Wampiry

Awatar użytkownika
Rai
Renciści
Renciści
Posty: 756
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Wampiry

Postautor: Rai » 19 lis 2013, 16:34

WAMPIRY

Obrazek
Autorem zdjęcia jest Guuki.


Wampiry to dochodzące wraz z dodatkiem The Sims 3 Po Zmroku istoty nadnaturalne.

Wygląd
Te istoty cechują się jarzącymi się w ciemnościach oczami, błyszczącą, bledszą od innych Simów skórą i długimi kłami. Mogą także posiadać tatuaż po lewej stronie szyi.

Tryb życia
Wampiry oczywiście preferują nocny tryb życia od dziennego. W promieniach słońca słabną i tracą swoje wampirze zdolności.
Aby przeżyć, muszą żywić się osoczem, które mogą pozyskać od dobrowolnych dawców-Simów, z soku plazmowego lub owoców plazmowych.

Umiejętności
Wszystkie wampiry potrafią czytać w myślach innych Simów. Posiadają także super szybki bieg, dzięki któremu mogą szybciej pokonywać odległe dystanse. Szybciej od innych Simów zdobywają wiedzę i uczą się nowych umiejętności (szczególnie dzieci).

Przemiana
Aby przemienić się w wampira, musimy zaprzyjaźnić się z wybranym przedstawicielem ich gatunku, a następnie poprosić go o przemianę. Po trzech dniach od ugryzienia, przemiana naszego Sima będzie zakończona i stanie się on stworzeniem nocy.

Potomstwo
Wampiry przekazują swoje wampirze geny potomstwu.
Dzieci-wampiry przed staniem się młodymi dorosłymi mają zwykłe potrzeby, mogą żywić się normalnym jedzeniem oraz wychodzić na światło słoneczne. Posiadają bledszą, błyszczącą karnację, jarzące się w ciemnościach oczy oraz tatuaż po lewej stronie szyi. Ponadto uczą się zdecydowanie szybciej od swoich ludzkich rówieśników.

Autorem tekstu jest Rai.


Jak podobają Wam się wampiry z The Sims 3 Po Zmroku? Często nimi gracie?

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2711
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Wampiry

Postautor: Guuki » 15 sty 2014, 0:54

Jedne z lepszych postaci nadnaturalnych w grze. Jedyne, co mnie boli, to to, że nie mogą zamieniać się w nietoperze, jak te "dwójkowe" :( .
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1811
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Wampiry

Postautor: Jackob » 15 sty 2014, 14:25

Kiedyś nie lubiłem nimi grać teraz jednak polubiłem te postacie.
Nie znoszę jednak tego zielonkawego odcienia skóry. Więc albo używam moda, albo rozjaśniam skórę by były białe jak kreda. :D

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 265
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: Wampiry

Postautor: Jhud » 15 sty 2014, 14:32

Wolałabym gdyby miały więcej z dwójkowych- nie były aż tak śmiertelne, ale jednak mnie odporne na słońce- samo mdlenie to trochę za mało... Poza tym skóra i oczy... Fajnie wyglądają, ale praktycznie tylko na EAowskich skinach i oczach.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 857
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: Wampiry

Postautor: aesthetea » 15 sty 2014, 14:39

ja nadal nie lubię grać wampirami, wkurza też mnie jak nagle 50% populacji albo więcej miasta staje się nimi.
Obrazek


Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 806
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Wampiry

Postautor: salberg » 03 maja 2014, 21:11

Wampiry. Ja nie przepadam za wampirami prywatnie, i dosyć ciężko mi się było do nich przekonać nawet w dwójce. Choć tam mieli klasę. Pojawiali się w nocy w mieście, umieli się zmieniać w nietoperza, byli interesujący. Trójkowe wampiry są płytsze. Ich projekt był dosyć leniwy - wystarczyło dodać bladą skórę i świecące oczy, to tyle - a ich umiejętności nie powalały na kolana. Średni stwór.

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 583
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Wampiry

Postautor: simunia » 16 maja 2014, 16:58

Ja kocham wampiry w 3 i uważam, że są one lepsze niż w 2. Często gram w 3 wampirami. Długo żyją, szybko się uczą.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1957
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Wampiry

Postautor: Lenna » 28 maja 2019, 21:04

Oczywiście wampiry to wampiry a z powodu mojej obsesji na ich punkcie nie mogę nie kochać ich w trójce. Inna sprawa, że są one tutaj dosyć średnio wykonane, i od razu mówię że będę oceniać wampiry z Po zmroku, bez Nie z tego świata. Po pierwsze nie podoba mi się że ewidentnie powstały na fali popularności Zmierzchu przez co straciły dużo charakteru. Wkurza mnie, że nie palą się w słońcu i nie mogą od niego umrzeć, a zamiast tego umierają z pragnienia, POWINNO BYĆ KURDE ODWROTNIE. Przebywanie na słońcu powoduje tylko negatywny nastrójnik, który i tak nic nie robi i w praktyce można sobie siedzieć na słońcu przez 3 godziny bez żadnych konsekwencji i tylko na chwilę chować się w domku żeby nastrójnik zniknął i nie dostać tego drugiego, który już powoduje spadanie potrzeb i może wywołać śmierć z pragnienia. Znaczy podejrzewam dlaczego zdecydowano się na takie rozwiązanie, w otwartym świecie trójki Sim czasem może być na drugim końcu miasta i chowanie się przed słońcem mogłoby być trochę problematyczne bo dotarcie gdziekolwiek zajmuje trochę czasu, no ale i tak, słabo to zostało przemyślane.
Inna sprawa, brak trumien na rzecz tych dziwnych ołtarzyków, które nawet mają jakiś swój urok ale i tak JA CHCĘ TRUMNY XD I oczywiście brak przemiany w nietoperza, normalne odbicie w lustrze... i proszenie o picie plazmy, na szczęście to można obejść kupując nagrodę szczęścia życiowego Mistrz uwodzenia.
A, no i dla mnie wampiry nie powinny się starzeć w ogóle, co prawda długo żyją ale i tak jakieś starzenie się jest i nie podoba mi się to.
Ale mimo wszystko i tak je uwielbiam xD Względem dwójkowych, w końcu piją plazmę, mając jakieś moce, co prawda niezbyt dużo ale zawsze coś, no i według mnie wyglądają czadersko z tą jasną skórą i świecącymi oczami.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość