Transcendental

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 106
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Transcendental

Postautor: Malfurion » 13 gru 2016, 10:45

Witam! :hej: :D

Po bardzo dlugiej nieobecnosci w dziala, mam te przyjemnosc w koncu wam cos zaprezentowac ^^ Pracowalem na ta produkcja od dluzszego czasu i mam nadzieje, ze sie wam ona spodoba. Zapraszam!


https://www.youtube.com/watch?v=zvbW2-vaGps

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Transcendental

Postautor: Guuki » 15 gru 2016, 16:52

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Cudowna machinima - takie mógłbym oglądać na okrągło. Pięknie, profesjonalnie, a punkt kulminacyjny wgniata w fotel. Podziwiam za pomysł, wykonanie, dbałość o każdy szczegół.
Rozpływam się. Brawo! :yes:
Animacje sam tworzysz, czy skądś pobierasz? Jeśli sam tworzysz, to tym bardziej niskie ukłony!
Obrazek

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Transcendental

Postautor: Mint » 15 gru 2016, 22:19

Miałem ciary przez większość machinimy. Świetne ujęcia, wspaniała jakość i uchwycenie piękna krajobrazu, sam nie wiem, jak to możliwe, by stworzyć takie dzieło w Simsach.
Jestem pod ogromnym wrażeniem. Twórz trochę częściej. ;)

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 106
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Transcendental

Postautor: Malfurion » 16 gru 2016, 15:36

Guuki pisze:Jestem pod ogromnym wrażeniem. Cudowna machinima - takie mógłbym oglądać na okrągło. Pięknie, profesjonalnie, a punkt kulminacyjny wgniata w fotel. Podziwiam za pomysł, wykonanie, dbałość o każdy szczegół.
Rozpływam się. Brawo! :yes:
Animacje sam tworzysz, czy skądś pobierasz? Jeśli sam tworzysz, to tym bardziej niskie ukłony!
Dzieki wielkie ^^

Tak, wszystkie animacje stworzylem sam, oprocz jednej na poczatku filmu. ;)

Mint pisze:Miałem ciary przez większość machinimy. Świetne ujęcia, wspaniała jakość i uchwycenie piękna krajobrazu, sam nie wiem, jak to możliwe, by stworzyć takie dzieło w Simsach.
Jestem pod ogromnym wrażeniem. Twórz trochę częściej. ;)
Dzieki!

No, to rowniez by bylo moim zyczeniem bym mogl tworzyc czesciej, ale krece na tyle na ile czas mi pozwala. Ale postaram sie teraz bardziej przylozyc, tym bardziej, ze czuje sie zle z tym, ze zaniedbalem 2 moje seriale! :(


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości