The Sims 3 - Aurora Skies

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

The Sims 3 - Aurora Skies

Postautor: Rai » 04 lis 2013, 23:31

Aurora Skies

Obrazek


W Aurora Skies czeka zapierająca dech w piersiach sceneria i rozległa, nieskażona natura! To ciche miasteczko nabrzeżne charakteryzuje się niezwykle harmonijnym sposobem życia: to przestronna kraina z przyjazną środowisku społecznością, majestatyczne wodospady, które cichną na brzegach jeziora geotermalnego oraz balony na gorące powietrze, w których możesz podziwiać wielobarwne, nocne niebo. Czy znajdziesz harmonię w Aurora Skies?

Materiały specjalne:
- Balon na gorące powietrze
Czy problemy w związkach dołują Twojego Sima? Wznieś się ponad problemami, lecąc w balonie na gorące powietrze! Wyrusz na wyprawę widokową z przyjaciółmi! Delektuj się jabłecznikiem z tym kimś szczególnym! A trudno o lepszy wspaniały gest romantyczny niż oświadczyny lub bara-bara w wielkim balonie!

Złota edycja:
- Centrum Wczesnego Nauczania "Mali Geniusze"
Od zawsze wiesz, że Twoje dziecko jest małym geniuszem i nadszedł czas, by dowiedział się o tym cały świat! Przyprowadź swojego mądralińskiego do Centrum Wczesnego Nauczania "Mali Geniusze", gdzie zyskasz niezbity dowód, że Twoje dziecko jest lepsze od innych. Dzieci będą mogły uczyć się chodzić i mówić, a także opanują inne ważne umiejętności życiowe jeszcze wcześniej niż było to możliwe do tej pory. Będziesz się cieszyć tak bardzo, że nakleisz sobie na samochodzie naklejkę z napisem "Może Twój dzieciak jest wzorowym uczniem, ale mój jest małym geniuszem".
- Chodzik "Ruch w Miejscu"
Używając chodzika dla dzieci "Ruch w Miejscu" maluchy przestaną się przewracać! Z pomocą tego chodzika nawet najbardziej uparte dzieciaki nauczą się chodzić! Nie jest wymagana pomoc rodziców! Po prostu włóż dziecko do chodzika i patrz, jak zaczyna maszerować!
- Kojec "Dobry Start"
Chociaż być może już wiesz, że Twoje dziecko jest geniuszem, ten kojec dowiedzie tego bez cienia wątpliwości. Posiada wbudowane lusterko, które pomoże Twojemu dziecku rozwijać umiejętności społeczne, takie jak rozmawianie, a także liczydło, które pozwoli Twojemu małemu Newtonowi wcześnie zacząć naukę liczenia... A przynajmniej rozwinie koordynację oka i dłoni. Zdobądź jeszcze dziś kojec „Dobry Start” dla swojego cudownego dziecka!

Awatar użytkownika
Dziub-Dziub
Posty: 112
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:35

Re: The Sims 3 - Aurora Skies

Postautor: Dziub-Dziub » 17 gru 2013, 20:05

Miasto jest niezbyt ładne ale przyjemnie się w nim gra. Irytują, mnie te wielkie kloce jako domy ale reszta jest bardzo ładna ;)
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 3 - Aurora Skies

Postautor: Jackob » 17 gru 2013, 20:58

Ulubione miasto! Kloce mi nie przeszkadzają. Urzeka mnie niebo, i te widoki. :sweet:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 3 - Aurora Skies

Postautor: Guuki » 20 gru 2013, 15:34

Nie mogę się zdecydować na kupno Aurora Skies. Z jednej strony fajnie, że powróciła "dwójkowa" rodzina Papużka, fajnie, że każdej nocy można podziwiać piękną zorzę, fajnie, że miasteczko ma skandynawski klimat, ale z drugiej strony odpychają mnie te wielkie, kolorowe i klocowate domy oraz mało miejsca na poustawianie parcel z różnych dodatków (remiza, pralnia, lokale występów, itd.).

Obiekt specjalny - balon - to chyba jakiś żart. Unosi się 5 metrów nad ziemią, nie służy jako środek transportu. Jestem tym obiektem rozczarowany. Sytuację ratują obiekty specjalne ze Złotej edycji - chodzik i kojec dla dzieci - super, że pomyślano o tych najmniejszych Simach ;) .
Obrazek

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 3 - Aurora Skies

Postautor: Aaqwil » 20 gru 2013, 15:42

Guuki pisze:Unosi się 5 metrów nad ziemią, nie służy jako środek transportu.
Służy! Unosi się 5 metrów nad ziemią i teleportuje. soft2


Aurora Skies to jedno z moich ulubionych miast. Bardzo mi się podoba, dopracowane królicze nory, ciekawe obiekty, nawet jeden ładny dom poza centrum! Niestety jakoś nie mam ochoty na budowanie wszystkich parcel typu remiza, park dla psów/kotów. Aktualnie tam nie gram, ale mam zamiar się tam przeprowadzić.

Minusem jak dla mnie są obiekty specjalne. Do niczego nieprzydatny balon (no może jedna interakcja) i przedmioty dla dzieci. Nie lubię dzieci. soft2

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 3 - Aurora Skies

Postautor: Jackob » 20 gru 2013, 17:20

Na dodatkowe parcele jest sporo miejsca na zachodniej części otoczenia. ;)
Klockowate budynki odstraszają, ale nie trzeba zwracać na nie uwagi.
Najpiękniejsze są dla mnie okolice ratusza, ten park i mój ukochany czerwony klocek.
Największym minusem jest problem ze śniegiem. :/ Zawsze jednak można liczyć na fanów. ^^

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 3 - Aurora Skies

Postautor: Aaqwil » 20 gru 2013, 18:24

Jackob, jaki problem ze śniegiem? soft9

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 3 - Aurora Skies

Postautor: Jackob » 20 gru 2013, 22:32

Taki, czyli na terenach położonych niżej jest on taki zielony.

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 3 - Aurora Skies

Postautor: Aaqwil » 21 gru 2013, 8:43

Paskudne... :|

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: The Sims 3 - Aurora Skies

Postautor: Sasha » 21 gru 2013, 19:31

Miałam, ale grałam tam tylko raz. Domy są okropne! Balon się nie przydaje w ogóle. Jedynym plusem są obiekty dla dzieci.

Awatar użytkownika
Veis
Posty: 69
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 3 - Aurora Skies

Postautor: Veis » 22 gru 2013, 11:33

Miasto jest magiczne i absolutnie je kocham <3 Świetny klimat, balon to nieporozumienie, ale obiekty ze złotej edycji są bardzo ciekawe i przydatne. No i te widoki, absolutnie moje ulubione miasto!
You Better Work Work

Obrazek

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 3 - Aurora Skies

Postautor: Pacyfka » 21 maja 2014, 23:56

Z jednej strony taka Skandynawia to zupełnie nie moja bajka. Dodatkowo te pstrokate klocki i w ogóle jakoś tak łyso i ponuro. Jednak z drugiej strony ta zorza i obiekty dla dzieci...zastanawiam się czy nie wypróbować tego miasta.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość