SimModel 2 - FINAŁ

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: SimModel 2 - Odcinek 3

Postautor: Guuki » 20 lis 2016, 16:05

Uczestniczki "SimModel" zmierzyły się z kolejną sesją zdjęciową - tym razem przemieniły się w piękne kwiaty.

Zdjęcie której modelki podoba się Wam najbardziej? Czy jurorzy dokonali sprawiedliwej eliminacji?

Obrazek

Zdjęcia w większych rozmiarach: > Lia, > Tamara, > Triona, > Zoe.


_________________

Miło mi przy okazji się pochwalić, że jestem gościem ósmego wydania "STL od kuchni", na łamach portalu Sims True Life.
Jeśli ktoś z Was ma ochotę przeczytać wywiad, w którym opowiadam, między innymi, o "SimModel" - to zapraszam. :yes:

> Sims True Life: STL od kuchni #8

Obrazek


_________________
Misiek pisze:Guuki wiem ze to jeszcze za wcześnie Ale zdradzilbys nam gdzie zamierzasz zrobić finał tej edycji?
Nie chcę oficjalnie zdradzać miejsca, w którym odbędzie się finał, ale jak poszukasz na forum, to gdzieś parę dni temu zamieściłem małą wskazówkę...
Braxandre pisze:Może kiedys zobaczymy jakieś powiązanie w "SimModel" u "Przyjemnych", albo odwrotnie?
Serialowa Jowita i Czarek odwiedzili modelki w pierwszej edycji programu, więc nie widziałem potrzeby zapraszania ich ponownie w drugiej.
A czy modelki wystąpią w serialu Dejmiana - to zależy od niego.
Catelyn, zwyciężczyni pierwszej edycji, wystąpiła w czwartym odcinku serialu "Rockwell" (reż. salberg).
Braxandre pisze:wszyskie epizody już narkęciłeś, czy może, któryś z odcinków teraz kręcisz/montujesz?
Jestem na początku nagrywania odcinka finałowego. Muszę się pospieszyć, by do soboty mieć materiał do zwiastuna na koniec odcinka czwartego ("w następnym odcinku"). Trzymajcie kciuki, bym się wyrobił.

Dziękuję za wszystkie komentarze do odcinka trzeciego! ^^
Pozdrawiam.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: SimModel 2 - Odcinek 3

Postautor: Kapitan Indra » 20 lis 2016, 19:50

Bardzo ciekawy wywiad :)
A co do zdjęć z sesji "kwiatowej" to powtórzę to, co napisałam po obejrzeniu odcinka: Sesja kwiatowa... tutaj chyba Zoe i Tamara dały ciała, nie podobały mnie się ich pozy. Najlepiej oczywiście dla mnie wypadła Triona ^^
Ale fakt, dla Triony nie najlepiej został dobrany kolor w tym zadaniu - nie pasuje jej różowy.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Joan
Posty: 213
Rejestracja: 21 sty 2015, 17:43

Re: SimModel 2 - Odcinek 3

Postautor: Joan » 20 lis 2016, 22:58

Zdjęcie Triony jest genialne. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: SimModel 2 - Odcinek 4

Postautor: Guuki » 26 lis 2016, 14:59

Obrazek


youtu.be/Cvjqd2NH7A8

Kampania reklamowa, profesjonalny pokaz mody oraz sesja zdjęciowa z końmi
- takie zadania czekały na modelki w kolejnym dniu zmagań w programie.

_________________

Tym razem wrzucam bez wcześniejszej oceny testera, bo odcinek został zlepiony w całość tak naprawdę dopiero wczoraj wieczorem. Mam nadzieję, że nie będzie wpadek. :gwizd:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: SimModel 2 - Odcinek 4

Postautor: Kapitan Indra » 26 lis 2016, 23:39

Nowy odcinek! <3
Od razu na początku - scena z kompleksami Zoe. Kiełki kukurydzy są kaloryczne? :wat: Na blondynkę to mnie ona nie wygląda :D
Fajny pomysł z wyborem skrzyń. Ładna fotka im wyszła. Praca zespołowa ^^
Indyjski pokaz mody - rzeczywiście, Lia trochę dała ciała, ale wyglądać to wyglądała w tych ubrankach ładnie, pasuje jej ten styl :)
Haha, pomysł Zoe z naczyniami :haha: Panienka jest bardzo kreatywna. Ale trochę mnie się wydaje zbyt chamska wobec Lii z tymi butami.
Nie no, moja Triona i jazda konna? Dobry żart, ona przecież nie znosi przyrody! :rotfl: Ale dała popis z tym rumakiem! Fotka nie była zła, ale pozostałe dziewczyny wypadły lepiej.
Sue Idontknow - :haha: Widocznie pomysłów na nazwiska zabrakło naszemu Guukiemu, dobrze zgadłam? ;)
Następnym razem jak nie bedziesz mieć pomysłów, możesz dać komuś Jane Doe albo John Doe, jeśli się orientujesz, tak w Stanach nazywa się żywe lub martwe osoby, których personalia są z jakichś powodów nieustalone.
W sumie szkoda, że odpadła ta a nie inna dziewczyna, bo jej kibicowałam. Ale cóż, i tak wysoko zaszła.
Finał będzie w Aurora Skies? Super.
Ach, i jak zwykle oglądało się miło, a żadnych wpadek nie znalazłam :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: SimModel 2 - Odcinek 4

Postautor: Galcia » 27 lis 2016, 11:02

Co ta Zoe, przecież jest chuda jak szkapa. :wat: Nie lubię osób, które AŻ TAK się przejmują swoim wyglądem, rozumiem, że to aspirująca modelka, ale bez przesady, żeby płakać z powodu lekkiego wzdęcia (bo przypuszczam, że to właśnie wzdęcie po łatwo fermentujących w układzie pokarmowym kiełkach aniżeli tłuszcz :D ).
Na zdjęciu reklamującym buty moim zdaniem najlepiej wyszła Triona, ale buty najładniej zaprezentowała Lia. :)
Podczas sesji eliminacyjnej wszystkie dziewczyny pokazały klasę, ale Triona była jak zawsze bezkonkurencyjna. <3 Podczas pokazu zresztą też, chociaż Zoe również dawała radę.
Cóż, teraz chyba oczywistym jest, kto wygra tę edycję. :D Moim zdaniem Lia w finale stanowiłaby większą konkurencję dla Triony niż Zoe. No i jeżeli jury naprawdę chciało kierować się tym, kto lepiej poradzi sobie w świecie mody, podjęli bardzo złą decyzję. ;/ Przecież Zoe zostanie tam zjedzona, przeżuta, wypluta i jeszcze raz zjedzona ze swoim brakiem pewności siebie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: SimModel 2 - Odcinek 4

Postautor: Guuki » 29 lis 2016, 20:51

Dzięki za komentarze!
Z tymi kiełkami kukurydzy to raczej chodziło mi o zwrócenie uwagi na ten problem wśród dziewczyn, które i tak prawie nic nie jedzą, a jak już zjedzą, to wydaje im się, że przytyły z 10 kilo. Albo potem idą zwrócić to co zjadły. Zoe tak naprawdę nic nie było - ani nie przytyła, ani jej nie wzdęło - po prostu włączyła się u niej chora psychika na punkcie szczupłego wyglądu. Przykre, że prawdziwe modelki się głodzą, by ścigać nierealne ideały.

_________________

Dzisiaj na moim kanale stuknęło 2500 subskrybentów, z czego bardzo się cieszę!
Bardzo mnie to motywuje do dalszego nagrywania. :yes:

Obrazek

_________________

I z tej okazji mam dla Was ciekawostkę dotyczącą odcinka 4.
Zawartości skrzyń z pierwszego zadania były dokładnie przeze mnie przemyślane, a wybór skrzyń przez modelki - rozlosowany. Jak wiecie, padło na kampanię reklamową butów, a dziewczyny zapozowały na schodach. :)

Obrazek

Pozdrawiam.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: SimModel 2 - Odcinek 4

Postautor: Kapitan Indra » 29 lis 2016, 23:28

O, fajnie, że to pokazałeś. Bo ja zastanawiałam się potem, na jakiej zasadzie dokonałeś wyboru i co było w pozostałych skrzyniach :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: SimModel 2 - Odcinek 4

Postautor: Misiek » 30 lis 2016, 7:28

Wybacz, że dopiero teraz komentuje. Na wstępie chcialbym ci pograrulowac tylu widzów. To ogromny sukces. Ahh szkoda że Lia nie wylosowala kampanii społecznych. Były tam fajniejsze możliwości do zdjęcia. Albo szkoda też że to nie była biżuteria. Jestem bardzo szczęśliwy że w finale są moje 2 faworytki. Pokaz mody wyszedł ekstra. Sesja też ciekawa. W pewnym momencie sądziłem, że odpadnie Triona, bo jej zdjęcie było dobre, lecz Zoe i Lia miały lepsze. Czekam na finał i kibicuję Trionie.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: SimModel 2 - Odcinek 4

Postautor: Guuki » 07 gru 2016, 20:22

W czwartym odcinku modelkom podczas sesji zdjęciowej partnerowały konie.

Które zdjęcie podoba się Wam najbardziej? Jurorzy dokonali sprawiedliwej eliminacji?

Obrazek

Zdjęcia w większych rozmiarach: > Lia, > Triona, > Zoe.


_________________

A już w sobotę finał programu! :yes:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: SimModel 2 - Odcinek 4

Postautor: Kapitan Indra » 07 gru 2016, 20:35

Dzisiaj będę stronnicza - najlepiej wyszła Triona, chociaż przecież zwierzęta to nie jej żywioł i pamiętam, co wyprawiała z tym koniem ^^
A na finał czekam z niecierpliwością.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: SimModel 2 - Odcinek 4

Postautor: Guuki » 08 gru 2016, 12:49

A teraz mam ogromny problem, bo nie wiem którą miniaturkę do odcinka na YouTube wybrać. xD

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
DieKalutol
Posty: 23
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:33

Re: SimModel 2 - Odcinek 4

Postautor: DieKalutol » 08 gru 2016, 14:44

Zdecydowanie lepiej wygląda 1-sza od góry ;)


Swoją drogą: Przepiękny catwalk dla modelek <3 ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: SimModel 2 - Odcinek 4

Postautor: Kapitan Indra » 09 gru 2016, 0:48

Obie są dobre, ale zgodzę się z DieKalutol - lepsza pierwsza.
Nie wiem też dlaczego, ale oba zdjęcia wyglądają jak robione w TS1 - to takie fajne złudzenie :)
I ta Nadya w czerwonej sukni - niby Bella Ćwir :rotfl:
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: SimModel 2 - FINAŁ

Postautor: Guuki » 10 gru 2016, 16:21

Obrazek


youtu.be/sJG3OnGE7Y0

Z dziesiątek castingowych modelek, do finału dostały się tylko dwie.
W Aurora Skies podjęły się ostatnich modowych zadań. Jurorzy wybrali tę najlepszą.
Obrazek

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: SimModel 2 - FINAŁ

Postautor: Darkling » 10 gru 2016, 20:03

To był zdecydowanie najlepszy odcinek z całego sezonu. <3 Szkoda, że to już koniec, bo jeszcze chętnie bym to trochę pooglądał. :D

A co do wyniku...
[spoiler]Wolałbym, żeby wygrała Triona, ale zwycięstwo Zoe nie przeszkadza mi za bardzo, bo przekonałem się do niej mimo tego, że na początku nie byłem jej wielkim fanem. Tak czy inaczej gratulacje dla zwyciężczyni. :P[/spoiler]

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: SimModel 2 - FINAŁ

Postautor: Kapitan Indra » 11 gru 2016, 0:04

Nareszcie finał!
Fajnie było słyszeć Trionę wołającą: "O maminko, ale super!" Na widok Catelyn ^^ I fajnie było zobaczyć Catelyn tak w ogóle :)
Ale z tej Sonyi intrygantka, taką granicę czasową ustawić :P
Nie no, tytuły filmów boskie! Guuki, jesteś mistrzem! Obśmiałam się z tych parodii! :haha:
Stylizacje super. Najbardziej podobały mnie się dziewczyny w kostiumach do ostatniego filmu. Ta Zoe - wiedźma była fantastyczna.
Ale z Zoe złodziejka rowerów! Nieładnie, dziewczyno, nieładnie! :rotfl: Dobrze, że rower oddała :P A, przepraszam, złodziejka skuterów również.
Ale jej stylizacja do sesji ze źródłami geotermalnymi mnie się nie podobała.
Biedna Triona - dodatkowe minuty w plecy przez ten opóźniony zegar. Jej stylizacja w sesji obok domków znowu na starodawną - ale jej pasowała.
Fiona Shreek, Hees S. Tupid, Ain Eingarp :haha: O, i Jane Doe, moja propozycja :P
I leśny dziad! :rotfl:
Po prostu fajne zadania z reklamami - obie dziewczyny zapomniały tekstu, ale wypadły nieźle... lecz tutaj mnie się bardziej podobał występ Triony - i nie dlatego, że to moja Simka :)
Zmontowane reklamy mnie rozwaliły. Fajne, ładne... i te nazwy, i te teksty! No nie mogę, masz pomysły! :D
Bella Ćwir! Leżę :haha:
Co do wygranej: spodziewałam się, że Triona nie wygra. Moi Simowie jakoś mają u Ciebie pecha - i docierają tylko do drugiego miejsca (Dominik w Date, Nikki w SimBrother 2012, teraz Triona) :P Nie to, żebym miała żal czy coś, w końcu to nie żaden powód, ale tym razem byłam ciekawa :)
Cóz, niech się Zoe wiedzie jako modelce - może Triona będzie ją mogła fotografować po znajomości...

Szkoda, że to już koniec...

A takie pytanie przy okazji: opublikujesz tu fotki z finałowych sesji dziewczyn?
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: SimModel 2 - FINAŁ

Postautor: Eq » 11 gru 2016, 10:30

Finał był świetny! Guuki, cały czas zaskakujesz. Każda Twoja produkcja ma coraz lepszy poziom, mimo, że poprzednie też były na świetnym, ja nie wiem jak Ty to robisz. Ta edycja SimModel była tak profesjonalnie zrealizowana, nie wiedziałem nawet, że niektóre sceny da się zrealizować, ze względu na kontrolowanie tylu simów (tzn. wiedziałem, ale ja nie lubię się bawić w takie rzeczy :doge:). Wszystkie ujęcia, muzyka (bardzo fajnie, że używałeś obecnych hitów w wersji akustycznej, mega plus!), świetna grafika... i mógłbym tak jeszcze przez 1000 znaków :P Ale przejdźmy do samego finału.
[spoiler]Tak więc, zacznijmy od zadania, które było naprawdę pomysłowe. Ta mapka, na której pojawiały się twarze finalistek, naprawdę mi zaimponowała. Było też kilka śmiesznych momentów, jak ten, gdy Zoe ukradła ten rower :haha: albo ten portier, który nie powiedział Trionie, że jej kara już się skończyła... Animacje, na przykład te przy reklamie Triony też były świetne, ogólnie wszystkie. To, że używałeś ich też na wybiegu w poprzednich odcinkach też plusuje. No ale tutaj też znalazłem jeden minus, to, że jak finalistki się przebierały i występowały przy tych ludziach, szły tą samą animacją, jeszcze nie równo. Lepiej, jakby każda szła osobno, albo równo tą animacją (chociaż wiem, że wtedy mogłby się zderzyć XD). Czułem, że ta simka która wygrała wygra, więc dla mnie to żadne zaskoczenie :P[/spoiler]
Czekam na kolejną edycję <3

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: SimModel 2 - FINAŁ

Postautor: Misiek » 11 gru 2016, 11:49

Guuki odwaliłeś kawał dobrej roboty. Jestem pod wrażeniem jak z organizowales i przedstawiłeś nam ten finałowy odcinek. Wszystko było tak dopracowane. Humorystyczne momenty były takie fajne xD. Hees S.Tupid, Fiona Shreek hahah. Teraz ocenię zadania.
[spoiler]1. Tutaj też uważam ze Zoe była lepsza i jako czarownica i jako "cukierek". Świetne kreacje i świetny sam pomysł na zadanie.
2. Sesja bardziej podobała mi się Triony. Zoe miała dziwną mimikę i pozę. Tło jest nieziemskie u Zoe :wub:
3. W reklamach zdecydowanie trudniej miała Triona i poradziła z nią się wspaniale. Ahh ten taniec na końcu.. :wub: Zoe. BRAVO za świetną improwizację.

Wynik. Cóż spodziewałem się takiego werdyktu. Wygrać powinna Triona, ale i tak cieszę się z Zoe. Świetna scena. I Nadya jako Bella Ćwir. Fajnie że to ujołeś haha.[/spoiler]

Jeszcze zapomniałem o Catelyn. Ahh szkoda mi się zrobiło jak opowiadała o hejterach. Aż zapomniałem ze to są simsy. Pewnie jeszcze za wcześnie ale wspominała coś o kolejnej produkcji. Zdradzilbys czy to będzie jakąś z twoich starych produkcji czy może coś nowego-świeżego?

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: SimModel 2 - FINAŁ

Postautor: Lunon » 12 gru 2016, 21:32

Jestem oczarowany profesjonalizmem tegoż programu.
Ten montaż, ruchy kamerą.
(dynamiczność w 1:37 i TIMELAPSE z 11:07, rozpływam nad doskonałością)
Wszystko jest tak wypracowane, wykończone.

Te reklamy <3 FANTASTYCZNE
Środek na ból wszystkiego WYGRAŁ MOCNO.
Jestem bardzo zadowolony z ostatecznego werdyktu.
Gratulacja Gukki za wspaniały program!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości