Wampiry

Pakiet rozgrywki

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Wampiry

Postautor: Levkoni » 11 sty 2017, 12:24

Boruta, na oficjalnej stronie z wpisami od The Sims podali, że wampir nie musi prosić o wypicie krwi, może to zrobić na kilka sposobów:

- oczywiście opcja poproszenia o wypicie krwi (plazmy);
- zakupić drinki plazmowe;
- wyhodować owoce plazmy;
- lub brutalnie i bez pytania wypić krew simowi :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Wampiry

Postautor: Simwood » 11 sty 2017, 18:11

Garść nowych informacji:
  • Pojawią się nowe cechy parceli
  • Na (nowych?) nagrobkach można grawerować epitafia
  • Wampiry (tak jak kosmici) mogą być normalnie stworzeni w CAS
  • Trumny będą mieć animację otwierania i zamykania (tym też się chwalą? soft1)
  • Nowe interakcje romantyczne dla wampirów
  • Niektóre z wampirzych dań można dodać do menu w restauracji (czyli będzie możliwość stworzenia restauracji dla wampirów soft9 )
  • Wampiry nie odbijają się w lustrach
  • Organy jako nowy instrument + nowa umiejętność
  • Zwyczajni ludzie też mogą pojawić się w wampirzym sąsiedztwie soft1 soft1 soft1 ( mam nadzieję, że nie zobaczymy spacerującej Nancy czy Belli)
  • Sim nie zmienia się w wampira od razu (proces stopniowy)
  • Dziecko sima o wampira może być albo simem albo wampirem, nic pomiędzy :(
  • Wampiry nie mogą gryźć kosmitów i duchów
  • Wampiry nie mają przebrania
  • W nowym sąsiedztwie mieszka już kilka wampirów
Ostatnio zmieniony 11 sty 2017, 18:31 przez Simwood, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Wampiry

Postautor: Cain » 11 sty 2017, 18:28

Hybryda człowieka i wampira? Chyba hybryda wampira z inną postacią nadnaturalną... :P
Zwiastun robi wrażenie. Cieszę się, że zrobili wampiry takie jak w trójkowym NzTŚ i NŻ z dwójki, a nie poszli w bardziej lalusiowate ich wersje. Jedyne, co mi przeszkadza, to brak możliwości swobodnego dostosowania tonu skory czy koloru oczu, obawiam się, ze to wszystko moze wyglądać momentami sztucznie.
Nowa okolica także na plus - nie oczekiwałem jej tak wielkiej jak San Myshuno, także nie jestem zawiedziony.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Frosnese
Posty: 34
Rejestracja: 02 sie 2016, 18:52

Re: Wampiry

Postautor: Frosnese » 11 sty 2017, 20:07

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona zwiastunem.

Zanim ujawniono jakiekolwiek informacje o pakiecie (a było już wiadomo, że szykuje się coś z wampirami) pomyślałam sobie, że idealnie będzie, gdy wampiry będą mroczne oraz dodana zostanie nowa okolica. Pomyślałam, że najlepszym rozwiązaniem dotyczącym nowego otoczenia będzie jakaś mała dzielnica, w stylu MF z TS3 z wiktoriańskimi domami.

No i proszę bardzo, zapowiada się, że będzie dokładnie tak jak chciałam. Okolica bardzo mi się podoba.

Nie wiem czemu, ale w przypadku TS4 te pakiety rozgrywki wydają mi się o wiele ciekawsze od dodatków...

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Wampiry

Postautor: Kasim Hazim » 12 sty 2017, 19:12

Na wstępie powiem, że trochę uważam za bezsensowne robienie osobnego pakietu o wampirach, zamiast wrzucić je do dodatku, kolejne naciąganie na kasę graczy. .-. Poza tym wydaje mi się, że wampiry będą bardzo rozwiniętą i dopracowaną postacią nadnaturalną w tej odsłonie. W zwiastunie wszystko fajnie wygląda i jestem pozytywnie zaskoczony. Nie mogę się doczekać przetestowania ich w grze - mam nadzieję, że będą o wiele lepsze, niż te z trójki.
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Sanageyama
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 411
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Wampiry

Postautor: Sanageyama » 13 sty 2017, 19:32

Znowu bezsensowne pakiety rozgrywki, zamiast po prostu kilka rzeczy zrobić w jednym to nie, muszą zrobić na kilka pakietów rozgrywki, najważniejsze żeby kasa się zgadzała :facepalm: No, ale patrząc na zwiastun to myślę, że będzie to dopracowana postać. Przynajmniej mam taką nadzieję, bo jak jest z zwiastunami to wiadomo :doge: Swoją drogą to trailer bardzo mi przypomina NZTŚ :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: Wampiry

Postautor: Jhud » 13 sty 2017, 19:42

Mi się tam pakiety z postaciami nadnaturalnymi podobają, mimo że drożej wyjdzie- ludzie co nie lubią owymi postaciami grać nie będą marudzić ze im się je pod nos wpycha, no i każda postać będzie dopracowana oddzielnie. W NZTŚ do trójki jednak niektóre postacie były wybrakowane na rzecz innych trochę.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Wampiry

Postautor: Levkoni » 13 sty 2017, 20:15

Ja już bym na Waszym miejscu przestał tak narzekać na rozdrabnianie się na pakiety, trzeba się przyzwyczaić. Niestety takie mamy czasy, że wszystkie duże firmy robią teraz identycznie bo o się bardziej opłaca i dłużej utrzymuje zainteresowanie grą. A te pakiety dla simsów nie są jeszcze takie drogie w porównaniu z innymi grami. W wielu za pakiet kilku skórek płaci się tyle co za akcesoria w TS4 gdzie jest przeważnie ok 50-70 obiektów. A ostatnio wyszło DLC do Civilisation V, gdzie doszła tylko nowa nacja - Polska i kosztuje też ok 30-40 zł :D No ale co zrobisz, takie czasy, że nawet grając na PS4 czy Xboksie trzeba płacić specjalny abonament za możliwość grania w multi...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Wampiry

Postautor: Lenna » 15 sty 2017, 0:40

Molestuję trailer wampirów codziennie po kilka razy. Zaczynam myśleć, że mam jakiegoś bzika.
To skradanie się, to picie krwi, ta przemiana w nietoperza, to palenie się w słońcu, te stroje, ajajaj.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: Wampiry

Postautor: Jhud » 15 sty 2017, 1:47

Z tego trailera mi się wydaje że chyba wampiry będą miały coś takiego jak kosmici mają, że mogą mieć i bardziej ludzką postać i taką ich wampirzą?
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Wampiry

Postautor: Lenna » 15 sty 2017, 1:54

Tak, zresztą było gdzieś o tym mówione, że będzie można w CASie dostosować wygląd obu postaci. Ciekawe tylko, na jakiej zasadzie będą zmieniały postać, czy kiedy chcą, czy inaczej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Wampiry

Postautor: Levkoni » 15 sty 2017, 2:15

Z tymi postaciami to chodzi o to, że będzie postać wampirza i postać "potworniejsza". Np. normalna postać wampira jest ładna i gładka, a w postaci potwornej możecie mu zrobić jakieś żyły na skórze i tak dalej. Pamiętacie zapowiedź trailera? Tam był wampir, który po chwili się trochę zmienił, miał między innymi świecące oczy. To właśnie o taki efekt chodzi :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Wampiry

Postautor: Simwood » 15 sty 2017, 19:34

Polska wersja mini-zwiastunu:

youtu.be/fcrvWvlKXME

Rozpływam się nad tym początkiem. Ta animacja pojawiania się jest cudna <3
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Wampiry

Postautor: simunia » 17 sty 2017, 21:58

Mi się bardzo piosenka ze zwiastuna podoba jest bardzo fajna.
A co do samych wampirów to mam mieszane odczucia,ale pewno kupie kiedyś ten pakiet jak się pojawi zestaw z nim. Bo w sumie tutaj jest większe pole do popisu a marzy mi się stworzenie braci Salvatore i piękna Elenę.

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Wampiry

Postautor: Hirooo » 18 sty 2017, 0:22


youtu.be/DuVw6iScLpY

Wooow, chyba pierwszy raz w serii The Sims mamy tak rozwinięte i dopracowane wampiry...

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Wampiry

Postautor: Lenna » 18 sty 2017, 1:17

O nie, nakręciłam się jeszcze bardziej ;_;
Moce, wow.
Ale czy to znaczy, że wampir niekoniecznie musi palić się w słońcu, tylko, jeśli wybierzemy mu taką słabość? Hm, w sumie ciekawe rozwiązanie, ale nie wiem, czy chcę widzieć randomowe wampiry spacerujące w słoneczku. Mam nadzieję, że z tą słabością chodzi tylko o to, że stają się bardziej wrażliwe na słońce.
Myślę, że te moce dają duże pole do popisu, aby stworzyć takie wampiry, jakie sobie tylko chcemy, nie ma ograniczeń jak w dwójce czy trójce, że wampiry są albo mroczne albo nijakie, tutaj możemy bawić się opcjami i dobrać zarówno moce jak i wygląd na naszą wizję wampira ^^
Widzę, że wybranie niektórych słabości wyklucza niektóre moce i na odwrót.
Przemienianie w wampira przez podanie krwi, a nie przez zwykłe ugryzienie, aww :aww: I to rozumiem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: Wampiry

Postautor: Jhud » 18 sty 2017, 1:38

Oo, fajnie że teraz trzeba pić krew wampira aby się przemienić! Tak w Kronikach Wampirów było (Wywiad z Wampirem itp), i chyba jeszcze paru książkach?
I że wampiryzmu trzeba się trochę stopniowo... uczyć? Bardzo fajne, związek wampira z jego "przemienionym" jest zwykle bardzo ważny.
Wybieranie mocy też super jest.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Wampiry

Postautor: Kapitan Indra » 18 sty 2017, 2:03

Mamy nowy zwiastun:

youtu.be/DuVw6iScLpY
Czyli będą nowe moce do zdobywania, coś na zasadzie tych bonusów do restauracji oraz klubów. Fajnie, że wszystkie wampiry nie będą takie same.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Wampiry

Postautor: simunia » 18 sty 2017, 2:04

Mi się podoba jedna fryzura ze zwiastuna przypomina mi tą z The sims 2 nocne życie. Może w końcu 4 będzie ciekawsza i przestanie być tak prosta.

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Wampiry

Postautor: Hirooo » 18 sty 2017, 2:41

Już dodałem zwiastun na poprzedniej stronie ^^

Wydaje mi się, że wszystkie wampiry będą palić się na słońcu, a te z tą cechą będą bardziej wrażliwe na to.
Przemiana w wampira jest świetna, animacja picia krwi od człowieka jest również doskonała! Wygląda bardzo klimatycznie


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości