The Sims 3 Słodkie Niespodzianki Katy Perry

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

The Sims 3 Słodkie Niespodzianki Katy Perry

Postautor: Rai » 04 lis 2013, 21:15

THE SIMS™ 3 SŁODKIE NIESPODZIANKI KATY PERRY

Osłódź swoim Simom życie odrobiną stylu Katy Perry.

Obrazek


Daj swoim Simom słodki i energiczny styl Katy Perry. Pakiet The Sims™ 3 Słodkie niespodzianki Katy Perry zawiera szeroki wybór obiektów dekoracyjnych, mebli oraz, oczywiście, fantastycznych strojów i fryzur! Te wesołe elementy wyposażenia, dekoracje i ubiory, zainspirowane ubraniami i rekwizytami używanymi przez rzeczywistą Katy, dodadzą szczyptę słodkiego stylu życia Twoich Simów. Znajdziesz tu więcej obiektów niż kiedykolwiek wcześniej, a Twoi Simowie będą się cieszyli także trzema, całkowicie nowymi, spektakularnymi lokalami, włącznie z popularnym miejscem spotkań, parkiem miejskim oraz basenem publicznym – wszystko to wyposażone w smakowitym stylu Katy Perry!

Cechy:
  • Osłódź Simom życie inspirowanymi Katy Perry obiektami, od gitary w kształcie babeczki, przez słodkie sprzęty placu zabaw, do smakowitych drzew z watą cukrową i nie tylko.
  • Zmień domy i otoczenie swoich Simów w słodką Candyfornię, używając wymyślnych i kolorowych elementów wystroju i dekoracji.
  • Ubieraj swoich Simów w wiele nowych strojów i fryzur, w których będą wyglądać naprawdę smakowicie.
  • Przemień otoczenie za pomocą trzech, gotowych lokali, które wspaniale dodadzą szczyptę stylu Katy Perry miastu Twoich Simów.
  • Ciesz się piątkiem ze swoimi Simami – otrzymaj ekskluzywną wersję przeboju Katy Perry, śpiewanego w Simlish!
  • To więcej niż pakiet akcesoriów! Tylu słodkich obiektów i strojów nie było jeszcze w jednym pudełku. A do tego masz trzy nowe miejsca do odwiedzenia!
Data premiery: 8 czerwca 2012
Wymagania sprzętowe: Windows XP SP2, Windows Vista SP1 lub Windows 7, procesor: (XP) P4 2,0 GHz lub równoważny; (system Vista i Windows 7) P4 2,4 GHz lub równoważny, pamięć RAM:(XP) 1 GB pamięci RAM; (system Vista i Windows 7) 1,5 GB pamięci RAM, karta graficzna: karta graficzna z pamięcią 128 MB, zgodna z DirectX 9.0c i obsługą Pixel Shader 2.0

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 3 Słodkie Niespodzianki Katy Perry

Postautor: Guuki » 20 gru 2013, 15:58

Nie rozumiem po co to wydali xD
Obiekty i ciuchy są tak słodkie, że aż mi niedobrze.
Chociaż, nie ukrywam, zdarza mi się wykorzystać parę obiektów w codziennym życiu moich Simów, bo odpowiednio zmodyfikowane narzędziem Stwórz styl wyglądają w miarę przyzwoicie. To samo tyczy się ubrań.

Oto obiekty, których można śmiało użyć, nie wstydząc się zakupu Słodkich niespodzianek.

Obrazek

Nic jednak nie zmieni mojego zdania, że te akcesoria nigdy nie powinny powstać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 3 Słodkie Niespodzianki Katy Perry

Postautor: Aaqwil » 20 gru 2013, 16:40

Guuki, zgadzam się w stu procentach. soft9

Czasem jednak zdarza mi się postawić coś bez zmiany kolorów. Taka fontanna z króliczkiem lodówkowym przecież pasuje wszedzie :haha:

Awatar użytkownika
Dziub-Dziub
Posty: 112
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:35

Re: The Sims 3 Słodkie Niespodzianki Katy Perry

Postautor: Dziub-Dziub » 20 gru 2013, 19:44

O matko! Te akcesoria to masakra. Lubię kilka przedmiotów ale tylko wtedy gdy edytuję je stwórz styl. Część przedmiotów przydaje się do urządzania kawiarni czy barów a niektóre ubrania do karier piosenkarza z ZG ;)
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 3 Słodkie Niespodzianki Katy Perry

Postautor: Jackob » 21 gru 2013, 10:50

Również się zgadzam, choć te 12 obiektów i kilka strojów nie jest warte tylu pieniędzy. Po reinstalacji nawet nie instalowałem tego pakietu, bo po co w CAS stroje mają mi się tak długo ładować. :P

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: The Sims 3 Słodkie Niespodzianki Katy Perry

Postautor: Sasha » 21 gru 2013, 19:28

Jedyne akcesoria których nie mam i do których się przekonać nie mogę :D Pożyczę kiedyś od koleżanki i może wypróbuję

Awatar użytkownika
Veis
Posty: 69
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 3 Słodkie Niespodzianki Katy Perry

Postautor: Veis » 22 gru 2013, 11:41

Najbardziej hejtowane akcesoria do simsów EVER :D Oprócz świetnej kryptoreklamy naszej "cudownej i nie splamionej grzechem" Kejti, zawierają w sobie tyle słodyczy że można dostać cukrzycy. Te akcesoria to jedna, wielka pomyłka i nigdy nie powinny powstać. Już bym wolał jakiś kolejny flop typu L708090 albo akcesoria kinowe.
You Better Work Work

Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 3 Słodkie Niespodzianki Katy Perry

Postautor: Guuki » 07 mar 2014, 0:48

Ciekawostka o okładce Słodkich niespodzianek:

DOTsim >> "Puzzle" z Katy Perry

:)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 3 Słodkie Niespodzianki Katy Perry

Postautor: Jackob » 07 mar 2014, 18:02

No to się wykosztowali. soft1 Katy pewnie chciała dużo kasy za dwa zdjęcia, więc zrobili kolarz. soft9
A ja się dziwiłem, czemu ta twarz nie pasuje.

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 3 Słodkie Niespodzianki Katy Perry

Postautor: Pappy » 14 lut 2015, 17:22

Szkoda że nigdzie nie można już tego kupić... Akurat uzupełniam sobie kolekcję a tego nie ma nawet na Allegro...
A naszło mnie na stworzenie cukierkowej wyspy ;_;
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość