The Sims 3 Miejskie Życie

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

The Sims 3 Miejskie Życie

Postautor: Rai » 04 lis 2013, 20:54

THE SIMS™ 3 MIEJSKIE ŻYCIE

Uzupełnij otoczenie i domy swoich Simów nowymi parcelami i obiektami!
Zbuduj nową, elegancką bibliotekę, stwórz świetną siłownię, zaprojektuj plac zabaw i nie tylko!

Obrazek


Wraz z ekscytującą zawartością do tej pory niewidzianą w pakietach, The Sims™ 3 Miejskie Życie Akcesoria* wprowadza nowe lokale, które zmienią wygląd miast Twoich Simów – kompletnie wyposażone w obiekty, które równie doskonale nadają się do wnętrz domów. Zbuduj świetną, nową bibliotekę, stwórz ekskluzywną, zaawansowaną technicznie siłownię, zaprojektuj wesoły plac zabaw lub z przyjemnością wykonuj obowiązki domowe w nowej pralni. The Sims™ 3 Miejskie Życie Akcesoria nie tylko daje Ci mnóstwo nowych, inspirujących wzorów do wykorzystania w domu, ale zawiera nowe miejsca publiczne, takie jak Kawiarnia "Smakowite Kąski", które Twoi Simowie także mogą odwiedzać!

Cechy:
  • Gotowe lokale i parcele – Daj miastu swoich Simów nowy wygląd dzięki spektakularnym, gotowym lokalom i parcelom publicznym – albo zbuduj swoje własne, fajne otoczenie.
  • Sprawni i czyści – Ćwicz na najbardziej zaawansowanym technicznie sprzęcie gimnastycznym, a potem upierz swoje spocone ubranie w nowym zestawie pralki i suszarki.
  • Pora na relaks – Dzieciaki zachwycą się nową „Siłownią z Dżungli” z serii Słoneczna Chata, zjeżdżalnią oraz piaskownicą, podczas gdy dorośli mogą grać w szachy obok nowej fontanny.
  • Czas na naukę lub czas na bajkę – Uzupełnij biblioteczkę o elegancki zestaw akcesoriów, zbuduj własny gabinet albo wydziel miejsca pracy za pomocą specjalnych siedzisk modułowych.
    Nowe, swobodne stroje i fryzury – Ubrania na sprawunki, do spędzania czasu ze znajomymi lub ćwiczeń – mnóstwo stylów, które spełnią wszystkie modowe potrzeby Twoich Simów.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 3 Miejskie Życie

Postautor: Guuki » 20 gru 2013, 13:35

Parcele wykonane naprawdę ładnie, uwielbiam siłownię i bibliotekę, co do pralni to mam zastrzeżenia jeśli chodzi o wnętrza. W bibliotece są ciekawe regały na książki, takie półki nawet, jednak tylko jako ozdoby.
Z obiektów to jest też nowa umywalka i laptop, jakby ktoś nie wiedział, lub nie zauważył na screenach i trailerze (na przykład ja, i dlatego miałem miłą niespodziankę).

Królicze nory też super. Na dachu spożywczaka jest ogródek, jednak wiadomo, możemy tylko na niego popatrzeć.

Próbowałem przerobić Sunset Valley, poustawiać tam te nowe parcele. Trzeba jednak wyburzyć doszczętnie wszystkie działki, na nowo je poustawiać (z odpowiednim rozmiarem) i dopiero wtedy ustawić nowe parcele z koszu parcel. Trochę z tym roboty.
Niestety nie ma tego duużego parku w centrum miasta, widocznego na jednym z oficjalnych screenów. Jest tylko jeden mały park.

Ciuchy są super, szczególnie dla pań. Naprawdę tu jestem mile zaskoczony, bo spodziewałem się, jak to po akcesoriach, jakichś szmat. Trochę gorzej jeśli chodzi o panów, jednak źle nie jest. Co do fryzur, dwie krótko scięte dla pań i jedna dla panów, do złudzenia przypominająca taką z Nowoczesnego apartamentu.

Zdecydowanie polecam.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dziub-Dziub
Posty: 112
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:35

Re: The Sims 3 Miejskie Życie

Postautor: Dziub-Dziub » 20 gru 2013, 19:41

Moje ukochane akcesoria! Uwielbiam wszystkie miejsca publiczne bo są naprawdę starannie wykonane co EA nie często się zdarza. Zawszę uzupełniam sobie miasto o te parcele. Co do obiektów to też bardzo mi się podobają a szczególnie pralki :)
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 3 Miejskie Życie

Postautor: Jackob » 21 gru 2013, 10:43

Korzystam z nich zawsze, ale w większości z tych obiektów nadających się do domu, z parcel jeszcze nigdy, choć są ładnie wykonane. Wielka szkoda, że nie dali parcel widocznych na zwiastunie. Na te akcesoria czekałem bo wprowadziły dużo rzeczy które się wykorzystuje w normalnym życiu simów. ;)

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: The Sims 3 Miejskie Życie

Postautor: Sasha » 21 gru 2013, 19:30

Najbardziej lubię królicze nory z tego dodatku. Zawsze ich używam udoskonalając moje Lucky Palms :)

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 3 Miejskie Życie

Postautor: KąsaczPL » 02 lut 2014, 16:13

The Sims 3 Miejskie Życie za darmo na Originie jest dostępne ⌒.⌒

Thom
Posty: 83
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:22

Re: The Sims 3 Miejskie Życie

Postautor: Thom » 02 lut 2014, 16:17

A nie od 4.02?
Szkoda, że nie można wybrać dowolnych akcesoriów za darmo, bo MŻ akurat mam -.-

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 3 Miejskie Życie

Postautor: KąsaczPL » 02 lut 2014, 16:19

No tak, od 4 do 10 Lutego. ;)

Thom
Posty: 83
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:22

Re: The Sims 3 Miejskie Życie

Postautor: Thom » 02 lut 2014, 19:53

Na stałe, ale tylko w tych dniach będzie można nabyć akcesorium za darmo.

Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

Re: The Sims 3 Miejskie Życie

Postautor: Bang Bang » 02 lut 2014, 20:12

Mnie to zabolało, bo to wcześniej kupiłem ;_;
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Versinn
Posty: 79
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:24

Re: The Sims 3 Miejskie Życie

Postautor: Versinn » 02 lut 2014, 21:34

Jedno z lepszych akcesoriów! Świetnie wykonane parcele publiczne (uwielbiam tę siłownię) oraz królicze nory!
Meble i akcesoria do wyposażenia także bez zastrzeżeń! ;)
Na CS od 28.01.2009

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 3 Miejskie Życie

Postautor: Aaqwil » 03 lut 2014, 15:20

Darmowe Miejskie Życie?! Muszę założyć konto na Originie! :sweet:

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 3 Miejskie Życie

Postautor: lemurek6 » 04 lut 2014, 19:30

W którym miejscu Miejskie Życie jest darmowe, bo u mnie w Originie nawet przecenione nie jest (w przeciwieństwie do reszty dodatków i akcesoriów)?

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 3 Miejskie Życie

Postautor: Aaqwil » 04 lut 2014, 20:50

U mnie też są takie trochę mało darmowe... Oszukali nas?

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 3 Miejskie Życie

Postautor: lemurek6 » 04 lut 2014, 21:38

http://www.thesims.com/rocznica
To jest link z oficjalnej strony TS3

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 3 Miejskie Życie

Postautor: Aaqwil » 07 lut 2014, 13:51

Miałem zarejestrowaną podstawę, akcesoria i nawet jeden dodatek, a jako darmowe pojawiły mi się dopiero dziś. Dobra, nie będę marudził. W końcu mam świetne i darmowe akcesoria!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość