myśleć nad zadaniem na konkurs na simowym forum, gdzie na co dzień ludzie mają też swoje obowiązki, w szczególności podczas ostatniego zadania, które pokryło się z końcem semestru zarówno w szkołach jak i na uczelniach :( Niektóre prace wymagały też głębszego zastanowienia się, jakiegoś researchu w poszukiwaniu odpowiedniego CC i tak dalej :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: WYNIKI KONKURSU

Postautor: Simwood » 10 lut 2017, 21:51

Gratuluję wygranej drużynie :nod:
Bardzo miło było uczestniczyć w tej zabawie i jestem bardzo zadowolony z naszego wyniku, więc składam szczere gratulacje wszystkim Czaplom, a w szczególności naszej pani kapitan, bez której nie zdobylibyśmy nic ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: WYNIKI KONKURSU

Postautor: Kapitan Indra » 10 lut 2017, 23:10

Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu, a w szczególności zwycięzcom, czyli Niewolnikom Reżimu! Doskonała robota! Oczywiście czekam na Wasz obrazek pamiątkowej rangi, a już dziś ustawię Wam rangę Laureata.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Wafl Koons
Renciści
Renciści
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Posty: 117
Rejestracja: 28 paź 2013, 23:37

WYNIKI KONKURSU

Postautor: Wafl Koons » 11 lut 2017, 2:34

Puchar Niewolnikom! :D


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości