The Sims 3 Wymarzone Podróże - Pytania

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Re: The Sims 3 Wymarzone Podróże - Pytania

Postautor: książę » 04 maja 2017, 0:12

10. Czyli po krótce we Francji mamy misję z galerią sztuki, Chateau de Landgraab, celtyckimi ruinami, nawiedzonym ogrodem i nektarnią?

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 3 Wymarzone Podróże - Pytania

Postautor: Lenna » 04 maja 2017, 0:41

10. Mniej więcej, ale z nektarnią misji jest kilka, tak samo z Chateau de Landgraab, plus jeszcze parę misji niezwiązanych z grobowcami, oraz chyba dwie z podróżami do innych krajów.
Obrazek

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Re: The Sims 3 Wymarzone Podróże - Pytania

Postautor: książę » 04 maja 2017, 10:14

10. Dokładnie, w Chateau de Landgraab byłem dwa razy - wpierw kontynuowałem misję z Chin, potem był wątek historii wina i bodajże zaginięcia jakiejś ważnej osoby. Jeżeli chodzi o winnicę, wypełniałem zadanie udoskonalenia maszyny (?) - chodziło o wytworzenie jakieś elektronicznego chipa. Wiem, że istnieje też druga część tego zadania związania właśnie z podziemiami budynki, ale co muszę zrobić, by mi ją powierzono. Na tablicy zostały już same ogłoszenie typu przynieś to przynieś tamto i podróż do Egiptu w czyimś imieniu (może ta misja jest ważna?).

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 3 Wymarzone Podróże - Pytania

Postautor: Lenna » 05 maja 2017, 4:41

10. Na te ostatnie misje trzeba długo czekać i przeszukiwać tablicę codziennie, bo jest zaśmiecona właśnie przez te nieistotne powtarzające się misje, co nie znaczy, że nie ma już tych głównych do wykonania. Ja jak zrobiłam wszystkie i zostały mi 2 ostatnie to szukałam ich na tablicy chyba z tydzień. Trzeba też odbierać telefony bo na nie też przychodzą misje.
Nie pamiętam dokładnie o jaką misję z Egiptem chodzi, ale wiem że jest jedna niepowtarzająca się z podróżą do Egiptu i Chin i trzeba w niej jedynie pojechać do obu krajów, pogadać i wrócić do Francji xD
Jak dostaniesz tą z nektarnią to też w trakcie będzie trzeba pojechać do Egiptu na chwilę.
Obrazek

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Re: The Sims 3 Wymarzone Podróże - Pytania

Postautor: książę » 05 maja 2017, 18:15

10. Dzięki wielkie, jeszcze ostatnie pytanie: czy zadania związane z otoczeniami wakacyjnymi, które otrzymujemy w Sunset Valley (np. podróż do Egiptu w celu zebrania mumiatorium, które ma posłużyć do budowy samolotu) wpływają na fabułę?

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 3 Wymarzone Podróże - Pytania

Postautor: Lenna » 05 maja 2017, 21:26

10. Nie, te zadania nie są istotne ;)
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości