Champs Les Sims

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Champs Les Sims

Postautor: Rai » 19 lis 2013, 22:22

CHAMPS LES SIMS

Obrazek


Champs Les Sims to malownicze miasteczko nieopodal Paryża. Słynie z wszechobecnych artystów, wyrabiania nektaru oraz stawów pełnych ślimaków i żab.
Choć na pierwszy rzut oka wydaje się spokojne, niech nie zwiodą Was pozory. Czeka w nim wiele niezbadanych i tajemniczych piwnic pełnych nie tylko wiekowego wina...

Nowości
  • narodowe potrawy - żabie udka i naleśniki francuskie
  • możliwość kupna Vespy
  • winnice pełne nowych odmian winogron
  • książki o tematyce francuskiej oraz podręcznik do wyrabiania win
  • nowe gatunki ryb i obiektów do zbierania

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Champs Les Sims

Postautor: Guuki » 15 sty 2014, 13:11

Spokojne, malownicze miasteczko. Można tu szukać przygód w licznych grobowcach i piwnicach, ale po co, skoro można po prostu wypić smaczny nektar, usiąść przy fontannie czy popodziwiać wieżę Eiffla? Idealne miejsce, gdy Sim chce po prostu odsapnąć od codziennego życia.
Często też wysyłam tu swoich Simów na podróże poślubne/miesiące miodowe, bo jest tu romantycznie jak nigdzie indziej :) .
Obrazek

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: Champs Les Sims

Postautor: Sasha » 15 sty 2014, 17:55

Podobnie jak Guuki, jadę z moimi simami do francuskiego otoczenia w podróże poślubne ;) Po za tym to moje ulubione otoczenie z tych dochądzących do WP

Awatar użytkownika
Gunia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:59

Re: Champs Les Sims

Postautor: Gunia » 16 sty 2014, 8:37

Również używam Champs Les Sims do podróży poślubnych ;) Moi simowie zawsze wyrabiają nektar, posiłki jedzą w restauracjach, a wieczorami odwiedzają galerie i podziwiają krajobrazy ;)

Versinn
Posty: 79
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:24

Re: Champs Les Sims

Postautor: Versinn » 17 sty 2014, 19:35

A jeśli są żądni przygód, zawsze mogą spenetrować jakieś grobowce! ;)
Na CS od 28.01.2009

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Champs Les Sims

Postautor: Pappy » 15 lut 2015, 22:18

Jedyne miejsce wakacyjne gdzie poza grobowcami jest coś do roboty. Moi simowie zawsze coś przydatnego stamtąd przynoszą. ;)
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

Re: Champs Les Sims

Postautor: Dodo » 16 lut 2015, 0:27

To było pierwsze miasto, do którego wysłałam moich Simów po premierze dodatku. Kocham tę francuską atmosferę miasteczka, Chateau du Landgraab ze swoimi pułapkami, targ wyglądający jak rynek, nektarnię, piękne widoczki i Wieżę Eiffla w tle :) A łowienie zab i ślimaków zawsze doprowadza mnie do śmiechu :P
Obrazek

Awatar użytkownika
sunray96
Posty: 78
Rejestracja: 01 gru 2016, 22:25

Re: Champs Les Sims

Postautor: sunray96 » 17 gru 2016, 22:15

Moje ulubione wakacyjne otoczenie <3 Ma niesamowity klimat i tą cudowną muzykę z jedynkowej abrakadabry. Faktycznie jest idealne na podróże poślubna. A dla poszukiwaczy przygód są grobowce :)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość