The Sims - Pogaduszki

Dział poświęcony pierwszej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2015, 20:56

Re: Pogaduszki o The Sims

Postautor: Gambit » 21 lut 2015, 16:36

http://sims.arhn.eu/2015/02/thesims-origin/

Jak dodać jedyneczkę do Origin :)

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Pogaduszki o The Sims

Postautor: simunia » 17 mar 2015, 20:17

No może któregoś dnia jak bedę miała więcej czasu to się w to pobawię i dodam tą grę sobie do orgin.

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Pogaduszki o The Sims

Postautor: Pappy » 14 maja 2015, 19:38

The Sims Polska na Facebooku ostatnio coraz częściej dodaje posty o jedynce. Ciekawe, czy to zapowiedź do czegoś czy zwykłe wspominanie. :P Bo o The Sims 2 na przykład ani razu nie napisali. Ale szlag mnie trafia jak widzę komentarze typu "Co to za gra?" a w odpowiedzi "The Sims: Poza Domem" i oba pisane przez 10-cio latków... A jeszcze gorzej znoszę takie "hah pamiętam jaranie się dodatkami xppp" też napisane przez 10-cio latka... soft9
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: Pogaduszki o The Sims

Postautor: KąsaczPL » 19 cze 2015, 15:43

Dziś podczas grania w The Sims zauważyłem, że zwierzaki mogą także przechodzić pod stołem. Nigdy tego nie zauważyłem.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 26 lip 2015, 18:19

Najgorsze w tej serii jest to, że potrzeby taaaaak strasznie szybko spadają, tak cieżko rozwijać kontakty..
Ale uwielbiam w niej tą szczegółowość.. Kupowanie nasion na targu, konfitury.. Aj, szkoda że nowe części nie mają takich szczegołów.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 27 lip 2015, 14:55

O tak, takie rzeczy w jedynce były najlepiej dopracowane. Na parcelach publicznych mnóstwo ludzi, sprzedawców i ogólnie usług. W restauracjach oprócz kucharzy i kelnerów również toaleta publiczna, sprzątaczki, pomocnicy. Na targowisku sprzedawcy nasion i innych dupereli, w Abrakadabrowie to samo - sprzedawcy najróżniejszych przedmiotów. Od dwójki tego typu rzeczy zaczęły być olewane. Chociaż w czwórce już trochę ma się to lepiej, pojawił się barman, leśniczy, bibliotekarz, trenerzy na siłowni, więc może będzie ok ;p
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Sebosz
Posty: 160
Rejestracja: 30 gru 2013, 14:24

Re: The Sims - Pogaduszki

Postautor: Sebosz » 19 sie 2015, 10:53

Boże najgorzej w jedynce - wychodzisz o ósmej rano do abrakadabrowa, wracasz o 19 praktycznie padnięty, a w domu dalej 8 XDDD

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims - Pogaduszki

Postautor: simunia » 30 sie 2015, 11:05

Fajnie jest czasami pograć trochę w 1 ja teraz własnie się zastanawiam nad tym czy by nie pograć w nią trochę bo kiedyś ją bardzo lubiłam. Fajne jest to, że w 1 się trudniej zarabia kasę niż w potem kolejnych częściach.

Awatar użytkownika
NyanCat
Posty: 158
Rejestracja: 06 sty 2014, 12:23

Re: The Sims - Pogaduszki

Postautor: NyanCat » 04 lut 2016, 21:32

Jest powód do świętowania - dzisiaj The Sims obchodzi swoje 16 urodziny! :sweet:
Obrazek

A gdy zło ogarnie świat
Gdy słońca będzie mniej od cienia
Upadnie on i zgładzi nas
Potężny Gofer Przeznaczenia

Awatar użytkownika
NyanCat
Posty: 158
Rejestracja: 06 sty 2014, 12:23

Re: The Sims - Pogaduszki

Postautor: NyanCat » 30 maja 2016, 16:01

Kilka dni temu będąc w Niemczech na targach rupieci kupiłam Deluxe, Zwierzaki, Gwiazda i Wakacje, nigdy za dużo nie grałam, więc no, jak zainstaluję to zobaczymy jak to będzie. :doge:
Obrazek

A gdy zło ogarnie świat
Gdy słońca będzie mniej od cienia
Upadnie on i zgładzi nas
Potężny Gofer Przeznaczenia

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims - Pogaduszki

Postautor: simunia » 24 lip 2016, 12:11

Dojście na szczyt kariery zawodowej w tej części to prawdziwy wyczyn. No i jest to też swego rodzaju wyzwanie jakby nie patrzeć.

Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

Re: The Sims - Pogaduszki

Postautor: Bang Bang » 16 lis 2016, 22:53

Mimo że teraz nie gram w simsy to czasem sobie włączam jedynkę by posłuchać muzyki z abrakadabrowa <3
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: The Sims - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 12 gru 2016, 14:17

Nie powtórzyli bo praktycznie każda odsłona The Sims była robiona przez inny team? :P No, może przy TS2 pracował Will Wright i większość starego Maxisa, ale pod koniec z dodatkami i tak powoli bywało trochę gorzej, jak już się przygotowywali pod trójkę.

Zawsze gra w którą graliśmy w dzieciństwie czy po prostu pierwsza gra z serii z jaką mieliśmy do czynienia wydaje nam się lepsza. To się nazywa nostalgia. TS1 to pierwsza gra w jaką grałem, ale grałem w nią jak już daawno wyszło TS2- jako dziecko nie rozumiałem o co chodzi z dodatkami więc przez długi czas nie kupiłem dwójki, bo mnie straszyli że aby mieć Zwierzaki muszę mieć podstawę, a ja nie wiedziałem o co chodzi. XD Po prostu wiedziałem że chcę simsy, i tyle. Jak byłem mały to chyba widziałem jak moja siostra gra w TS1 ale nigdy nie pozwoliła mi grać, poza tym stosunkowo pózno miałem styczność z własnym kompem w porównaniu do moich rówieśników (miałem 10 lat, co było 9 lat temu)

Pewnego dnia dostałem pirata jedynki od cioci (wieem, nie gadamy o piractwie, ale to było kiedyś! Ten kto nie miał pirata gry w dzieciństwie niech rzuci kamieniem. Teraz tego nie popieram ale no, 8 lat miałem) i w tę biedną jedynkę grałem. Pamiętam, że nigdy nie mogłem zapisywać gry, czy nawet rodziny zrobić, więc grałem zawsze gotowymi rodzinami, albo Nowakami albo Ćwirami, i za każdym razem musiałem grać od nowa. No i po pewnym czasie nawet dzwięku w końcu nie miałem, z czego się cieszyłem, bo miałem koszmary po tych strasznych odgłosach co były jak np. złodziej przychodził albo duchy były, lol. No i żaden dodatek mi w sumie nie działał. A potem w końcu dostałem TS2.

Więc, ja się nigdy tak naprawdę z jedynką nie zżyłem, chociaż miło wspominam granie w nią. Teraz mam też oryginalną kolekcję ze wszystkimi dodatkami i czasami tak pogram, bo mnie śmieszy simlish w tej odsłonie i faktycznie magia jest fajna. No i muzyka, faktycznie!
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Mikowey
Posty: 44
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:03

The Sims - Pogaduszki

Postautor: Mikowey » 17 gru 2019, 22:47

Ta gra posiada w sobie kosmiczny ładunek nostalgii, jakiejś specyficznej energii, ta muzyka, specyficzna oprawa graficzna, kanciaste modele simów, piękna muzyka... Poza tym od niej wszystko się zaczęło. Uwielbiam Jedynkę, chociaż od dawna nie gram w nią często. Fakt faktem, że poziom trudności jest dość wysoki, ale klimat niepowtarzalny.
Niedługo już chyba 20 rocznica wydania... Może twórcy nas czymś uraczą z tej okazji?

Awatar użytkownika
adasdelrey
Posty: 118
Rejestracja: 14 paź 2015, 12:20

The Sims - Pogaduszki

Postautor: adasdelrey » 26 gru 2019, 20:11

Przypadkiem znalazłem bardzo ciekawy materiał na youtubie, a nawet wręcz bym powiedział, że coś co każdy chciał zobaczyć - wersja demo THE SIMS 1 z 4 czerwca 1998 roku <3
https://www.youtube.com/watch?v=zC52jE60KjY

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

The Sims - Pogaduszki

Postautor: simunia » 10 sie 2020, 21:08

Ja planuje wrócić do the sims 1, bo już mi orgin na laptopie nie działa i jedyne co mi zostało to granie w 1


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość