Rangi - dyskusje ogólne

propozycje, nominacje, itp.

Masz jakieś uwagi? Propozycje? Napisz je tutaj, a na pewno zostaną przeczytane i rozpatrzone!
smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Rangi - dyskusje ogólne

Postautor: smisiv » 30 gru 2013, 3:20

Ten wątek to ostoja wszelkich tematów związanych z rangami.
Można tutaj:

1) Proponować nowe rangi,
2) Dyskutować nad wprowadzonymi i niewprowadzonymi rangami,
3) Nominować użytkowników do przeróżnych rang,
4) Ogólnie rozmawiać o wszelkich rangach.

Chciałbym, aby każdy pamiętał, że rangi to sprawa całego forum, w związku z czym wszelkie sprawy ich dotyczących są dyskutowane przez kilku adminów i trzeba nieraz poczekać, aż wszyscy się wypowiedzą. Ponadto nie zawsze będą wypowiadać się tutaj - w szczególności, jeśli chodzi o jakieś rangi - niespodzianki, lub nagrody w konkursach. ^^

------------------------------------------



Na początek odpowiem na pytania zadane ostatnio i zapowiem, co niedługo się pojawi.

Propozycja Salberga: "Proponuję wprowadzić jakąś rangę dla autorów poradników, których poradniki są przydatne i rzetelne, oraz którzy piszą ich dużo. Bardzo często okazują się niezwykle przydatne (na przykład gdyby nie poradnik Qbaska z poprzedniego forum, nie umiałbym dziś korzystać z Sony Vegasa), a moim zdaniem ich autorzy są często niedoceniani."

Na razie nie planujemy nagradzać żadnej osoby rangą za poradniki, ale jesteśmy otwarci na propozycje. Może, jeśli pojawi się ktoś wybitny, lub kogoś przeoczyliśmy, należy się wtedy ranga Pomocnika. Na dzień dzisiejszy jednak poradniki maja wielu autorów. Ponadto wiele tego typu tematów jest jeszcze przenoszonych przez "Samarytaninów" i nie tylko, nie wszystko jest zamieszczone. Nie mówiąc o tym, że autorów takich, jak Qbasek, czy Leigh już z nami nie ma, bo na forum nie logowali się od 3 lat, czy też zostali zbanowani.

--------------------------------


Pomysł Kasima: Mam propozycję wprowadzenia rangi fotografa, dla osób, które robią ładne i dobre zdjęcia w TS.
Cinamon. : ''kompletnie się z Tobą zgadzam!''
Cain: Popieram tę rangę :3 Fotograf to naprawdę dobry pomysł. Aktualnie widzę dwie osoby, może trzy, które zasługują na taką rangę, bo zdjęcia mają naprawdę klimatyczne, więc rangi nie będzie miała co druga osoba - będzie sprawiedliwie.

Już wszyscy w Redakcji to przegłosowaliśmy - ranga Fotografa wejdzie w życie. ;D Prosimy Was bardzo, abyście nominowali tutaj osoby, które powinny otrzymać ten status. Pomyślimy i napiszemy, kto zostanie nagrodzony.

--------------------------------



Wkrótce planujemy wprowadzić całkowicie nową rangę "Krytyka Sztuki".
Status ten mógłby być nadawany nie za liczne komentowanie, lecz za dobre, opiniotwórcze komentarze i rozwinięte opinie. Dotyczyłoby to wszelkich działów z dodatkami, a także videostory i fotostory, które niestety sukcesywnie cierpią na braki dobrych komentarzy. To często powód, z jakiego autorzy porzucają pomysły na tworzenie nowych tworów i publikowania ich na Forum. Pomózmy im - pomagając komentatorom! Rzeczowa i konkretna zachęta dla reżyserów, fotografów, czy architektów świetnie motywuje do działania i sądzimy, że należy sie za to ranga. Nagrodzimy najlepszych autorów z lekkim piórem, co Wy na to?

Zachęcamy do wyrażania opinii.
Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie propozycje i pytania, jak tylko się wspólnie się nad nimi naradzimy.

Życzymy kreatywności,
:redakcja2:

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: Rangi. Propozycje & Nominacje

Postautor: smisiv » 14 lut 2014, 22:50

Rangi Reżysera otrzymują:
Rey - za wkład w historię STV. Dodał również temat na tym forum, poza tym kontynuuje opowiadanie na podstawie produkcji.
Amethyst - za wkład w historię STV oraz dodanie najnowszego teledysku.
Kacper11000- za dodanie nowego serialu oraz aktywność w dziale twórczości.
Tolamolalola - za nakręcenie show popularnego na starym forum i kontynuowanie go tutaj.

Co do reszty nominowanych (a raczej jednego, ale mówię na przyszłość) - trzeba spełnić minimalne kryterium. Posiadać chociaż jeden komentarz w videostory, lub wrzucić więcej, niż jeden odcinek. Mieć jakiś wkład. Nie chcę nikomu umniejszać ;) Ale PanEmowaty na razie tylko raz wszedł na forum i napisał jeden post. A Don Lotario ma jedynie jeden odcinek jednego serialu.
Ranga fotografa powstanie niedługo i od razu wypiszę, kto z nominowany ją dostał.
Co do Salberga - otrzymuje rangę, widziałem, że tworzy serial :) Natomiast Donowi się przyjrzę i zedytuję tego posta po znalezieniu i przejrzeniu jego filmików.
Przypominam jeszcze, ze z każdej rangi można zrezygnować.

I jeszcze coś ważnego. Dla kreatorów, w tym także i "reżysera" są następujace zasady:
- Jeśli osoba tworzyła produkcje w STV lub LP oraz tworzy je nadal, otrzymuje rangę na zawsze (lub do odwołania)
- Jeśli osoba aktualnie tworzy teraz produkcje, to rok po ostatniej aktywności reżyserskiej lub kreatorskiej ranga spada z profilu. Jak tylko reżyser wznowi filmowanie, czy budowanie, projektowanie - rangę od razu otrzyma z powrotem, bez potrzeby nominacji.

Nie zmieniam zasady:
by otrzymać rangę kreatorską, czyli architekt/stylista/projektant, należy opublikować cokolwiek do ściągnięcia. Jeśli projektant pokazuje same projekty, a potem żadnego ubrania jednak nie udostępnia, to nie należy mu się niestety ranga. To samo z architektem - przynajmniej jeden dom do ściągnięcia i od razu myslimy nad rangą, patrzymy, czy jest nominowany. Same projekty i zdjęcia zasługują na rangę Fotografa, a nie Kreatora
A brakujące rangi, w tym fotograf, zostanie utworzony i nadany w tym tygodniu ^^
Dziękuję za uwagę. XD

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: Rangi. Propozycje & Nominacje

Postautor: Rai » 27 lip 2014, 9:44

Nie wiem, czemu sądzicie, że macie jakikolwiek wpływ na to, kto zostanie moderatorem. Może czas Was oświecić - nie macie.
To ja plus ewentualnie Ufnal i Wafl wybieramy sobie ekipę, z którą zamierzamy pracować. Nie zamierzam popełniać błędu przyjmowania ludzi, którym nie ufam albo do których nie mam pewności, ze nadają się do współpracy ze mną i resztą paczki.
Takze wszelkie nominacje na moderatorów i administratorów możecie sobie darować. Uznamy, ze brakuje nam ludzi, to jak każda normalna firma, wybierzemy człowieka, ktory naszym zdaniem będzie się najbardziej nadawał. I tyle. Temat uważam za zamknięty. :)

Co do reszty nominacji, dziś przegadam je z resztą Redakcji i bardzo Wam za nie dziękuję. :)

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: Rangi - propozycje i nominacje

Postautor: Rai » 14 lis 2014, 22:57

Nowy awans i niestety dwie degradacje.

Awans na REŻYSERA otrzymuje:
Don Lotario
Za dużą ilość dobrej jakościowo twórczości. Gratulujemy. :)

Rangę REŻYSERA tracą:
Amethyst
Blady Krfawy Kamyczek
Mam nadzieję, że powyższe osoby się nie obrażą, ale mają stosunkowo dużo mniej filmików niż reszta Reżyserów. Jednocześnie zaznaczam, że jeśli te osoby będą dalej tworzyć dobrej jakości materiały filmowe, mają szansę otrzymać rangi z powrotem. :)

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Rangi - propozycje i nominacje

Postautor: Kasim Hazim » 17 wrz 2015, 20:05

Pojawiła się nowa ranga "Scenarzysta" dla osób, które prowadzą ciekawe i chętnie oglądane i komentowane relacje z gry. Możecie śmiało nominować osoby, które według Was, na ową rangę zasługują. ^^
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: Rangi - propozycje i nominacje

Postautor: bluekuba » 17 wrz 2015, 20:12

Galcia bez dwóch zdań za Mysikrólików :)
Reckless za prześwietne Asylum ^^
oraz Aleks za wiekowego Duncana i Laure ;)
Bardzo fajnie, że pojawiła się takowa ranga.
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Rangi - propozycje i nominacje

Postautor: diamond5 » 18 wrz 2015, 9:11

Ojej, ojej! Dostałam rangę! Jest mi niezmiernie miło ^^
Od razu dostałam kopa, aby kombinować nad kolejną fotorelacją :D

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Rangi - propozycje i nominacje

Postautor: Lenna » 18 wrz 2015, 12:26

Ja bym nominowała jeszcze Kasima za Beatkę,
rgxa za Lisie Piekło,
Indrę za Punkcików,
i Shattered za Kwitnące Wzgórza ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Rangi - propozycje i nominacje

Postautor: Galcia » 18 wrz 2015, 13:24

Bardzo dziękuję za nominację i za wyróżnienie! ^^ <3 Cieszę się jak głupia. :P

Moje nominacje pokrywają się z propozycjami poprzedników:
Bart za Jonesów i Middletonów
Indra za Punkcików-Landgraabów
Kasim za Beatkę

Na forum jest też wiele relacji, które mają ogromny potencjał i mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogła je tu z czystym sumieniem polecić. ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Rangi - propozycje i nominacje

Postautor: ollie » 18 wrz 2015, 14:07

Lenna powinna dostać przede wszystkim za Miłowo. Jej relacje są długie, ale ciekawe, z pewnością zasługuje na rangę!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Rangi - propozycje i nominacje

Postautor: Shattered » 18 wrz 2015, 21:05

Lenna pisze:Shattered za Kwitnące Wzgórza ;)
https://bookbitchesblog.files.wordpress ... ey-cry.gif

Jestem wzruszona
Niestety moja relacja przepadła wraz z upadkiem serwisu hostingowego i jest już tylko wspomnieniem, po którym zostały tylko opisy i komentarze ;(

Galcia, gratulacje! Ranga jak najbardziej zasłużona
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

Re: Rangi - propozycje i nominacje

Postautor: Dodo » 19 wrz 2015, 23:47

Rgx za Lisie Piekło.
Kasim za Beatkę.
Indra za Landgraabostwo.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Rangi - propozycje i nominacje

Postautor: Shattered » 27 wrz 2015, 13:19

W związku z upadkiem Pictapa, a wraz z nim moich wszystkich prac, ranga architekta już mi nie przysługuje. Więc nie pozostaje mi nic innego niż zrzec się jej.
Dziękuję wszystkim za docenienie.

Zrobione. //Guuki
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Rangi - propozycje i nominacje

Postautor: Levkoni » 19 paź 2015, 16:35

A ja tam jestem za przywróceniem Rangi dla Shattered, to nie jej wina, że Pictap upadł, a nadal wstawia bardzo ładne zdjęcia do różnych tematów ;)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Rangi - propozycje i nominacje

Postautor: Guuki » 20 paź 2015, 22:06

Przyznano rangę FOTOGRAF użytkowniczce Shattered, za liczne niezwykłe zdjęcia w ciekawy sposób przedstawiające klimat gry TS4 i ukazujące ciepło simowych rodzinek. Gratulujemy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Rangi - propozycje i nominacje

Postautor: Kapitan Indra » 25 lis 2015, 23:31

Z dniem dzisiejszym Niebezpieczny zrezygnował z funkcji Newsmana.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Rangi - propozycje i nominacje

Postautor: Kapitan Indra » 30 lis 2015, 23:15

Z racji wygranej w jesiennej edycji konkursu Top Model, Smustle otrzymuje rangę Stylista, czyli Panią Projektant :) Gratulujemy :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Rangi - propozycje i nominacje

Postautor: Kapitan Indra » 13 gru 2015, 22:47

Zmiany w rangach:

Po pierwsze - zdjęta została ranga Architekta dla użytkowniczki Loki. Buduje naprawdę cudowne domy, ale na naszym forum nie było jej już od roku.

Po drugie - zdjęta została ranga Pomocnika użytkowniczce msreckless.

Po trzecie - zdjęta została ranga Architekta użytkownikowi Lunon. Zostaje z rangą Grafika, za pomoc przy projektowaniu obrazków nowych rang.

Po czwarte - zmiana rangi Projektant/Stylista. Od dzisiaj wracamy do dawnego podziału. Projektanci to osoby, które tworzą dodatki dla Simów. Styliści to osoby, które tworzą unikalnych Simów bądź wygrały w konkursie, w którym zadaniem było stworzenie Sima. Zniesiony zostanie podział na płcie, czyli osoby obecnie z rangą Projektanta otrzymają rangę Stylisty.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Rangi - propozycje i nominacje

Postautor: Kapitan Indra » 03 sty 2016, 0:59

A teraz tak - kilku osobom zostały zdjęte rangi, mam nadzieję, że nie poczują się urażone tym faktem :unsure:

Uzasadnienie:
Stara-Raszpla - przepraszam, ale nie udzielasz się już jako Pomocnik.

Bart - rzadko już zaglądasz, więc tracisz rangę Fotografa.

Herbatko - Twój Fotograf był za konkurs w lecie, a tu już po drodze była nowa edycja, poza tym ostatnio też zdjęć nie publikujesz.

msreckless - miałaś Scenarzystę za Asylum, tymczasem ostatni odcinek dałaś w lipcu. Pomocnika straciłaś już dawno temu, bo tak samo jak Raszpla - w tematach Pomocy nie piszesz.

Oczywiście nadal Was cenimy za to, co daliście forum od siebie i za to, że z nami jesteście :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Rangi - propozycje i nominacje

Postautor: Kapitan Indra » 03 sty 2016, 22:22

Wracam do rang. Ƀӛ z dniem dzisiejszym traci rangę Newsmana. Dziękujemy Ci za dotychczasową współpracę, ale niestety, nie wywiązujesz się z tego, do czego się zobowiązałeś, dlatego ranga znika.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość