The Sims 3 - Midnight Hollow

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

The Sims 3 - Midnight Hollow

Postautor: Rai » 04 lis 2013, 23:45

Midnight Hollow
Północna Grota

Obrazek


Zwiedź krainę, w której nie musisz udawać nikogo innego. Pod przyćmionym słońcem Północnej Groty to jego mieszkańcy jaśnieją najmocniej. Ekscentryczni mieszczanie zajęli stuletnie wiktoriańskie miasteczko i uczynili je swoim domem. Jakie życie czeka Cię w mieście, gdzie wszystko obraca się wokół kreatywności oraz indywidualizmu?

Materiały specjalne:
- Kolekcja "Łebski Sprzedawca"
Kolekcja "Łebski Sprzedawca" daje Ci wszystko, czego potrzebujesz, by otworzyć własne przedsiębiorstwo! Po prostu umieść obiekty na załączonych dywanach, postumentach, półkach naściennych lub miejscach parkingowych i zacznij sprzedawać swój towar! Ustal marżę, prowadź wyprzedaże, zatrudniaj i zwalniaj ekspedientów oraz miej oko na codzienne i długoterminowe statystyki sprzedaży! Możesz nawet ustalić godziny pracy swojego sklepu i nadać mu nazwę! A teraz przestań to czytać i ruszaj obudzić w sobie ducha przedsiębiorcy!

Złota edycja:
- Sklep "Złoty Talon"
Przybywajcie wszyscy! Poznajcie magię i cudowności warsztatu wyrobu zabawek "Złoty Talon"! Zwiedzajcie miejsce, w którym powstają najlepsze zabawki na świecie! Wyrób niektórych z tych fantastycznych zabawek zabiera całe godziny, tygodnie, a nawet lata. Zobaczycie, jak zręczne dłonie mistrzów rzemiosła tworzą z czułością doskonałej jakości zabawki, które ucieszą Twoje dziecko. Zapewniamy, że nie korzystamy z maszyny do wyrobu zabawek "Tytan". Zapytacie zatem, jakim cudem tak szybko wytwarzamy nasze wyroby? Odpowiedzią jest całkowite oddanie i uwielbienie dla tej pracy!
- Maszyna do wyrobu zabawek "Tytan"
Maszyna do wyrobu zabawek "Tytan" została zaprojektowana i zbudowana przez grupę wędrownych gnomów. Potem gnomy zniknęły bez śladu i nikt nie wie dokładnie, jak działa ta maszyna. Całe szczęście, że ma jasno opisane przyciski. Tak czy inaczej, jeśli szukasz zachwycających zabawek dla dzieci w każdym wieku, uruchom tę maszynę i patrz, jak dzieje się magia. Tylko nie zdziw się w wypadku, gdyby okazało się, że gnomy ukryły tu parę niespodzianek.

Awatar użytkownika
Dziub-Dziub
Posty: 112
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:35

Re: The Sims 3 - Midnight Hollow

Postautor: Dziub-Dziub » 17 gru 2013, 19:56

Najgorszy świat z wszystkich wydanych. Nie ma w nim nic co może zachęcić do jego kupna. Jedynie prowadzenie sklepu podciąga sprzedaż temu miastu. Nie zamieszkam tu nigdy moimi simami :<
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 3 - Midnight Hollow

Postautor: Guuki » 20 gru 2013, 15:41

Szaro, buro i ponuro - a jednak coś w tym miejscu jest urokliwego, coś co ciągnie mnie do gry w tym miasteczku ;) . Może kiedyś kupię, głównie ze względu na pakiet do prowadzenia biznesu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 3 - Midnight Hollow

Postautor: Aaqwil » 20 gru 2013, 16:47

Nie wiem co w tym mieście większości osób nie pasuje.
Jest tu bardzo fajnie. Domy ładnie prezentują się na zewnątrz jak w środku. Królicze nory są świetne, szpital i laboratorium mam nawet w Moonlight Falls. Przedmioty są bardzo fajne, a szczególnie maszyna do robienia zabawek.
Jedyne co mi się nie podoba to materiał specjalny z edycji zwykłej.

MH to idealne miejsce dla szalonego wynalazcy, łowcy duchów, czy dla jakiejś simki z domem i ubraniem rodem ze Słodkich niespodzianek. (Ja mam tylko wynalazcę, który jest łowcą duchów.)

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 3 - Midnight Hollow

Postautor: Jackob » 20 gru 2013, 17:25

Jeśli chodzi o sklepy, to na naszej parceli domowej nam to nie wypali. Nie przychodzą tak jak w dwójce. :<
Najlepiej jest sobie wykupić parcelę obok domu i na niej prowadzić biznes. Polecam też pobranie moda który to wszystko poprawia, dzięki niemu sprzedamy książki, przedmioty kolekcjonerskie itp. ale nie sprzedamy nadal potraw czy miodu.
Oceniając miasto to nie jest w moim tylu. Lubię rodzinną atmosferę, błękitne niebo, zmieniające się pory roku, a to miasteczko jest tego pozbawione.

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 3 - Midnight Hollow

Postautor: Aaqwil » 20 gru 2013, 18:22

O! Pory roku. Lato, jesień i wiosna wyglądają dobrze, prawie tak samo. Zima jest bardzo ładna. Jedyny tutejszy mankament to pisanki na festiwalu wiosny i kwiaty. Psuja cały efekt. To po prostu źle tu wygląda...

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 3 - Midnight Hollow

Postautor: Guuki » 20 kwie 2014, 18:39

Zastanawiałem co sobie kupić i kupiłem coś, czego w ogóle nie zamierzałem: złotą edycję Midnight Hollow (Północna Grota). Bo pojawiła się u mnie w "Zaproponuj mi coś" w mega przecenie: z 4350 SP na 1800 SP + dwa dodatkowe obiekty.

I tak oto do pełnej kolekcji Światów brakuje mi już tylko Aurora Skies :) .

Od grania w Midnight Hollow można depresji dostać, ale są tam naprawdę ładne wiktoriańskie domki oraz piękne jeziorka - to na plus.
Są też ciekawi mieszkańcy, z Oliwką Widmo i Nerwusem Jakimś na czele.
A sklep z zabawkami jest cudowny. I te wszystkie zabawki dla dzieci, m.in. latawiec, pajacyk w pudełku - cudo!

Nie żałuję kupna :) .

Kilka widoczków ode mnie:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość