The Sims 3 Luksusowy Wypoczynek

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

The Sims 3 Luksusowy Wypoczynek

Postautor: Rai » 04 lis 2013, 21:04

THE SIMS™ 3 LUKSUSOWY WYPOCZYNEK

Luksusowy wystrój sypialni i łazienki — do tego romantyczna bielizna!
Seksowna bielizna i wyposażenie stworzą nastrój na noc pełną przyjemności, relaksu i romansu.

Obrazek


Tam dom Twój gdzie serce Twoje! Niezależnie od tego, czy Twój Sim relaksuje się w kąpieli z pianką w swojej luksusowej łazience, wypoczywa w bogato wyposażonej sypialni, czy ma na sobie romantyczną bieliznę, założoną specjalnie dla tego kogoś wyjątkowego, The Sims™ 3 Luksusowy wypoczynek Akcesoria zawsze doda blasku domowemu życiu! Od stylowych zestawów do sypialni, przez łazienki inspirowane salonami spa aż po nową romantyczną bieliznę i wspaniałe fryzury — Twój Sim może się teraz zrelaksować wygodnie i stylowo.

Cechy:
  • Stwórz wspaniałą sypialnię z romantycznym łożem z baldachimem, krzesłem inspirowanym latami 40-tymi i wiele więcej.
  • Zmień łazienkę swoich Simów dzięki tym współczesnym meblom, które śmiało mogłyby znaleźć się w każdym salonie spa — w zestawie znajdują się m.in. elegancka toaletka i stylowa wanna.
  • Zadbaj o szczegóły. Od wazonów z kwiatami po świece i płatki róży — to właśnie te drobiazgi tworzą nastrój.
  • Strój Cię zaskoczy. Czy Twój Sim chce się wybrać na romantyczną randkę, czy też chce się po prostu zrelaksować w domowych pieleszach, nowa bielizna mu to umożliwi.
  • Dopełnij wygląd Sima niby zwyczajną, ale elegancką fryzurą, która wspaniale podkreśli chęć zrelaksowania się.
Data premiery: 27 stycznia 2012
Wymagania sprzętowe: Windows XP SP2, Windows Vista SP1 lub Windows 7, procesor: (XP) P4 2,0 GHz lub równoważny; (system Vista i Windows 7) P4 2,4 GHz lub równoważny, pamięć RAM:(XP) 1 GB pamięci RAM; (system Vista i Windows 7) 1,5 GB pamięci RAM, karta graficzna: karta graficzna z pamięcią 128 MB, zgodna z DirectX 9.0c i obsługą Pixel Shader 2.0

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 3 Luksusowy Wypoczynek

Postautor: Guuki » 20 gru 2013, 13:29

Obiekty są naprawdę fajne, można ciekawie urządzić łazienkę i sypialnię, a dekoracjami stworzyć romantyczny nastrój :) .

Zawiodłem się tylko na nowym oknie, bo niestety do wyboru jest opcja wyłącznie z bukiecikiem na parapecie, nie ma opcji bez bukiecika, a co za tym idzie nie możemy postawić na nim czegokolwiek innego ;/ .
Obrazek

Awatar użytkownika
Dziub-Dziub
Posty: 112
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:35

Re: The Sims 3 Luksusowy Wypoczynek

Postautor: Dziub-Dziub » 20 gru 2013, 19:34

Te akcesoria stawiam w swoim rankingu na 2 miejscu ;) Łazienka jest genialna i prawie w każdym domu taką posiadam. Sypialnia jest też ładna ale nie lubię łóżek z zasłonkami więc rzadko ją używam ;)
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

Re: The Sims 3 Luksusowy Wypoczynek

Postautor: Bang Bang » 20 gru 2013, 19:56

Guuki pisze: Zawiodłem się tylko na nowym oknie, bo niestety do wyboru jest opcja wyłącznie z bukiecikiem na parapecie, nie ma opcji bez bukiecika, a co za tym idzie nie możemy postawić na nim czegokolwiek innego ;/ .
tutaj jest mod do tego okna z tym, czego Ci brakuje :)
http://www.modthesims.info/download.php?t=484705
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 3 Luksusowy Wypoczynek

Postautor: Jackob » 21 gru 2013, 10:46

Wreszcie pojawił się ładny zestaw do łazienki, fryzury, choć mało to da się je używać. ^^
Zawiodłem się na sypialni, ale co poradzić. Stroje nocne są trochę podobne do tych ze store, szczególnie pewna koszula dla kobiet.

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: The Sims 3 Luksusowy Wypoczynek

Postautor: Sasha » 21 gru 2013, 19:26

Uwielbiam zestaw do łazienki, zwłaszcza prysznic ^^ Bardzo często ich używam. Simki też często ubieram w piżamki z tych akcesoriów.

Śliwka
Posty: 171
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:17

Re: The Sims 3 Luksusowy Wypoczynek

Postautor: Śliwka » 31 gru 2013, 11:42

Najlepsze akcesoria jakie powstały do trójki ^^
Zarówno obiekty jak i ciuchy są naprawdę niczego sobie.
I o dziwo fryzury damskie też mi się bardzo spodobały :)

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 3 Luksusowy Wypoczynek

Postautor: simunia » 05 lut 2014, 8:45

Bardzo fajne są te akcesoria . Często z nich korzystam i piżamy moich simow często są z tych akcesoriów. Meble do łazienki też są fajne .
Ostatnio zmieniony 05 lut 2014, 11:16 przez Guuki, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawna forma to "akcesoriów", nie "akcesorii".

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 3 Luksusowy Wypoczynek

Postautor: Aaqwil » 29 sie 2014, 12:29

Dostałem kiedyś w prezencie. Sam bym ich nie kupił, a z instalacją ociągałem się całe dwa dni. To jedne z najlepszych akcesoriów. Łazienka zbudowana z obiektów z Luksusowego Wypoczynku jest przepiękna, sypialnia mniej już do mnie przemawia, ale ubrania to nadrabiają. ^^


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości