The Sims 3 - Monte Vista

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

The Sims 3 - Monte Vista

Postautor: Rai » 04 lis 2013, 23:28

Monte Vista

Obrazek


W Monte Vista możesz odkryć okolicę pełną uroku i pieniędzy, gdzie na łagodnych wzgórzach wznoszą się wille oferujące zachwycające widoki. Poznawaj żywą społeczność, odwiedzaj słynne muzea, przechadzaj się po placach lub ucz się sztuki kulinarnej dzięki autentycznemu piecowi na drewno. Wypełnij domy swoich Simów zapachem świeżo pieczonych pizz, bułek calzone, lazanii i chlebów. Czy Twoi Simowie znajdą inspirację dla swojej kuchni?

Materiały specjalne:
- Piec opalany drewnem
Nic nie pasuje do definicji kulinarnych delicji lepiej niż jedzenie świeżo upieczone na ogniu z drewna! Odnajdź w sobie uczucie Mamma Mia, zawzięcie piekąc chleby, lasagne i pizze!

Awatar użytkownika
Dziub-Dziub
Posty: 112
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:35

Re: The Sims 3 - Monte Vista

Postautor: Dziub-Dziub » 17 gru 2013, 20:04

Uwielbiam włoskie klimaty i to miasto jest dla mnie wręcz stworzone! Brakuje mi tu tylko miejsc które można odwiedzać, ale z odrobiną czasu postaram się stworzyć do miasta jakieś parcele ;)
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 3 - Monte Vista

Postautor: Jackob » 17 gru 2013, 21:03

Piękne miasteczko, piękne domy, piękne widoki ale nie dla mnie. Nie podoba mi się oświetlenie. Może gdyby nie ono to grałbym w nim. Świetny jest piec do pizzy! Wystawiam go zawsze na zewnątrz i w ciągu lata zawsze Simowie z niego korzystają. ^^

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: The Sims 3 - Monte Vista

Postautor: Sasha » 19 gru 2013, 16:30

Uwielbiam! Moje drugie ulubione miasto z Store! Jestem zauroczona stylem budownictwa, szczególnie centrum otoczonym murem. Właśnie tylko problem jest z parcelami z innych dodatków, bo w sumie trochę mało miejsca na nie jest. Piec do pizzy to jeden z najlepszych obiektów dodanych do sklepu. Podobają też mi się nowe rośliny hodowlane.
W tej okolicy mieszkała moja simka, która zajmowała się ogrodnictwem i gotowaniem :)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 3 - Monte Vista

Postautor: Guuki » 20 gru 2013, 15:22

Bardzo dobrze wykonane miasteczko. Włoską atmosferę można poczuć od razu!
Gram tu od paru dni, w sumie to nagrywam simowy program, i wciąż nie mogę się napatrzeć na te wszystkie cuda jakie Monte Vista oferuje :) .

Obiekt specjalny - piec opalany drewnem - nareszcie nasi Simowie mogą samemu przyrządzić pizzę, a także chleb i inne kulinarne smakołyki. Animacje przy tym są rewelacyjne.

Jeden wielki minus - drzewa nie gubią liści na zimę. Odpycha mnie to od wprowadzenia tu moich Simów na stałe...

Parę zdjęć ode mnie:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 3 - Monte Vista

Postautor: Jackob » 20 gru 2013, 17:36

Świetne! Kusi mnie mieszkanie pod miastem, tak przy tych murach. Są stamtąd piękne widoki. ^^
Ale oświetlenie coś nie takie jakbym chciał, lecz to nie problem można pobrać moda. : )
Centrum jest chyba najlepsze ze wszystkim. Parcele bomba! No i oczywisty powód czemu w nim nie gram, nie ma tam prawdziwych pór roku. Drzewa nie tracą liści. :/


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości