The Sims 3 Wymarzone Podróże - Pogaduszki

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

The Sims 3 Wymarzone Podróże - Pogaduszki

Postautor: Rai » 19 lis 2013, 21:37

THE SIMS™ 3 WYMARZONE PODRÓŻE

Przygoda jest blisko...
Poszerzaj horyzonty Simów, odwiedzaj nowe miejsca, szukaj zakopanych skarbów i ucz się umiejętności!

Obrazek


Zabierz swoich Simów na przygodę życia w The Sims™ 3 Wymarzone Podróże. Na Twoich Simów czeka fortuna - albo zagłada. Simowie mogą zwiedzać egzotyczne miejsca i szukać ukrytych skarbów. Odkrywaj nowe umiejętności, zdobywaj nowe Cechy: osobowości i zbieraj nagrody, jeśli Twoim Simom się powiedzie. Zbadaj starożytne grobowce w piramidach Egiptu, doskonal sztuki walki na Dalekim Wschodzie i poznaj bogatą kulturę oraz słynne widoki Francji. Na horyzoncie widać przygodę - co odkryją Twoi Simowie?

Najważniejsze opcje
  • Przyjmuj wyzwania, szukaj skarbów, odkrywaj, co czai się w ukrytych jaskiniach i nie tylko.
  • Zwiedzaj słynne miejsca w Chinach, Egipcie i Francji.
  • Poznaj nowe umiejętności, takie jak fotografowanie. Podejmuj nowe wyzwania.
  • Spotkaj nowych Simów z egzotycznych miejsc i poznawaj ich kulturę.
  • Modyfikuj domy swoich Simów za pomocą nowych wzorów i artefaktów przywiezionych z wypraw.
Nowe cechy osobowości
  • Oko fotografa
  • Poszukiwacz przygód
  • Zdyscyplinowany
Nowe umiejętności
  • Fotografowanie
  • Wyrabianie nektaru
  • Sztuki walki
Trzy nowe okolice wakacyjne
  • Shang Simla (Chiny)
  • Al Simhara (Egipt)
  • Champs Les Sims (Francja)
Nowy rodzaj śmierci
  • Poprzez klątwę mumii
Nowa postać nadprzyrodzona
  • Mumia
Wymagania sprzętowe:
System operacyjny: XP SP2 / Vista SP1 / Windows 7
Procesor: dla XP - 2 GHz P4 lub jego odpowiednik; dla Windows Vista i Windows 7 - 2,4 GHz P4 lub jego odpowiednik
Pamięć RAM: dla XP - 1 GB RAM; dla Windows Vista i Windows 7 - 1,5 GB RAM
Karta graficzna: 128 MB pamięci i z obsługą funkcji Pixel Shader 2.0

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 3 Wymarzone Podróże - Pogaduszki

Postautor: Aaqwil » 13 mar 2014, 15:46

Nareszcie kupiłem! Wydałem niecałe 40 zł i mam. Pamiętam jak kiedyś pożyczyłem ten dodatek... Teraz musze tylko poczekać na nowy komputer, dokupić Zostań Gwiazdą i będę miał wszystko czego potrzebuję. ^^

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

The Sims 3 Wymarzone Podróże - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 12 maja 2014, 21:04

Dwa oficjalne teledyski promujące dodatek, jeden z Nelly Furtado i utworem "Manos al Aire", drugi z duetem Matt & Kim i utworem "Daylight":


youtu.be/9Z65HcZiDkc


youtu.be/wWrli-sTMPA
Obrazek

Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

Re: The Sims 3 Wymarzone Podróże - Pogaduszki

Postautor: Bang Bang » 15 maja 2014, 21:44

dodatek bardzo fajny:

plusy:
-trzy otoczenia
-wciągająca fabuła
-grobowce ( :wub: )
-mumie ( :wub: )

minusy:
-za dużo trzeba biegać w tę i z powrotem
-powtarzalność atrakcji w grobowcach
-Francja to dla mnie jakaś pomyłka, nuda
-z aktualizacją można się dostać na wyspę łódką, na którą trzeba było się dostać przez grobowiec

:)
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 3 Wymarzone Podróże - Pogaduszki

Postautor: simunia » 17 maja 2014, 12:03

Tak, te powtarzające się atrakcje w grobowcach po jakimś czasie nudzą ale lubię simów wysyłać za granicę czasami. Nie robię już tego tak często jak na początku.
Zazwyczaj wysyłam simów tam kiedy np. żadnego sensownego partnera znaleźć nie mogę to tam wysyłam simów i im znajduję ich drugie połówki, przy okazji wykonując misje dzięki którym się wzbogacają.
Znalezione kamienie i metale zachowuje na eliksiry a relikty sprzedaje chyba, że tego wymaga misja wtedy je zostawiam.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 3 Wymarzone Podróże - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 18 maja 2014, 12:49

Dodatek bardzo fajny, jeden z lepszych, chociaż robi z gry trochę grę przygodową. :P
Dodam, że dla biednych simów, wyjazd i wypełnianie przygód może być dobrym zarobkiem. ^,^ Sprzedając znalezione w grobowcach i innych miejscach przedmioty cena podróży za granicę nam się zwraca na plusie.
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 3 Wymarzone Podróże - Pogaduszki

Postautor: simunia » 10 lip 2014, 15:30

wow spora promocja ale ja ten dodatek już mam. Dodatek jest naprawdę fajny i potrafi wciągnąć. Bardzo lubie Chiny i Egipt, Francję już mniej.

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 3 Wymarzone Podróże - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 10 lip 2014, 15:38

Ale cena! chyba się skuszę bo tego dodatku nie mam jeszcze...

Awatar użytkownika
alpaka terapeutyczna
Archiwista
Archiwista
Posty: 439
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:34

Re: The Sims 3 Wymarzone Podróże - Pogaduszki

Postautor: alpaka terapeutyczna » 26 sty 2015, 20:57

Zgadzam się z opinią, że to pierwszy ale najlepszy dodatek - wnosi do gry elementy przygodówki pokonując monotonię ciągłego sterowania simsami. ostatnio zainstalowałem, mam zamiar dogłębnie odkryć ponownie wszystkie grobowce :cwaniak:
Obrazek
fade into you/i think it's strange you never knew

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 3 Wymarzone Podróże - Pogaduszki

Postautor: Pappy » 16 mar 2015, 15:38

Ostatnio podczas przesłuchiwania ost z całej serii, zwróciłem uwagę na muzykę z tego dodatku. Soundtracki z Francji są niesamowite! To piano, a czasami dzwonki w tle których w grze prawie nie da się usłyszeć... To jest takie klimatyczne <3 W dodatku użyta jest tam muzyka z jedynki, co też jest plusem (i to wielkim.) :P
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 3 Wymarzone Podróże - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 01 paź 2015, 23:14

Muszę przyznać, że dodatek wyjątkowo udany, to zabawa na długie godziny ;) Niestety gdy już się wszystko odkryje, nie ma już tak fajnie. To robi z gry trochę taką przygodówkę... Dobrze, że dodatek wprowadza też takie rzeczy jak fotografia czy robienie nektaru, jednak to już nie jest taka atrakcja jak grobowce ;)
Mimo wszystko jestem bardzo zadowolona, jakbym mogła to jeszcze bym długo sobie pograła...
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 3 Wymarzone Podróże - Pogaduszki

Postautor: simunia » 26 wrz 2016, 16:16

No ja uwielbiam ten dodatek chociaż ostatnio coraz rzadziej z niego korzystam bo, ciągle przerabiam te same misje. Więc, wysyłam simów w podróż jak mam dosyć ich zwykłego, życia i chcę im je urozmaicić. Ostatnio często wysyłam emerytów w podróż by zaznali trochę przygody, niekiedy taki simowy emeryt nawiązuje romans z jakąś tamtejsza simką i najczęściej kończy się rozwodem moich simów i założeniem przez nich zupełnie nowych rodzin.

Awatar użytkownika
Mikowey
Posty: 44
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:03

The Sims 3 Wymarzone Podróże - Pogaduszki

Postautor: Mikowey » 25 gru 2019, 0:14

Uwielbiam ten dodatek. W przeciwieństwie do innych, mnie nawet urzekła Francja. Całe to otoczenie, muzyka, winnice, wino... Bajka.
Muszę się lepiej zapoznać z Chinami i Egiptem kiedyś, fajnie zresztą że mam jeszcze coś do odkrycia mimo, że wiele godzin przegrałem w Trójce. Ten dodatek to może nieco przygodówka, ale jest rzeczywiście dodatkiem z krwi i kości, a nie zapychaczem typu Zostań gwiazdą.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości