The Sims 3 Wymarzone Podróże - Błędy

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

The Sims 3 Wymarzone Podróże - Błędy

Postautor: Rai » 06 lis 2013, 3:59

Odkryliście jakiś błąd w grze The Sims 3 Wymarzone Podróże? Chcecie przed czymś ostrzec innych użytkowników?
Znaleźliście się w odpowiednim miejscu. ;)

Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

Re: The Sims 3 Wymarzone Podróże - Błędy

Postautor: Bang Bang » 31 maja 2014, 15:35

Mi się nie chcą wygenerować czerwone pluskwiaki potrzebne do misji ani w mieście, ani z postawionych własnoręcznie generatorów :/
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 3 Wymarzone Podróże - Błędy

Postautor: Lenna » 01 paź 2015, 23:41

Miałam taki błąd, przez którego prawie straciłam zapis... Chyba pisałam już o tym kiedyś, to jeszcze raz wspomnę ;)
Miałam czterech Simów, dwójkę z nich wysłałam do domu przed końcem wakacji. Grałam sobie pozostałymi dwoma, aż później gdy chciałam wczytać ten zapis, gra stała w miejscu, w ogóle nie mogłam wybrać Simów...
Obrazek
Wczytałam poprzedni zapis, który działał, ale ten też był już po wysłaniu tamtej dwójki do domu, no to spróbowałam w ogóle wrócić do tego domu, ale nie dało się, wczytywało się w nieskończoność.. a w tle było słychać jakby byli już na miejscu.
Pamiętam, że jeszcze jak próbowałam wyjść do edycji miasta, wyszło na to, jakby gra traktowała je jako miasteczko studenckie, pojawił mi się opis o wyborze akademików itp... :wat: Uratowałam rodzinę kopiując ją do skrzyni rodzin i przeprowadzając na nowy zapis, niestety tej dwójki w domu już nie dało się uratować. Nie wiem, może to było wywołane tym, że tych Simów wysłałam wcześniej do domu...
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości