The Sims 3 Szalone lata 70. 80. i 90.

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

The Sims 3 Szalone lata 70. 80. i 90.

Postautor: Rai » 04 lis 2013, 22:13

THE SIMS™ 3 SZALONE LATA 70. 80. I 90. AKCESORIA

Szalone trendy. Znów powróciły.
Ubierz swoich Simów w najbardziej stylowe kreacje minionych dekad.

Obrazek


Przenieś swoich Simów wstecz w czasie za pomocą najlepszej mody i najciekawszych elementów wystroju z minionych czasów. Znajdziesz to w pakiecie The Sims™ 3 Szalone Lata 70. 80. i 90. na PC. Teraz Twoi Simowie mogą ubierać się w stylu dyskotekowym lat 70., w marynarki z szerokim kołnierzem i bufiaste spodnie, zadawać szyku w stylu glam lat 80., z wypchanymi ramionami i wielkimi kolczykami albo narzucić pomiętą koszulę z flaneli i uzyskać styl grunge lat 90.. Możesz nawet zmienić wystrój ich domów za pomocą elementów retro, takich jak kula imprezowa "Gwiezdne Światło" lub neonowy stół do piłkarzyków, aby uzyskać kompletny styl z przeszłości. Przywróć wszystkie szalone trendy i ciesz się nimi – od tapirowanych włosów, przez bufiaste spodnie – i pozwól swoim Simom wypróbować szalone i zabawne style minionych dekad.

Cechy:
  • Niech Twoi Simowie zadają szpanu w rozbujanych latach 70.: Od rozszerzanych dżinsów i dzwonów, do kombinezonów na ramiączkach i koturnów – Twoi Simowie gotowi są ze stylem przetańczyć całą noc. Puszczaj muzykę z ich systemu stereo i pokaż, jak się ruszają. Popisz się też ich szałowymi ciuchami. Ozdób dom swoich Simów, wykorzystując minimalistyczny wystrój, niesamowitą kulę dyskotekową i nie tylko. Dasz radę?
  • Wyglądaj szałowo w niesamowitych latach 80.: Twój Sim może założyć getry, trykot i opaskę, aby dać sobie wycisk na siłowni albo szybko wspiąć się po szczeblach drabiny kariery w oryginalnie skrojonym garniturze z wypchanymi rękawami. Bez względu na to, czym zajmują się Simowie, nosząc wspaniałe ciuchy z lat 80. mogą być pewni sukcesu. Niesamowita popartowa sztuka na ścianie, stare automaty do gry i niewiarygodny system rozrywkowy – Twoi Simowie mogą żyć w stylu lat 80.
  • Twoi Simowie mogą wybrać styl grunge z surowych lat 90.: Obojętnie, czy hołdują odrzucającemu modę stylowi grunge, zakładając podarte dżinsy i koszulki jedna na drugą, czy też swobodne sukienki z asymetrycznym dołem, Simowie z pewnością znajdą dla siebie świetne rzeczy, modne w latach 90.. Wyciągnij sterane meble, aby uzyskać metalowy, industrialny styl, który wyraża Twoją pogardę dla establishmentu.
  • Nowe fryzury i zarost twarzy dla Twoich Simów: Uzupełnij wygląd swoich Simów w stylu retro za pomocą nowych fryzur z ich ulubionej dekady: od tapirowanych włosów z lat 70., przez bufiaste ciuchy lat 80., do niedbałego grunge'u lat 90..
Data premiery: 24 stycznia 2013
Wymagania sprzętowe: Windows XP SP2, Windows Vista SP1 lub Windows 7, procesor: (XP) P4 2,0 GHz lub równoważny; (system Vista i Windows 7) P4 2,4 GHz lub równoważny, pamięć RAM:(XP) 1 GB pamięci RAM; (system Vista i Windows 7) 1,5 GB pamięci RAM, karta graficzna: karta graficzna z pamięcią 128 MB, zgodna z DirectX 9.0c i obsługą Pixel Shader 2.0

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 3 Szalone lata 70. 80. i 90.

Postautor: Guuki » 20 gru 2013, 13:25

Ja jestem zadowolony ;) .
Meble genialne, o wiele lepiej prezentują się w grze "na żywo" niż na zdjęciach. Kocham wiszącą roślinkę, lewitujący kominek, i tą łączącą się sofę w pakiecie ze stolikiem! Fakt, mało tego wszystkiego, ale uwielbiam styl retro i akcesoria jak najbardziej trafione w mój gust.
Ciuchy ciekawe, pierwsze co to odstraszają swoimi krzykliwymi kolorami, ale gdy je się odpowiednio przemaluje, są całkiem do codziennego użytku.
Tak sobie myślę, że akcesoria są idealne do połączenia ze Studenckim życiem. Wiecie, buntowniczy Simowie szalejący na kampusie :) .

Aha, i jestem rozczarowany tym parkietem oraz panelem dyskotekowym na ścianę. Zacytuję fragment z twittera:
Twitter pisze:Nie można edytować stylu podłogi do tańca. Zmienia ona kolory bez ustawiania stylu.
Szkoda, że te zmieniające się kolory są tylko trzy: czerwony, niebieski, żółty. Czytając tę wypowiedź, myślałem, że tych kolorów będzie więcej, albo że będzie można je ustawiać na zasadzie jak to jest z lampami - "ustaw kolor". Tak się dało nawet w The Sims 2 z takimi kolorowymi kostkami z Mody z H&M. No nic, szkoda.

Mimo wszystko akcesoria polecam, są warte uwagi :) .
Odważę się napisać, że to nawet moje ulubione akcesoria do "trójki".
Obrazek

Awatar użytkownika
Dziub-Dziub
Posty: 112
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:35

Re: The Sims 3 Szalone lata 70. 80. i 90.

Postautor: Dziub-Dziub » 20 gru 2013, 19:32

Bardzo udane akcesoria! Świetnie nadają się do klubów ale w domu niektóre obiekty też znajdą zastosowanie ;) Uwielbiam ten parkiet taneczny! Kojarzy mi się z czasami gdy grałem w TS1 <3
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 3 Szalone lata 70. 80. i 90.

Postautor: salberg » 26 maja 2014, 1:44

Disco to tylko sama końcówka lat 70., która zaczęła się chyba w 1978 i skończyła gdzieś w 1979, ewentualnie w 1980-tym. Same lata 80. nie mają nic wspólnego z disco, lata 70. są z disco kojarzone, ale to tylko przez te dwa ostatnie lata, a cała reszta dekady jest dosłownie olewana (kultura hipisowska przełomu lat 60. i 70., społeczeństwo, które staje się nowocześniejsze, pierwsze komputery osobiste...). Takie trochę spłycenie tych wszystkich trzech dekad (tak samo lata 90. to nie tylko grunge...) i można było oddać znacznie więcej charakteru poszczególnych dekad, ale OK, pakiet jest wydany, forsa się zgadza.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości