The Sims 3 - Dragon Valley

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

The Sims 3 - Dragon Valley

Postautor: Rai » 04 lis 2013, 23:37

Dragon Valley
Dolina Smoków

Obrazek


Witaj w Dolinie Smoków, krainie legend i fantazji. Minęły lata, odkąd dorosłe smoki nękały to spokojne miasto, ale jeszcze nie czas na odpoczynek. Elfi Simowie z Doliny Smoków ciężko pracują, by ich wojsko było silne, a obywatele przygotowani na katastrofę. Pilnują także, aby nic nie zaburzyło uczonych procesów, dzięki którym smoczątka pozostają małe. Być może na razie niebo jest czyste, ale na ziemi narasta konflikt między rodzinami Mithrilenów i O’Connellów, którzy zmagają się o kontrolę nad miastem. To starcie tradycji z postępem; po której stronie się opowiesz?

Materiały specjalne:
- Czerwony smok
Ogień! Ogień! Jeśli masz wrogów, czerwony smok to doskonały towarzysz dla Ciebie! Jest nieulękły, agresywny i ochoczo przypali każdego, kto Ci się nie spodoba. Jeśli jesteś złą osobą i chcesz się rozweselić, spróbuj rzucić pod nogi innego Sima Ognistą Udrękę. Ale uważaj – jeśli wykorzystasz swojego smoka przeciwko przyjaciołom i sąsiadom, Twój fantastyczny nowy przyjaciel może nie przypaść im do gustu!
- Zielony smok
To żadna tajemnica, że smoki gromadzą skarby oraz ich strzegą. Zielony smok nie jest wyjątkiem. Jeśli szukasz szmaragdów i diamentów, zdobędziesz świetnego, nowego przyjaciela! Ale ten smok wiąże się NIE TYLKO ze skarbami. Oprócz tego pomoże Ci uprawiać wszystkie rośliny na Twojej parceli. W końcu to "zielony" smok.
- Purpurowy smok
Gdyby jakiś zwierzak miał łączyć w sobie światło słońca i radość, to byłby to przezabawny purpurowy smok. Z tego stwora dosłownie sypią się iskry i tęcze! Nic tak mocno nie przyciąga Simów jak czysty urok tego niesamowitego towarzysza zabaw. Pozwól, by purpurowy smok stał się Twoim kompanem!

Złota edycja:
- Celtyckie Krainy
Ciesz się tajemnicami minionej epoki za pomocą elementów wystroju inspirowanych kulturą celtycką! Podziwiaj relikty starożytnych i poczuj się, jakbyś był(a) częścią historii, wstawiając te obiekty do swojego domu lub ogródka. Przywróć przeszłość z zestawem "Celtyckie Krainy"! Dostępne tylko w promocjach specjalnych.

Bonus do odblokowania:
Gracze, którzy mają zainstalowaną grę The Sims™ 3 Dolina Smoków oraz lokal Jarmark Renesansowy "Książę Łuków", odblokują ekskluzywnego czarnego smoka!
Czarny smok daje Twoim Simom jeszcze więcej możliwości płatania psikusów, pozwalając im straszyć innych i rzucać klątwy. Do tego pomoże poradzić sobie ze śmiercią.

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 3 - Dolina Smoków

Postautor: Stara-Raszpla » 17 gru 2013, 8:37

Moje ukochane miasto :)

Fajny klimat, bardzo mi pasuje. Lubie ten typ budynkow.
Chociaz mam zastrzezenie do simow. Juz pal licho ze maja kolory skory nienaturalne. Problem pojawia sie w momencie gdy zaczynaja sie rozmnazac. Potomstwo przybiera pozniej bardzo nieciekawych barw. Np polaczenie Kogos z rodziny Mithril z Ciemnoskroym simem powoduje ze dziecko bedzie mialo mocno niebieska karnacje. W jednej z rodzin urodzil sie sim z mega czerwona skora... do niczego to potem nie pasuje.

Musialam usunc wszystkich obywateli i wstawic normalnych ;)

Bardzo lubie smoki ... strzelnica tez jest super.. a miasto po prostu piekne ;)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Dziub-Dziub
Posty: 112
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:35

Re: The Sims 3 - Dragon Valley

Postautor: Dziub-Dziub » 17 gru 2013, 20:10

Miasto jest piękne. Bardzo ładne wprowadza królicze nory ale ma strasznie brzydkich simów. Klimat jest świetny ale jednak wolę grę w realności ;)
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 3 - Dragon Valley

Postautor: Guuki » 20 gru 2013, 15:39

Świetne miasteczko, inne, nierealne i bajecznie kolorowe. Baśniowy klimat. Szkoda, że Simowie są różni i dziwni, głównie kolorowi. Gdyby mieli tylko szpiczaste uczy to jakoś dałoby się to przeżyć, a tak, ci Simowie mnie trochę odpychają od gry w Dragon Valley.

Smoki jako obiekty specjalne robią wrażenie i bardzo ułatwiają Simom życie. Świetna sprawa.

Kilka widoczków ode mnie:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 3 - Dragon Valley

Postautor: Jackob » 20 gru 2013, 17:31

Kolejne otoczenie nie dla mnie. Widoki i zdjęcia z miasteczka są przepiękne, ale podczas gry wygląda to zupełnie inaczej. : /

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 3 - Dragon Valley

Postautor: ollie » 12 kwie 2014, 22:50

Wnętrza wyglądają jak z PRL'u :-P

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 3 - Dragon Valley

Postautor: KąsaczPL » 18 lip 2015, 11:02

W ogóle na Originie na okładce miasta jest błąd. Jest napisane "Ddlina Smoków" czy mi się tylko wydaje? :D
https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/ ... gon-valley
Oraz jeszcze:
TREŚCI BONUSOWE WYGASAJĄ W DNIU 14 MAJA 2016 ROKU.
Co to oznacza?

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 3 - Dragon Valley

Postautor: Jackob » 18 lip 2015, 12:01

Rzeczywiście, coś jest nie tak, powinno być tak. :P

Nigdzie nie widzę informacji o wygaśnięciu. :unsure:
Może to oznaczać, że po 16 maja nie kupisz już bonusowych obiektów.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości