The Sims 3 Po Zmroku - Pogaduszki

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

The Sims 3 Po Zmroku - Pogaduszki

Postautor: Rai » 19 lis 2013, 16:08

THE SIMS™ 3 PO ZMROKU

Wrzuć na luz i zabaw się.
Baw się w najgorętszych miejscach w mieście i zostań gwiazdą imprezy!

Obrazek


Daj swoim Simom karnet wstępu do wszystkich knajp i klubów. Życie towarzyskie Twoich Simów zdecydowanie się ożywi - czy to za sprawą spotkanych osobistości, czy zwykłego wieczornego wypadu z przyjaciółmi. Pamiętaj jednak, że niektóre miejsca są bardziej ekskluzywne od innych. Zadbaj więc o to, aby Twoje Simy miały odpowiednie koneksje, żeby bramkarze wpuszczali je do najlepszych lokali. Wszędzie czekają nowe możliwości - mogą zostać uwielbianymi osobistościami, nieokiełznanymi imprezowiczami, sławnymi muzykami i seksownymi wampirami. Co Twoje Simy będą robić po zmroku?

Najważniejsze opcje
  • Odwiedzaj najlepsze lokale w mieście - Od zwykłych spelunek, przez dyskoteki po ekskluzywne kluby z bramkarzami strzegącymi wejścia.
  • Zdobywaj sławę i pieniądze - Rozwijaj się jako członek zespołu muzycznego, miksolog, reżyser lub znana osobistość.
  • Wampiry - W pewnych regionach miasta Twoje Simy mogą odkryć mroczny sekret i zostać wampirem.
  • Sława - Uzyskaj wstęp do ekskluzywnych lokali i ciesz się przywilejami przynależnymi sławnym osobom - luksusowym apartamentem, jacuzzi i drogim samochodem.
Nowe cechy charakteru
  • Nieśmiały
  • Styl gwiazdy
Nowe umiejętności
  • Perkusja
  • Kontrabas
  • Fortepian
  • Miksologia
Nowa kariera
  • Aktor/Reżyser
Nowy rodzaj śmierci
  • Z pragnienia (wampiry)
Inne nowości
  • System zdobywania gwiazdek sławy
  • Paparazzi
  • Kluby i dyskoteki
  • Wampiry
  • Metro
  • Możliwość mieszkania w wieżowcu
Wymagania sprzętowe:
System operacyjny: XP SP2 / Vista SP1 / Windows 7
Procesor: dla XP - 2 GHz P4 lub jego odpowiednik; dla Windows Vista i Windows 7 - 2,4 GHz P4 lub jego odpowiednik
Pamięć RAM: dla XP - 1 GB RAM; dla Windows Vista i Windows 7 - 1,5 GB RAM
Karta graficzna: 128 MB pamięci i z obsługą funkcji Pixel Shader 2.0

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 3 Po Zmroku - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 06 sty 2014, 13:49

GRa jest o wiele lepsza gdy ściągniemy domy bliźniaki które funkcjonują jak apartamentowce
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 3 Po Zmroku - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 14 sty 2014, 19:00

Jest jakiś sposób na szybkie odblokowanie tego obiektu, przyczepy dla aktora? Zdobycie szczytu kariery filmowej nie wchodzi w grę, a w buydebugu tego nie ma...
Obrazek

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 3 Po Zmroku - Pogaduszki

Postautor: Aaqwil » 14 sty 2014, 19:16

Zawsze możesz zacząć pracować w tej karierze i podwyższyć poziom Master Controllerem, a potem wrócić do starej pracy/bezrobocia. :P Sim-> Zaawansowane-> Kariera-> Poziom.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 3 Po Zmroku - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 14 sty 2014, 19:36

Już znalazłem plik odblokowujący celebryckie obiekty w Trybie Kupowania :P .
http://www.modthesims.info/download.php?t=425363
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 3 Po Zmroku - Pogaduszki

Postautor: simunia » 04 lut 2014, 12:24

Bardzo lubię ten dodatek i dzięki niemu imprezy moich simów są dużo bardziej ciekawe. Zazwyczaj staram się ich nauczyć miksologii by mogli na swoich przyjęciach podawać drinki :) by goście się lepiej bawili. Kluby są fajnym pomysłem i dobrze, że można je też dodać do innych otoczeń takich jak SV :P dzięki temu simy mają gdzie wyjść wieczorem. Bridgeport jest małym miastem ale fajnym. Lubię tam czasami grać jak mam ochotę na wielkomiejskie klimaty. Jedynie apartamenty sa słabe no ale cóż da się to jakoś przeżyć.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 3 Po Zmroku - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 04 lut 2014, 15:28

Tyle godzin grania, tyle do odkrycia. :aww:
Zacznę od umiejętności miksologii, naprawdę fajna sprawa. Z każdym poziomem nowe drinki po wypiciu których dostajemy specjalne nastrójniki. Szkoda tylko, że w klubach ciężko spotkać barmana z wysokim poziomem tej umiejętności. Wreszcie też pojawiły się nowe instrumenty muzyczne. Tak to ciągle gitara. :P
Nie przepadam jednak nad barami, klubami poza Bridgeport. Ich prawdziwy klimat jest tylko w tym jednym mieście.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 3 Po Zmroku - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 18 maja 2014, 12:58

Dodatek fajny, ale ma sporo minusów. Po pierwsze kluby - prawdziwy ich klimat jest w Bridgeport, a i tak zawsze świeci tam pustkami, bo jedyne osoby, które tam są to muzyk i barman z niskim poziomem miksologii. : / Wieżowce też są straszne, mogli zrobić tak jak było w TS2 OŻ, bo nie dość, że mieszkanie w wieżowcu nie wybieramy, tylko dają nam jakąś małą klitkę, to jeszcze nie widzimy mieszkań sąsiadów... Już nie wspomnę o czasem upierdliwych paparazzi. Wampiry to fajna postać nadnaturalna, ale można ich spotkać na każdym kroku, więc brakuje trochę klimatu tej postaci... XD
Ale żeby nie wyszło, że narzekam. Dodatek wnosi dużo obiektów imprezowych, nowe instrumenty, umiejętność miksologii, ale mimo wszystko, jak dla mnie, dodatek mógłby być o wiele lepszy...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
alpaka terapeutyczna
Archiwista
Archiwista
Posty: 439
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:34

Re: The Sims 3 Po Zmroku - Pogaduszki

Postautor: alpaka terapeutyczna » 26 sty 2015, 21:02

Chyba mój drugi ulubiony dodatek... Bardzo podobają mi się nowe opcje ;d Jedyną rzeczą która faktycznie mogłaby być lepsza to prędkość zdobywania nowych gwiazdek osobistości... Bo o ile w dobrym tempie się zdobywa pierwszą gwiazdkę, następne powinny być do zdobycia cięższe x)
Obrazek
fade into you/i think it's strange you never knew

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 3 Po Zmroku - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 25 lut 2015, 19:47

To nocne życie w tym dodatku jest chyba gorsze niż moje nocne życie :doge:

Kluby to jak Silent Hill, chcąc mieć dużo simów musisz zbudować samemu klub w normalnym budynku, nie w wieżowcu. Ja takie budowałam i simów sporo
Mieszkanie w wieżowcu brzydko mówiąc wkur..... Godzinę windą jadą...

Śliczne widoki, np. Rai dała kiedyś widok z okna z wieżowca.. No po prostu cudo :aww: Albo miasto w zimie :sweet: No to im się udało..

Naprawdę mógłby być fajny dodatek. Ale skopali go. Wyobraźcie sobie, że czasem w klubach są występy zespołów i nasi simowie idą na koncert i tam jest pełno simów :aww:
No, pomarzyć mogę :doge:
Sky Fits Heaven

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 3 Po Zmroku - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 26 lut 2015, 13:14

Też miałem takie wrażenia z tego dodatku. Miasto super, ale co z tego skoro świeci pustkami (a nie grałem wtedy na slabym kompie). Mój Sim wybierał się do klubu, przez długi czas (kilka simowych godzin?) próbował się tam przedostać, bo inni simowie blokowali windę, jak wszedł do środka to już była północ, jak poszedł coś zamówić to już minęła godzina, a o drugiej zamykali klub i wszystkich wyganiali :D. Mogli chociaż zrobić, żeby te kluby były otwarte do 5-6, a nie 2-3 :D

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

The Sims 3 Po Zmroku - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 28 maja 2019, 20:42

Na ten moment jest to mój drugi ulubiony dodatek, ale na razie grałam dopiero w 3 także ten no XD W każdym razie uwielbiam go, to są tak totalnie moje klimaty i moja stylistyka, nawet same ciuchy, nowe meble i obiekty mnie wystarczająco zachwyciły. Kluby to mis-trzo-stwo, zdecydowanie przebijają te dwójkowe. Spelunki, kluby taneczne, luksusowe, jacuzzi na dachu, zabawa do rana, czego chcieć więcej. Uwiódł mnie także strój bezdomnego, czuję ten spelunkowy klimat gdzie tacy Simowie przychodzą bić się w barach i grzebać w śmietnikach, a zaraz obok są bogaci celebryci jeżdżący limuzynami i przebywającymi w luksusowych klubach. Tylko z tymi klubami jest mały problem, o ile spelunki i kluby taneczne/dyskoteki są u mnie zawsze PRZEPEŁNIONE Simami, to w tych bardziej luksusowych przebywa niewielu Simów. Mam tu głównie na myśli 2 miejsca, czyli Klub Banzai który zawsze świeci pustkami i Miejsce Prosperity gdzie zwykle przebywa ze dwóch Simów. Wydaje mi się że może to wynikać z tego że aby wejść do tych miejsc trzeba mieć wysoki poziom osobistości, a po prostu takich Simów jest za mało w otoczeniu i nie ma komu tam przychodzić xD Ci z niższymi poziomami kumulują się pod drzwiami ale są odsyłani z kwitkiem. Druga sprawa, kluby są dla mnie zamykane za wcześnie, kurczę ja bym się chciała bawić do rana a niektóre zamykają nawet o 2 i koniec xD
Z innych wad - gwiazdki osobistości zdobywa się zdecydowanie za szybko. Zaprzyjaźnienie się z celebrytą jest banalne, wystarczy znaleźć takiego z 5 gwiazdkami i już masz gwiazdek 3. Tragedia, to jest tak proste że osobistością można zostać nawet niechcący, wyczynem to jest dopiero sprawić, żeby Sim nie został sławny Obrazek
I oczywiście niesławne windy, w których wszyscy Simowie się blokują i nawet Overwatch nie zawsze pomaga, bo co prawda resetuje w nocy wszystkie windy w mieście, ale i tak zawsze jakiś Sim gdzieś tam utknie xD
A co do wieżowców, faktycznie szkoda, że nie zrobili tego jak w dwójce. Znaczy same w sobie podobają mi się a mieszkanie w takim wieżowcu z przepięknym widokiem na miasto to coś wspaniałego, ale słabo trochę z tym, że sąsiedzi są tacy "na niby", nie da się odwiedzić ich mieszkania ani wprowadzić drugiej rodziny.

W każdym razie jedno jest pewne - imprezy w Bridgeport to najlepsze imprezy jakie kiedykolwiek udało mi się wykonać w grze i kiedyś będę wspominać je z nostalgią :doge:
Obrazek
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość