Styl dawnych lat

Akcesoria

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Styl dawnych lat

Postautor: Shattered » 29 lis 2016, 18:38

Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: The Sims 4 Styl dawnych lat

Postautor: Hirooo » 29 lis 2016, 19:18

Butler jako "obiekt" specjalny? O matko... ;/
Ale ubrania i meble wyglądają świetnie :)

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: The Sims 4 Styl dawnych lat

Postautor: GamerTR9 » 29 lis 2016, 19:24

Niby w dawnym stylu a patrząc na te meble to większość wygląda na bardziej nowoczesne niż większość tych z podstawy ;D Tylko ubrania i kamerdyner ciekawe, meble w ogóle nie mają tego klimatu.
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Styl dawnych lat

Postautor: Guuki » 29 lis 2016, 19:31

Globus z barkiem w środku jest całkiem ciekawym, kreatywnym obiektem. Nie tak kreatywnym jak gadający kibel z "Miejskiego życia", ale jednak. ;)
Akcesoria zdecydowanie w moim klimacie. Lubię taki starodawny styl. I kamerdyner jako nowy NPC, świetnie (test białej rękawiczki, haha). A toaletka idealna dla Simek lubiących godzinami się pindrzyć.
Naprawdę, jestem pozytywnie zaskoczony. :yes:
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Styl dawnych lat

Postautor: Levkoni » 29 lis 2016, 20:00

Mi się podoba, szczególnie kamerdyner. Plus za to, że dostał zestaw własnych, charakterystycznych ruchów/animacji, wyglądają uroczo i kojarzą mi się z kamerdynerem z jedynki <3
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 Styl dawnych lat

Postautor: Simwood » 29 lis 2016, 20:30

Pierwsze akcesoria, które zbily mnie z nóg. Muszę je mieć :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 4 Styl dawnych lat

Postautor: Kapitan Indra » 29 lis 2016, 23:26

Wygląda zachęcająco. W TS3 mieliśmy Szalone lata... tutaj Styl dawnych lat. Globus jest świetny, toaletka też nada się dla jakichś strojniś, a kamerdyner, mam nadzieję, że będzie sprzątał i pracował, a nie, jak pokojówka z TS3, robił czasami dziwne akcje...(chociaż ten w zwiastunie siedział w wannie). Ciekawi mnie, czy będzie działał na zasadzie tego kamerdynera z TS3, że trzeba mu zapewnić kąt do mieszkania. Bo jeśli tak, to nie sprawdzi się w apartamencie w bloku, gdzie miejsca nie jest zbyt dużo.
Akcja z dziewczynką, która zrobiła sobie nieudany makijaż jest zabawna :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Styl dawnych lat

Postautor: Levkoni » 30 lis 2016, 2:08

Indra, Graham na twitterze napisał, że trzeba będzie zapewnić kamerdynerowi jakieś łóżko bo będzie mieszkał z rodziną. Tak na prawdę profesja kamerdynera wymaga, żeby w każdej chwili być na zawołanie pracodawcy, więc takie posunięcie jest jak najbardziej zgodne z tym zawodem :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 Styl dawnych lat

Postautor: Stara-Raszpla » 30 lis 2016, 10:41

TAK TAK TAK.. .to cos dla mnie ;) uwielbiam takie style
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 Styl dawnych lat

Postautor: Lenna » 30 lis 2016, 10:56

No, jestem całkiem mile zaskoczona, wreszcie coś innego niż wszechobecne supernowoczesne imprezy. Bardzo podoba mi się pomysł na styl klasyczny no i powrót kamerdynera, chociaż uważam, że znowu mamy rozdrabnianie i te całe akcesoria są specjalnie pod niego robione, żeby dać go jako opcję specjalną i w ogóle och i ach, bo nie można po prostu wrzucić tego do dodatku soft1
Ale już pomijając to, obiekty wyglądają całkiem ciekawie a to najważniejsze, szczególnie ten barek w globusie.
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 Styl dawnych lat

Postautor: ollie » 30 lis 2016, 15:05

Kurde ciężko mi napisać, ale podoba mi się coś co wyszło do Czwórki... Czekam na premierę... Konwertów do Dwójki :-P
Ogólnie spoko, ale serio, kamerdyner w akcesoriach soft1

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Styl dawnych lat

Postautor: Levkoni » 30 lis 2016, 15:08

blurry, a dlaczego nie? W każdej poprzedniej części był dodawany do dodatków :P Fakt, może EA nie powinno chodzić takimi schematami aczkolwiek nikt nie marudził przy trójce czy dwójce, że dochodził w dodatku. Ba, nawet w jedynce doszedł w dodatku Zwierzaki albo Zostań gwiazdą ;p Tak na marginesie to pokazuje, jak bardzo jesteśmy przywiązani do sentymentów i tego, co było.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 Styl dawnych lat

Postautor: ollie » 30 lis 2016, 16:12

Ale dodatek, a akcesoria to dwie różne rzeczy... Według mnie już lepszy był trójkowy Store, a narzekam na niego tylko dlatego, że nie dało się wybrać po jednej rzeczy tylko w większości przypadków trzeba kupować cały pakiet. Tutaj znów ktoś może kupić tylko z uwagi na tego lokaja, a taki styl może go nie kręcić.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 Styl dawnych lat

Postautor: Lenna » 30 lis 2016, 17:02

Właśnie to jest problem akcesoriów - zamiast być tylko małym urazmaiceniem sobie gry nowymi obiektami, które zachęcają nas stylem i chcielibyśmy urządzić sobie dom jakimiś nowymi obiektami, do akcesoriów wpychają obiekty specjalne, wycinając je z dużych dodatków, aby koniecznie kupić akcesoria, bo inaczej nie będziemy mieli danej rzeczy mieć. I w ten sposób obiekt specjalny staje się główną atrakcją wokół kręcą się całe akcesoria a reszta obiektów jest tylko zapychaczem...
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Styl dawnych lat

Postautor: Shattered » 30 lis 2016, 19:26

Obrazek

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Styl dawnych lat

Postautor: Levkoni » 01 gru 2016, 0:27

blurry, Lenna a ja widzę w tym zaletę bo za stosunkowo małe pieniądze można mieć więcej niż kilka mebli ;) Już nie pamiętam ile kosztowały akcesoria trójkowe, ale chyba 49 zł (teraz są po 59), a dostawaliśmy tylko garść mebli. Teraz przynajmniej mamy jakieś obiekty specjalne z nową rozgrywką. Pomijam fakt, że akcesoria mogłyby być z dychę tańsze, ale Store i tak wychodziło drożej.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Styl dawnych lat

Postautor: Hirooo » 01 gru 2016, 7:36

Uwielbiam ten styl art deco <3

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Styl dawnych lat

Postautor: Lenna » 01 gru 2016, 7:51

Nie miałabym nic przeciwko, gdyby do tych akcesoriów dodawali jakieś ciekawe, nowe specjalne obiekty, których wcześniej nie było, a nie podstawowe rzeczy, które w poprzednich odsłonach były w dodatkach albo nawet w podstawie, więc są takim must have, których nie zdobędziemy inaczej niż poprzez kupno akcesoriów... Moim zdaniem to takie zmuszanie graczy, aby to kupowali, bo inaczej nie będą mieli np. jacuzzi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Styl dawnych lat

Postautor: Levkoni » 01 gru 2016, 11:23

Lenna, niestety też to zauważyłem ale trzeba przyznać, że ostatnio coś tam, coś tam się zmienia...

Np. w akcesoriach dla dzieciaków dostaliśmy dwa obiekty, których nigdy nie było w całej serii. Teraz w sumie dostajemy również coś, czego nie było. Co prawda barków od czasów trójki był dostatek, ale ten najwyraźniej działa nieco inaczej. To samo z toaletką. Wiem, że była chyba w dwójce ale działała jak zwykłe lustro jeśli się nie mylę. A w akcesoriach podwórkowych dostaliśmy karmnik, też nowość. Więc mam nadzieję, że to było tylko takie zagranie "na początek damy im to co kochają, a potem zaczniemy wrzucać nowości".

Mnie bardziej frustruje fakt, że w aktualizacjach dostajemy wszystko to, co już kiedyś było i było przeważnie od podstawki, a oni się podniecają, że dają nam za darmo to, co wszyscy znają. Niech zaczną dawać w aktualizacjach jakąś fajną, nowatorską zawartość. Taki crap jak No Man's Sky dostał ostatnio wielką aktualizację z możliwością budowy baz. Nikt by nie stracił na tym, gdyby do simsów wrzucili za darmo jakieś zwierzaki, choćby drobne takie jak gryzonie.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Styl dawnych lat

Postautor: Guuki » 02 gru 2016, 21:14

Ach, rozpływam się nad tymi wnętrzami!


youtu.be/152VfX2iv8o
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości