Strona 1 z 1

The Sims Mobile

: 11 maja 2017, 19:56
autor: simunia
Pojawił się już zwiastun tej wersji simów na telefony i tablety. Gra będzie na telefony z androidem oraz IOS. Nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie ona będzie do pobrania, za darmo oczywiście.
Tutaj macie dwa filmiki:


youtu.be/uhlsSluGMMY

youtu.be/TaNWCIm0l0U

No i jak wam się podoba?
Ja jestem bardzo zadowolona i już się doczekać nie mogę.
Jestem bardzo ciekawa czy ta wersja będzie lepsza od The Sims Freeplay, które nadal ponoć ma być dalej rozwijane, a jak do tej pory jest ono bardzo fajne rozwinięte.
Będziecie chętni zagrać w The Sims Mobile?
Dla mnie The Sims Mobile będzie idealnym zamiennikiem 4 na pc do której już nic nie kupuje od dłuższego czasu.
.

Re: The Sims Mobile

: 11 maja 2017, 20:35
autor: salberg
Przerzucenie uwagi na grę mobilną wobec której gracze będą mieli niższe wymagania to dobra decyzja wizerunkowa i biznesowa, bo rynek mobilny jest większy od pecetowego a i na mikropłatnościach wydawcy zbijają majątek. Jeśli ktoś chciał Simsy na komórkę a wybrzydzał na FreePlay to proszę bardzo, ma. Ale czuję, że spora część uwagi dewelopera zostanie przekierowana teraz z pełnoprawnej gry i dodatków do niej na Mobile. Oznacza to że EA się w pewnym stopniu poddało jeśli chodzi o czwórkę, skoro inwestuje w inne projekty związane z serią. Czwórka będzie dalej pewnie wspierana, ale nie zdziwię się, jeśli część zespołu oddelegowano do wersji mobilnej, a część już pracuje nad piątką. Tak czy inaczej sytuacja Czwórki nie wygląda najlepiej, moim zdaniem.

Re: The Sims Mobile

: 11 maja 2017, 21:16
autor: Kat
EA w ogóle nie zaczęło nawet prac nad the Sims 5. Bynajmniej nic o tym nie wspomnieli. Nie można mieć stuprocentowej pewności, ale coś czuję w kościach, że the Sims 4 będzie ostatnią.

Re: The Sims Mobile

: 11 maja 2017, 23:11
autor: simunia
Jakoś The sims Free Play wyszło jak byla 3 A nie zaszkodziło to grze, więc myślę, że tym razem może być podobnie. Jak dla mnie to idealne rozwiązanie w momencie gdy nie stać mnie na dodatki do 4. W tego typu grach i tak nie korzystam z mikroplatnosci, więc mi tam wszystko jedno.

Re: The Sims Mobile

: 15 maja 2017, 10:45
autor: Smustle
Dla mnie totalnie bez sensu, czwórka już jest dla mnie taką grą jak na telefon, tylko udaje grę na PC. Zresztą ja tu nie widzę totalnie żadnych różnic między czwórką a tym czymś mobilnym soft1 Ta sama grafika, te same animacje, większość opcji. pewnie też taka sama... Sprzedają to samo w innym opakowaniu.
Pomijając fakt, że jako gry mobilne preferuję bardzo proste gry typu tetris, w moim odczuciu Simsy zawsze były i będą grą przede wszystkim komputerową, mobilne wersje to tylko taki dodatek do głównej serii. Więc owszem, jest w stanie to gra zastąpić czwórkę, co niestety nie świadczy dobrze o tej ostatniej.
No i oczywiście mikropłatności, mikropłatności, czy wspominałam już o mikropłatnościach? Ten model idealnie odzwierciedla politykę EA, opierającą się na zasadzie "coraz mniej za coraz więcej".

Re: The Sims Mobile

: 15 maja 2017, 13:20
autor: kontrowersyjna kaczuszka
TS Mobile to gra typu tej ostatniej odsłony SimCity na telefony. Klikasz w interakcje, czekasz az minie czas po czym wyskakuja ikonki do zbierania. Interakcje pochlaniaja energie, glod, zabawe i czystosc. W moich odczuciach bardzo przyjemnie sie gra. Rozwiazania z kariera tez miłe ;) Polecam.

The Sims Mobile

: 14 paź 2017, 18:03
autor: Jhud
^ Z Windowsem 10 jest raczej tak że on jest robiony pod tablety i inne urządzenia mobilne, nie pod komputer, ale też Win10 komputerowy a mobilny to co innego. Nie możesz sobie zainstalować takiego Steama czy Origina na tablecie z Windowsem, tylko możesz używać sklepu windowsowego w którym tak, jest dużo gier, ale są to jednak aplikacje jak każde inne, często różnią się od tych na zwykły komputer, np. Minecraft na Win10 to w ogóle coś innego niż Minecraft na PC. Tak samo na iPadzie czy iPhonie albo nawet Androidzie możesz sobie kupić grę-apkę, ale są to zwykle albo gry stare albo mało wymagające.

Są już jakieś informacje o tej mobilnej czwórce? Ciekawe czy będzie jednorazowo płatna tak jak TS3 Mobile czy Freenium jak Freeplay...

The Sims Mobile

: 21 lis 2017, 0:48
autor: simunia
The sims mobile ma być już wkrótce dostępne u nas w Polsce :-) co mnie bardzo cieszy.
I już się zapisałam by być na bieżąco z informacjami na temat tej gry.

The Sims Mobile

: 13 mar 2018, 17:25
autor: Joan
I jak? Gracie juz?

The Sims Mobile

: 13 mar 2018, 19:41
autor: Shattered
WOW, naprawdę sceptycznie do tego podchodziłam. Mówiłam cóż może być w tym ciekawego....
A jednak.
Wg mnie różnica między Freeplay a Mobile jest wielka.
Animacje są świetne. Dlaczego w czwórce takich nie ma. Np. rozmowa dwóch simów na kanapie, zwracają się do siebie całym ciałem a nie tylko głową.
Sterowanie simem w zwyczajnych pracach jak kawiarnia czy restauracja. No baa. Dlaczego tego nie ma w czwórce??!
Oczywiście schematyczność jest, ale i tak według mnie gra jest świetna

The Sims Mobile

: 14 mar 2018, 17:28
autor: Jhud
Mi też się podoba. No i zrobili takie coś że sim może skończyć to co robi w ileś godzin, ale jak mu pomożemy- bez żadnej kasy!- to zrobi to szybciej, wow.
Fajnie że zrobili tego taką trochę grę roleplay, bardziej niż symulator. Simowe gry które odbierają od oryginalnej gry wcale nie są złe.

The Sims Mobile

: 18 mar 2018, 14:20
autor: Hanka Milanka
Wydaje mi się, że też już lekko ponad tydzień gram i również podchodziłam do gry sceptycznie, ale gra się całkiem przyjemnie. Szczególnie, jeżeli wraz ze znajomymi można się dzielić doświadczeniami i lekko 'rywalizować'.

Sporo się różni jeżeli chodzi o styl grania od oryginału, co w sumie mi leży, bo fajne jest to wbijanie kolejnych leveli, odblokowywanie wszystkiego po kolei niż dostać wszystko od początku i po tygodniu by się znudziło. W sumie całkiem spoko opcje z tymi historiami, bo też chce się grać i kończyć kolejne historie.
Jedynie boli mnie trochę, że nie da się sterować dziećmi, nie można ich np. wysłać do szkoły czy coś. Simowie, którymi nie możemy grać przez 3/4 czasu albo stoją w miejscu albo bez celu chodzą w kółko po domu. Od czasu do czasu zauważę, że z kimś porozmawiają albo się prześpią, szkoda, że nie korzystają z pozostałych obiektów, które się w domu zgromadziło.

W razie jakby ktoś chciał się dodać do znajomych czy coś to mój kod to: FPQGDD4. Jestem pod tą samą nazwą co na forum, tj. HankaMilanka.

The Sims Mobile

: 20 mar 2018, 20:07
autor: Joan
Mój kod to EYLFMQU i nazywam się Ata!! :D

The Sims Mobile

: 08 kwie 2018, 20:37
autor: brtk
Gra jest schematyczna i nudna, okropnie atencyjna, działa na modelu free to play co widać i to bardzo, można powiedzieć, że zabijacz czasu, ale ja bym to bardziej nazwał pożeraczem czasu. Osobiście nie polecam.

The Sims Mobile

: 09 kwie 2018, 8:40
autor: Ururu
^ zgadzam się.
Gra zachwyca naprawdę ładną grafiką, ale grywalność jest zerowa. Każde zadanie wygląda tak samo. Zapowiedzi brzmiały obiecująco - jakieś historie simów, jakieś coś, ale wyszło na to, że to tylko pic na wodę i te różne historie to tylko nazwy misji, które wyglądają tak samo. Smutne i tyle.