Nabór na moderatorów

Masz jakieś uwagi? Propozycje? Napisz je tutaj, a na pewno zostaną przeczytane i rozpatrzone!
Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Nabór na moderatorów

Postautor: Kapitan Indra » 28 lis 2015, 23:29

Drodzy Użytkownicy Forum Centrum Simów,
ogłaszamy nowy
NABÓR NA MODERATORÓW


Opis i wymogi stanowiska:
Moderator - posiada pełne prawa moderatora na Forum Centrum Simów. Może edytować posty, kasować je, przenosić, dzielić, sklejać. Może edytować i kasować wpisy na shoutboxie.
Pilnuje porządku na całym Forum oraz shoutboxie.
Powinien być osobą, która raczej loguje się regularnie, zna zasady poprawnej pisowni i je stosuje, Regulamin umie przytaczać z pamięci nawet obudzona w nocy o północy :), umie rozpoznawać hotlinki, jest uczciwa i bezstronna, pilnuje, upomina i karze nie tylko Użytkowników, których nie zna, ale także swoich znajomych - jeśli na to zasłużą. Stosuje netykietę, posiada czas na zajmowanie się Forum i nie przejmuje się, że często będzie postrzegana jako "ta druga, zła i niedobra strona" przez co poniektórych.
Moderator powinien mieć powyżej 16 lat.

Zgłoszenia osób chętnych na moderatorów będą przyjmowane do 15 grudnia 2015 roku.
(W przypadku braku poważnych zgłoszeń termin może zostać wydłużony o kolejne dwa tygodnie.)

Planujemy przyjąć jednego moderatora.
Okres próbny będzie wynosić dwa miesiące.[/center]

Zgłoszenia prosimy wysyłać w niniejszym temacie, w niżej podanej formie:

Kod: Zaznacz cały

[b]Twój wiek[/b]
Proszę podać swój wiek w latach.
[b]Czemu uważasz, że wybór Ciebie będzie odpowiedni?[/b]
Przekonaj nas, że to Ciebie powinniśmy wybrać. ;)
[b]Posiadasz jakieś doświadczenie?[/b]
Czy byłeś już kiedyś adminem/modem na jakimś znanym Forum, niekoniecznie Simowym? Może pomagałeś w szkolnej gazetce?
Prosimy o wysyłanie tylko poważnych zgłoszeń i darowanie sobie zgłaszania się dla głupiego żartu. ;)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

nie dam się pasożytom
Zbanowani
Zbanowani
Posty: 228
Rejestracja: 10 lut 2014, 12:53

Re: Nabór na moderatorów

Postautor: nie dam się pasożytom » 30 lis 2015, 18:31

Twój wiek

Mam skończone 16 lat.

Czemu uważasz, że wybór Ciebie będzie odpowiedni?

Od zawsze widziałem się w podobnej roli. Jestem dość zaradny i stanowczy - w podejmowanych decyzjach nie kieruję się faworyzowaniem innych. Staram się nie być stronniczy,a jednocześnie być odpowiedzialny. Na forum jestem codziennie, mam dobry kontakt z wszystkimi userami. Jestem godny i warty zaufania. Podchodzę do życia pokojowo, staram się znaleźć odpowiednie wyjście z sytuacji, aby nikt nie poczuł się jako postać tragiczna. Znam regulamin forum szczegółowo, z resztą nie tylko tego forum, mam doświadczenie w współpracy z administracją wielu for, które wykorzystuje w życiu codziennym.
Mam spory dystans do życia, wiele pomysłów i bardzo intensywnie myślę. Wierzę, że swoje pomysły mógłbym zrealizować również tu. Nie popełniam błędów gramatycznych, interpunkcyjnych itp., piszę poprawną polszczyzną.


Posiadasz jakieś doświadczenie?

Byłem redaktorem gazetki na tym forum oraz na FTS. W szkole zajmowałem się samorządem uczniowskim i szkolnym. W szkolnej gazetce pełniłem rolę redaktora naczelnego. Byłem przez dwa lata Młodzieżowym Radnym Miasta. Doświadczenie tam zdobyte idealnie wpasowuje się w temat zgłoszenia. Udzielam się charytatywnie, choćby poprzez wspieranie schronisk, organizacją koncertów charytatywnych, wszelakimi zbiórkami. Udział w wielu grupach młodzieżowych, w szkole i poza nią, również wpisuje się do doświadczenia.

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Nabór na moderatorów

Postautor: Eq » 30 lis 2015, 19:35

Twój wiek
Niedługo kończę 16 lat.

Czemu uważasz, że wybór Ciebie będzie odpowiedni?
Jestem na forum od 2011 roku, co prawda miałem około roczną przerwę od niego z pewnych przyczyn. Mam do niego duży sentyment, tak więc sprawowanie tak odpowiedzialnej roli jak bycie moderatorem byłoby dla mnie zaszczytem. Na forum wchodzę codziennie, co prawda ostatnio jestem trochę mniej aktywny z przyczyn prywatnych, lecz sądzę, że gdybym został moderatorem zmieniłoby się to. Co do regulaminu, znam go bardzo dobrze - chociaż jak każdemu, zdarzają mi się jakieś błędy czy wykroczenia. Na forum miałem jednego warna oraz 3 miesięcznego bana na shoutboxa. Co do błędów ortograficznych, staram się popełniać ich jak najmniej, rzadko mi się one zdarzają, nie będę nikogo owijał w bawełnę. Mam dobry kontakt z użytkownikami forum, większość mnie kojarzy. Jestem dobrze zorganizowany, jak trzeba coś zrobić, to to robię, dotrzymuję terminów i jak coś robię to tylko na 100%. Co mógłbym wnieść do Redakcji swoją osobą? Na pewno dużo nowych pomysłów, urozmaiceń forum, może pomysły na jakieś kolejne konkursy, nowe działy.

Posiadasz jakieś doświadczenie?
Moje doświadczenie w moderowaniu nie jest ogromne. Redakcja miała okazję ocenić mnie na podstawie konkursów Top Model, które zorganizowałem, tak więc wiedzą, jak się ze mną współpracuje i mogą to ocenić. Byłem moderatorem forum Play With Life przez kilka miesięcy. Oprócz tego, przez bardzo krótki czas miałem pod opieką jeden dział na pewnym simowym forum, które już dawno nie istnieje. Nie było tam zbyt dużo rzeczy do moderowania, tak więc :P Po za tym, miałem okazję spróbowania moderacji w dziale Top Model przy okazji edycji Październik/Listopad, tak więc znam już trochę panel moderatora, oraz wiem jak to działa.

Awatar użytkownika
Vogue
Posty: 350
Rejestracja: 16 gru 2013, 21:51

Re: Nabór na moderatorów

Postautor: Vogue » 30 lis 2015, 20:39

Twój wiek?
21 lat

Czemu uważasz, że wybór Ciebie będzie odpowiedni?
Jestem częścią tej społeczności od bardzo dawna i zajmuje ona stałe miejsce w moim życiu. Spędzam tu czas każdego dnia, wbrew pozorom, shoutbox to nie jedyne miejsce, na którym przesiaduję - stale śledzę głównie tematy architektoniczne, w tym roku również zaliczyłem w kwestii budowli dwójkowych trochę większą aktywność :) W The Sims 2 wciąż gram w miarę możliwości czasowych. Jestem zorganizowany i systematyczny, lubię pracę zespołową, można mnie również nazwać typem społecznika ;)

Posiadasz jakieś doświadczenie?
Na starym forum prowadziłem jedną edycję konkursu "Remont Extremalny", co po części zapoznało mnie z panelem moderatora. Nie mogę wykazać się większym doświadczeniem w tej kwestii niestety. Na swoich studiach jestem przewodniczącym koła naukowego dla mojego kierunku. Aktywnie udzielam się w ramach samorządu studenckiego i staram się być obecny w życiu uczelni.
av by jackob

Awatar użytkownika
Plamula
Renciści
Renciści
Posty: 122
Rejestracja: 18 gru 2013, 18:54

Re: Nabór na moderatorów

Postautor: Plamula » 30 lis 2015, 20:46

Twój wiek
17 lat.

Czemu uważasz, że wybór Ciebie będzie odpowiedni?
Forum nie jest dla mnie jedynie stroną internetową. Jestem tu już wiele lat i nasza mała społeczność nabrała dla mnie bardzo szczególnego znaczenia. W ciągu poszczególnych okresów w życiu, wielokrotnie zdarzało się, że było to miejsce, w którym znajdowałem konstruktywną opinię, radę, pocieszenie i wsparcie. Użytkownicy nie tylko poprawiali mi humor, ale i bezinteresownie pomagali. Myślę, że przyszła kolej abym sam zaoferował pomoc. Zdaje mi się, że w codziennym, szkolnym życiu pełnię podobną rolę jak ta, o którą aplikuję. Jestem postrzegany jako osoba rozsądna i całkiem poukładana. Staram się nie tylko być przykładem, ale pozytywnie wpłynąć na postępowanie pozostałych. Jestem wrogiem wulgaryzmów, gnębienia innych, arogancji, chamstwa. Wchodzę tu w zasadzie codziennie, a starszym userom chyba ciężko jest mnie nie kojarzyć. Sądzę, że czynne zaangażowanie się w sprawy forum byłoby dla mnie odwdzięczeniem się za wszystkie cenne chwile, uśmiechy, wskazówki, opinie, czy porady jakie od Was otrzymałem.

Posiadasz jakieś doświadczenie?
Niestety nie posiadam większego doświadczenia, ale uczę się bardzo szybko i chętnie poznam szczegóły nowej dla mnie funkcji. Całkiem niedawno prowadziłem dosyć aktywnie tumblr'a z moimi pracami, być może nabyłem dzięki temu kilka przydatnych w tej kwestii umiejętności.

Awatar użytkownika
Joan
Posty: 213
Rejestracja: 21 sty 2015, 17:43

Re: Nabór na moderatorów

Postautor: Joan » 02 gru 2015, 19:23

Twój wiek
19 lat.
Czemu uważasz, że wybór Ciebie będzie odpowiedni?
Jestem bardzo aktywna online, spędzam dużo czasu przed komputerem (nie ma się w sumie czym chwalić;p), praktycznie zawsze jestem pod ręką. Staram się nie angażować w kłótnie i spory, potrafię spojrzeć na konflikt z obu stron. Jestem osobą bardzo kompromisową i zawsze dążę do tego, aby obie strony były zadowolone. Okres buntu i wykłócania się o błahe sprawy mam już dawno za sobą. :P Poza tym jestem osobą pomysłową, słowną i odpowiedzialną. Potrafię pracować w grupie, mogę być liderem, a także wykonywać polecenia innych. Poza tym nieskromnie mogę powiedzieć, że jestem perfekcjonistką i jeśli już coś robię staram się dać z siebie wszystko. Jestem skora do pomocy, udzielania rad. Na koniec dodam, że jeśli już zakładam konto na forum to zostaje na dłużej, nie ma się co kierować tym, że jestem tu dopiero od marca (lutego?), bo mam nadzieje, że to dopiero mój początek z CS. :)
Posiadasz jakieś doświadczenie?
Nigdy nie byłam moderatorem, ale szybko się uczę. Przez rok-dwa, nie pamiętam dokładnie, byłam jednym z redaktorów w FTS Newsletter. Jeśli to się liczy - aktywnie prowadzę swoje blogi (tumblr, soup).
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Nabór na moderatorów

Postautor: ollie » 06 gru 2015, 14:33

Twój wiek

15 lat, w marcu kończę 16.

Czemu uważasz, że wybór Ciebie będzie odpowiedni?

Na forum przychodzę codziennie i spędzam tu dużo czasu. Udzielam się aktywnie na shoutbox'sie, jak i również w tematach (może tego nie widać, ale przeglądam je wszystkie i często mam całe forum w niebieskich ikonkach). Jestem także dociekliwy, często sprawdzam nowych użytkowników - skąd przyszli, jaka jest ich przeszłość na innych simowych stronach, a jeśli nic na nich nie znajdę, śledzę ich aktywność. Będąc moderatorem, mógłbym działać skuteczniej i łatwiej, a przy przeglądaniu tematów poprawiać użytkowników, dodatkowo sprawdzać czy nie łamią regulaminu i upominać w ostateczności. Jak wiadomo jestem także newsmanem od (z tego co pamiętam) września i do tej pory radziłem sobie dobrze (nie licząc krótkiej przerwy spowodowanej natłokiem egzaminów, której już na szczęście nie będzie) więc można mi zaufać. Jeśli chodzi o inne sprawy, nie faworyzuję innych użytkowników względem sympatii i potrafię ich ukarać jeśli na to zasłużą. Jeśli chodzi zaś o tych bardziej rozrabiających - postaram się pilnować ich bardziej. Jeśli zostanę administratorem będę skuteczny, nieugięty, ale zarazem stanowczy i sprawiedliwy, gdyż tymi cechami powinien odznaczać się każdy dobry moderator.

Posiadasz jakieś doświadczenie?

Jestem newsmanem na forumowym Facebooku, kiedyś pełniłem także funkcję administratora na grupie na NK. Jeśli chodzi o inne doświadczenie to należę do kilku sekcji w samorządzie uczniowskim, gdzie aktywnie się udzielam, a moja najważniejsza rola to skarbnik klasowy i nie chwaląc się od kiedy przejąłem tę funkcję nie było jeszcze ani razu problemu z pieniędzmi.

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 106
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Nabór na moderatorów

Postautor: Malfurion » 08 gru 2015, 14:48

Twój wiek

23 lata


Czemu uważasz, że wybór Ciebie będzie odpowiedni?

Mimo, ze nie udzielam sie zbyt czesto, niech was to nie zmyli; Don Malfurion patrzy :D
Na forum zagladam codziennie, przegladam swoje ulubione dzialy. Jako potencjalny moderator oczywiscie jestem w stanie poszerzyc zakres odwiedzanych przeze mnie miejsc. Wszystko po to, by prawosc i porzadek goscila na tym forum ;)
Jestem wyluzowana osoba, z dosc duzym pokladem pozytywnej energii. Poza tym, mam glowe pelna roznych pomyslow, co da sie zauwazyc ogladajac moje produkcje filmowe :P Kreatywnosc, to moje drugie imie ^^
Dodatkowo, nie znam zbyt wiele osob na tym forum, co niekoniecznie jest wada; dzieki temu, bede mogl sprawiedliwie i bez zadnych uprzedzen karac przyszlych buntownikow :)


Posiadasz jakieś doświadczenie?
Swojego czasu, bylem moderatorem na jednym z najwiekszych portali (owczesnie) o konsoli Playstation 3. Poza tym, prowadze kanal Youtube jak rowniez wlasny fanpage na Facebook'u :)

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Nabór na moderatorów

Postautor: Kapitan Indra » 15 gru 2015, 21:01

Dziękujemy serdecznie wszystkim za zgłoszenia. :)
Wyniki naboru do Redakcji zostaną ogłoszone wkrótce. :D
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Nabór na moderatorów

Postautor: Kapitan Indra » 15 gru 2015, 21:57

Wyniki naboru

Mam przyjemność ogłosić wyniki nowego naboru na moderatorów i mini-moderatorów na Forum CS.

Nowy Moderator
- Plamula

Dodatkowo:
Nowy Mini- Moderator
- Eq

Uzasadnienie: Mieliśmy wybrać tylko jednego Moderatora, jednak dodatkowo wybieramy także jednego Mini-Moderatora, z racji tego, iż Eq wykazał się kompetencją przy okazji prowadzenia konkursów Top Model, co wiązało się z moderacją działu. Jednak wiekowo nie spełnia warunku przyjęcia na Moderatora, więc póki co, Mini-Moderator ;)

Serdecznie witamy w redakcyjnym gronie. :)

Wyżej wymienione osoby otrzymają ode mnie zaraz odpowiednie rangi, dostęp do działu redakcyjnego dla moderatorów i prywatne wiadomości.

Pozostałym kandydatom tym razem bardzo dziękujemy. :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości