Zespoły

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Zespoły

Postautor: Rai » 19 lis 2013, 16:35

ZESPOŁY

Czy Twoi Simowie tworzą zespoły i dają koncerty w mieście? Jak daleko udało im się już zajść? Pochwal się ich osiągnięciami w tym temacie!

Awatar użytkownika
cue
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2013, 8:18

Re: Zespoły

Postautor: cue » 31 gru 2013, 13:57

Hmm... mam tyle czasu dodatek Po Zmroku, a nigdy nie miałam zespołu :sweat:
chyba najwyższa pora spróbować tej możliwości.
Obrazek
last.fmksiążkowa przystań

I can't help it, I don't know how,
I guess I'll always be hanging round with the wrong crowd

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Gunia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:59

Re: Zespoły

Postautor: Gunia » 31 gru 2013, 13:59

Popieram! Też muszę jakiś założyć :D

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: Zespoły

Postautor: Aaqwil » 31 gru 2013, 14:17

Ja byłem w zespole, ale nie grałem żadnego koncertu. :haha:

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Zespoły

Postautor: Shattered » 06 sty 2014, 13:48

Nieraz miałam zespół. Koncert może z raz zagrałam. Rzadko kiedy propozycje zagrania koncertów.
A jak już chodzi do tego, to inni członkowie jakby w pupie mieli ten występ.
Brak wokalu, niby to nie dużo, ale jednak byłoby o wiele lepiej
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Zespoły

Postautor: Guuki » 15 sty 2014, 0:48

Nigdy nie zakładałem zespołu. Z ciekawości, jak to funkcjonuje, muszę w końcu się do tego zmusić :) .
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Zespoły

Postautor: Lenna » 28 maja 2019, 21:39

Przede wszystkim jest duży problem z tym, w jaki sposób zespoły funkcjonują w grze. Są traktowane jako umiejętność, a nie kariera, przez co czytałam że wiele osób miało problem z tym, że koncerty w ogóle się nie pojawiają - wszystko przez to, że okazje z tą karierą trafiają do tego samego okienka, co umiejętności, co powoduje że im więcej Sim ich ma, tym rzadziej może dostać koncert, bo częściej będą pojawiać mu się okazje związane z umiejętnościami właśnie. A jeśli wykonuje jakąś okazje i ma zajęte to okienko to już w ogóle nie dostanie koncertu. Żeby zespół mógł dobrze funkcjonować najlepszym wyjściem byłoby grać Simem który ma tylko 1 umiejętność czyli instrument na którym gra. Ja grałam Simem z 5 umiejętnościami, 3 instrumenty, charyzma i sport, mimo to jakimś cudem w miarę mi ta kariera działała i dostawałam 1-2 koncerty na Simowy tydzień. W każdym razie wyżyć się z czegoś takiego nie da i jedyną opcją żeby zarobić na tej karierze jest granie za napiwki w metrze.
Sama kariera dupy nie urywa, koncerty wyglądają tak że Simowie przybywają do klubu, grają i wychodzą, na dodatek widowni prawie nigdy nie ma, bo nawet jak jacyś Simowie są w klubie to zajmują się czym innym i mają w nosie mój zespół. No słabo to wygląda.
Jedyny faktyczny duży zastrzyk gotówki na tej karierze to dwie okazje w króliczych norach, za które dostaje się mnóstwo simoleonów i punktów osobistości.
Szczyt kariery oczywiście osiągnęłam, pod koniec zostają 4 typy koncertów, które mogą się pojawić i wszystko sprowadza się do robienia w kółko tego samego. Łącznie zagrałam chyba 28 koncertów czy coś koło tego.
A, i ważne jest żeby poprawiać potrzeby członków zespołu najlepiej Master Controllerem bo jak w trakcie koncertu któremuś zachce się sikać albo co to nagle przerwie grać i cały koncert stracony... Dobrze jest też zapisywać grę przed każdym koncertem bo czasem któryś Sim ma problem z dotarciem na miejsce, albo zblokują się w windzie czy coś.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości