The Sims 3 Diesel

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

The Sims 3 Diesel

Postautor: Rai » 04 lis 2013, 21:48

THE SIMS™ 3 DIESEL

Z wybiegu prosto do Twojej szafy.
Ubierz swoich Simów w najlepsze ciuchy jednej z najpopularniejszych marek na świecie.

Obrazek


Wystylizuj Simów i ulepsz ich życie dzięki najnowszej odzieży, dodatkom oraz meblom firmy Diesel. Pakiet The Sims™ 3 Diesel Akcesoria zawiera najmodniejsze stroje i wyposażenie domu, firmowane przez jedną z najpopularniejszych współczesnych marek. Uzupełnij garderobę ubraniami firmy Diesel, prosto z pokazów mody. Ubierz Simów w stroje firmy Diesel, standard odzieży dżinsowej. Przemień ich, używając modnych dodatków i mebli firmy Diesel. Pakiet The Sims™ 3 Diesel Akcesoria zapewni im wymarzony wygląd i styl życia.

Cechy:
  • Zaimponuj ubraniem! Wyraź charakter swoich Simów za pomocą modnych kreacji prosto z pokazów firmy Diesel. Przebierz ich w stylowe ubrania firmy Diesel, zgodne z najmodniejszymi trendami w tym sezonie!
  • Bądź szykowna, swobodna i pewna siebie. Bądź twardy, surowy i nowoczesny. Odnów styl swoich Simów najnowszymi ubraniami firmy Diesel dla kobiet i mężczyzn.
  • Umebluj domy swoich Simów industrialnym wyposażeniem i elementami dekoracyjnymi firmy Diesel. Prosto z salonów pokazowych w Mediolanie do Twojego mieszkania w mieście.
  • Przygotuj na imprezę swój pokój mieszkalny, wyszykuj jadalnię przed drugą randką albo odśwież sypialnię za pomocą wyposażenia odzwierciedlającego wyrazisty, miejski, wykwintny styl firmy Diesel.
  • Tego lata daj swoim Simom styl łączący rockandrollową swobodę ze znakomitej jakości dżinsami z pakietu The Sims™ 3 Diesel Akcesoria.
Data premiery: 12 lipca 2012
Wymagania sprzętowe: Windows XP SP2, Windows Vista SP1 lub Windows 7, procesor: (XP) P4 2,0 GHz lub równoważny; (system Vista i Windows 7) P4 2,4 GHz lub równoważny, pamięć RAM:(XP) 1 GB pamięci RAM; (system Vista i Windows 7) 1,5 GB pamięci RAM, karta graficzna z pamięcią 128 MB, zgodna z DirectX 9.0c i obsługą Pixel Shader 2.0

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 3 Diesel

Postautor: Guuki » 20 gru 2013, 13:22

Akcesoria całkiem fajne. Ciuchy na Simach prezentują się rewelacyjnie, a zestaw mebli tworzy ładną aranżację wnętrza :) .
W końcu dali więcej ubrań dla facetów niż dla kobiet ;) . Nie podobają mi się tylko te poszarpane, dziurawe ubrania dla Simów oraz jedna sukienka, która wygląda jak zwykły kawał szmaty narzucony na Simkę.

Dwa moje zdjęcia:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Dziub-Dziub
Posty: 112
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:35

Re: The Sims 3 Diesel

Postautor: Dziub-Dziub » 20 gru 2013, 19:27

Bardzo lubię te akcesoria bo wreszcie dostaliśmy modne ubrania ;) Meble są też niczego sobie. Uważam je za bardzo dobre ;)
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 3 Diesel

Postautor: Jackob » 21 gru 2013, 10:55

Nie mam zastrzeżeń wszystko mi się podoba, no może poza jednym strojem dla kobiet którego nigdy nie używałem i nigdy nie użyję.

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: The Sims 3 Diesel

Postautor: Sasha » 21 gru 2013, 19:19

Z mebli rzadko korzystam, ale z ciuchów dość często. Są dobrze zrobione. I nareszcie są normalne, dobrze wyglądające męskie spodnie!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości