Wrażenia po zagraniu w The Sims 3 Kariera

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Wrażenia po zagraniu w The Sims 3 Kariera

Postautor: Jackob » 17 gru 2013, 15:02

Wrażenia ze starego forum, przeniesione na nowe. : )
---

Rbaf

Jest mnóstwo nowych przedmiotów, fryzur, kilka ubrań, nowe cechy charakterów, nowe nagrody i wiele usprawnień w komunikatach, tabelach, kontaktach itp. Gra została bardzo dopracowana przy tym dodatku. Nowe miasto jest świetne, całkiem spore, dodano możliwość tworzenia działek. Jest wiele nowych rodzin, w dodatku większość z nich to bogacze! Planowałem zająć się tatuażystą na początku, toteż wydziergałem mojego sima jak należy, ale jego pragnieniem było zostać architektem, więc nim został. Z początku wydawało m się, że to nudne i czasochłonne (bo trzeba jeździć do ludzi i im zmieniać meble), ale korzystanie ze szkicownika i zdobywanie nagród jest w sumie bardzo fajne. Odblokowują się także opcje, dlatego można np. nakłaniać sima do zmiany jego domu. Właśnie jestem w trakcie uzupełniania mojego portfolio i ciekaw jestem co za nie dostanę. Ta kariera jest bardzo fajna, bo można "zwiedzić" całe miasto i genialne mieszkania mieszkańców (twórcy się postarali!), łatwo też nawiązywać kontakty z klientami.
Gra jest bardzo dopracowana, obawiam się trochę grywalności, ale przede mną przecież jeszcze kilka innych karier!


Wafl

Pierwsze wrażenia? Wkurza mnie to, że w remizie wszystko muszę robić sam. Podczas pożaru także, po co mam utrzymywać dobre stosunki z innymi strażakami jak oni tylko tam łażą. Sztuczna inteligencja w Simsach zawsze była beznadziejna i jest dalej. Myślałem, że pożary będą w mieście nawet jeśli w aktualnej rodzinie nie mam strażaka. Tak nie jest. Wszystko było robione na pokaz jak zwykle. Kolejny słaby dodatek.


Czery

Moje pierwsze wrażenia, gdy odpaliłam grę - od razu przeszłam do trybu tworzenia sima i wiele nowych uczesań bardzo mnie zachwyciło. Kariera stylisty, jak wiele osób już napisało, nie jest za bardzo ciekawa. Podobnie tatuażysta i architekt. Wynalazca jest w miarę ciekawy, dużo fajnych gadżetów i ulepszeń, gdyby nie to, że szybko kończy się złom.
Najbardziej podoba mi się opcja detonacji. Detektywa i łowcy duchów jeszcze nie próbowałam, chociaż do drugiego mnie nie ciągnie, jak ogólnie do motywu duchów w the sims 3, które moim zdaniem są za bardzo 'ludzkie'.
Dodatek nie jest ani zły ani dobry. Szczerze spodziewałam się czegoś lepszego ale jak to mówią lepszy rydz niż nic biggrin.gif
Najbardziej boli mnie to, że nie dodają prawie żadnych nowych interakcji, jak to robili w ts2, bardziej skupiają cię na meritum dodatku, które i tak nie musi wyjść tak jakby tego wszyscy chcieli.


Daffodil


Trochę się zawiodłam ale Kariera jest dobra. Trochę nudna ale za to piękne miasto. Kariera detektywa jest najlepsza, pralki, kilka nowych obiektów, muszę przyznać że bardzo ładnych. No i fajne jest to że im wyższy poziom kariery tym więcej obiektów odblokowuje się. Ogólnie dość dobry dodatek.


Yogort

Karierę mam od 2-3 tygodni i jestem bardzo zadowolony. Nie grałem jeszcze we wszystkie kariery, ale trzeba przyznać, że spory procent z nich jest na plus. Najbardziej podoba mi się praca detektywa, strażaka i wynalazcy. Bardzo czekałem na architekta, jednak na nim się zawiodłem. Na dłuższą metę ta praca, podobnie jak stylista jest nudna. Ogromnym plusem jest pranie. To mnie urzekło od razu po włączeniu gry. I miło, że jest do wyboru. Albo suszarka, albo linki. Szkoda tylko, że nie dodali jeszcze prasowania. W mieście zakochałem się od razu. Jest dosyć małe, ale ma piękne widoki. Dodałem do niego metro i świetnie się po nim jeździ.
Więc ogólnie dodatek oceniam na plus. Gra się miło i co ważne, większość karier się nie nudzi.


Guuki

Szału z Karierą nie ma ;/ Na razie tylko sprawdziłem miasto, ciuchy, fryzury i obiekty. Miasto takie sobie, spodziewałem się innego klimatu niż zastałem. Starlight Shores lepsze. Ciuchów praktycznie nie ma, są same stroje takie do pracy, typu fartuszki, ale po wpisaniu kodu unlockoutfits on pojawiło się parę zacnych ciuszków i fryzur też, z czego jestem bardzo zadowolony. Szkoda jednak, że trzeba wpisać kod żeby takie fajniejsze rzeczy mieć...
Obiekty są fajne, trampolina i ten kopacz kupiony w komisie są super!

Gameplay będę testował sobie powoli, zacznę raczej od strażaka, a na lekarzu skończę. W sumie nie ciągnie mnie do tego, kupiłem dodatek żeby mieć bardziej, niż żeby grać. Ale jak już mam to chwilę pogram, heh.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości