Shang Simla

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Shang Simla

Postautor: Rai » 19 lis 2013, 22:28

SHANG SIMLA

Obrazek


Shang Simla to dumne, górskie miasto znajdujące się nieopodal Wielkiego Muru Chińskiego. Słynie z akademii sztuk walki, drzew wiśni i stawów wypełnionych kolorowymi rybkami koi.
Choć na pierwszy rzut oka wydaje się spokojne, niech nie zwiodą Was pozory. Czeka w nim wiele niezbadanych i tajemniczych piwnic pełnych nie tylko wiekowego wina...

Nowości
  • narodowe potrawy - danie podsmażane i sajgonki
  • akademia sztuk walki i ogrody wspomagające medytację
  • książki o tematyce chińskiej oraz podręcznik do sztuk walki
  • nowe gatunki ryb i obiektów do zbierania

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Shang Simla

Postautor: Guuki » 15 sty 2014, 13:08

Uwielbiam akademię sztuk walki i ogród do medytacji - jeżeli mój Sim chce nabrać sił, wysyłam go właśnie do Shang Simla.
Miasteczko zauroczyło mnie od razu. Górskie widoczki, charakterystyczne budowle z pagodami, wielka smocza głowa (skrywająca sekrety) i możliwość zjedzenia ciasteczka z wróżbą - wrażenia nie mogą być negatywne :P .
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Shang Simla

Postautor: Lenna » 17 lip 2016, 8:21

Tak samo jak Al Simhara, tak i to miejsce niezwykle mi się podoba <3 Widoczki są wprost wspaniałe, a różne obiekty dekoracyjne w otoczeniu dodają klimatu. Jest dużo do roboty nawet bez latania po grobowcach, Ogród Mędrca i Akademia to na pewno miejsca warte odwiedzenia, plus jeszcze gorące źródła. Grobowce fajne, nieco mmniej spektakularne niż w Al Simharze, ale nadrabiają ciekawymi misjami ;)
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość