Twinbrook

Awatar użytkownika
Rai
Renciści
Renciści

Twinbrook

Postautor: Rai » 19 lis 2013, 20:00

TWINBROOK

Obrazek

Na początku Twinbrook było małym przemysłowym miasteczkiem u podnóża gór Simislawskich. Wiele lat później zbudowano tamę i to zmieniło wszystko w mieście. Teraz z napływem profesjonalistów, artystów i wynalazców, którzy zamieszkali wokół sztucznego jeziora, Twinbrook przeżywa ponowne narodziny. Mgła i okoliczna atmosfera stwarza niepowtarzalne miejsce do zamieszkania.

W Twinbrook znaleźć możemy komis, pralnię, remizę strażacką, salon urody i tatuażu czy złomowiska.

Jak podoba Wam się ta okolica?

Zródło: Simspedia.

Awatar użytkownika
Cinamon.

Re: Twinbrook

Postautor: Cinamon. » 25 gru 2013, 17:31

Jedna z moich ulubionych. Fajny klimat - takie mgły, tajemniczość :) Spodobało mi się osiedle domków, rodem z amerykańskich filmów - budynek jeden przy drugim na jednej ulicy, wejście od tej samej strony (if you know what I mean : P ). Najlepszym miejscem do usytuowania moich simów była ta mała wysepka z domkami o niecodziennych bryłach :) Moją pierwszą karierą była oczywiście architektura, buszowałem jako dekorator wnętrz po innych domach i meblowałem tam pomieszczenia według upodobań ;) Miasteczko kojarzy mi się z azylem dla pisarzy.
"A teraz szybko zanim dotrze do nas, że to bez sensu"
moje~

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

Postautor: Shattered » 26 gru 2013, 17:18

Alurat właśnie gram w tej okolicy. Miasto jest strasznie małe. Nie ma gdzie wsadzić nowych parcel. Lokal "Czerwone Spotkanie" świetnie nadaje się na kręgielnię, kawiarnię i inne lokale które dochodzą w dodatkach.
Bardzo ładny widok z parku na ten bulwar.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf

Postautor: Jackob » 26 gru 2013, 17:41

Miło wspominam. Kryje wiele zakamarków, niektóre odkryłem dopiero niedawno.
Zacznę od centrum, czyli ratusz park i reszta. Normalnie cud miód ^^ Parcela ze spożywczakiem i księgarnią, a za nią co jakiś czas zawody sąsiedzkie na najlepsze hotdogi. Park przemyślany, fajnie połączony z ratuszem. Na lewo od ratusza jest małe osiedle które uwielbiam. Wyżej starter w którym zawsze zaczynałem. :uroczo: W tym otoczeniu nie znoszę okolic kina, te trzy parcele zrobione na odwal. Za to parcela szkolna to wynagradza oraz basen z ogrodami publicznymi. <3 Bar w wagonie, uwielbiam bagna również. I od zawsze ciekawiły mnie te tory, fajnie, że się na nie zdecydowali.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf

Postautor: Guuki » 15 sty 2014, 0:34

Nigdy nie grałem tu na dłużej, jedynie wpadałem od czasu do czasu. Twinbrook ma taki specyficzny klimat, dziwnie się czuję w tym miasteczku. Może to przez te bagna i mgły, nie wiem...
Obrazek

Chmurka

Postautor: Chmurka » 10 lut 2017, 23:46

Bardzo ładne miasto, takie klimatyczne i na dodatek mgły. Mały park i kilka sklepików również bardzo ciekawie udekorowane. Naprawdę bardzo ładne miasto i jedno z moich ulubionych w tej części. ;)

Awatar użytkownika
simunia

Postautor: simunia » 12 lut 2017, 2:02

Miasteczko w, którym często grałam po kupnie dodatku kariera teraz to już rzadko tam gram. Wszystko zależy od pomysłu na rodzinkę. To miasto tak średnio mi się podoba.
Obrazek

Damon <3

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Postautor: Kapitan Indra » 12 lut 2017, 19:03

Rzadko gram w tym mieście, ale ma ono swój klimat. Te mgły i bagna są świetne.