Strona 1 z 1

The Sims Mobile

: 11 maja 2017, 18:56
autor: simunia
Pojawił się już zwiastun tej wersji simów na telefony i tablety. Gra będzie na telefony z androidem oraz IOS. Nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie ona będzie do pobrania, za darmo oczywiście.
Tutaj macie dwa filmiki:


youtu.be/uhlsSluGMMY

youtu.be/TaNWCIm0l0U

No i jak wam się podoba?
Ja jestem bardzo zadowolona i już się doczekać nie mogę.
Jestem bardzo ciekawa czy ta wersja będzie lepsza od The Sims Freeplay, które nadal ponoć ma być dalej rozwijane, a jak do tej pory jest ono bardzo fajne rozwinięte.
Będziecie chętni zagrać w The Sims Mobile?
Dla mnie The Sims Mobile będzie idealnym zamiennikiem 4 na pc do której już nic nie kupuje od dłuższego czasu.
.

Re: The Sims Mobile

: 11 maja 2017, 19:35
autor: salberg
Przerzucenie uwagi na grę mobilną wobec której gracze będą mieli niższe wymagania to dobra decyzja wizerunkowa i biznesowa, bo rynek mobilny jest większy od pecetowego a i na mikropłatnościach wydawcy zbijają majątek. Jeśli ktoś chciał Simsy na komórkę a wybrzydzał na FreePlay to proszę bardzo, ma. Ale czuję, że spora część uwagi dewelopera zostanie przekierowana teraz z pełnoprawnej gry i dodatków do niej na Mobile. Oznacza to że EA się w pewnym stopniu poddało jeśli chodzi o czwórkę, skoro inwestuje w inne projekty związane z serią. Czwórka będzie dalej pewnie wspierana, ale nie zdziwię się, jeśli część zespołu oddelegowano do wersji mobilnej, a część już pracuje nad piątką. Tak czy inaczej sytuacja Czwórki nie wygląda najlepiej, moim zdaniem.

Re: The Sims Mobile

: 11 maja 2017, 20:16
autor: Kat
EA w ogóle nie zaczęło nawet prac nad the Sims 5. Bynajmniej nic o tym nie wspomnieli. Nie można mieć stuprocentowej pewności, ale coś czuję w kościach, że the Sims 4 będzie ostatnią.

Re: The Sims Mobile

: 11 maja 2017, 22:11
autor: simunia
Jakoś The sims Free Play wyszło jak byla 3 A nie zaszkodziło to grze, więc myślę, że tym razem może być podobnie. Jak dla mnie to idealne rozwiązanie w momencie gdy nie stać mnie na dodatki do 4. W tego typu grach i tak nie korzystam z mikroplatnosci, więc mi tam wszystko jedno.

Re: The Sims Mobile

: 15 maja 2017, 9:45
autor: Smustle
Dla mnie totalnie bez sensu, czwórka już jest dla mnie taką grą jak na telefon, tylko udaje grę na PC. Zresztą ja tu nie widzę totalnie żadnych różnic między czwórką a tym czymś mobilnym soft1 Ta sama grafika, te same animacje, większość opcji. pewnie też taka sama... Sprzedają to samo w innym opakowaniu.
Pomijając fakt, że jako gry mobilne preferuję bardzo proste gry typu tetris, w moim odczuciu Simsy zawsze były i będą grą przede wszystkim komputerową, mobilne wersje to tylko taki dodatek do głównej serii. Więc owszem, jest w stanie to gra zastąpić czwórkę, co niestety nie świadczy dobrze o tej ostatniej.
No i oczywiście mikropłatności, mikropłatności, czy wspominałam już o mikropłatnościach? Ten model idealnie odzwierciedla politykę EA, opierającą się na zasadzie "coraz mniej za coraz więcej".

Re: The Sims Mobile

: 15 maja 2017, 12:20
autor: kontrowersyjna kaczuszka
TS Mobile to gra typu tej ostatniej odsłony SimCity na telefony. Klikasz w interakcje, czekasz az minie czas po czym wyskakuja ikonki do zbierania. Interakcje pochlaniaja energie, glod, zabawe i czystosc. W moich odczuciach bardzo przyjemnie sie gra. Rozwiazania z kariera tez miłe ;) Polecam.

The Sims Mobile

: 14 paź 2017, 17:03
autor: Jhud
^ Z Windowsem 10 jest raczej tak że on jest robiony pod tablety i inne urządzenia mobilne, nie pod komputer, ale też Win10 komputerowy a mobilny to co innego. Nie możesz sobie zainstalować takiego Steama czy Origina na tablecie z Windowsem, tylko możesz używać sklepu windowsowego w którym tak, jest dużo gier, ale są to jednak aplikacje jak każde inne, często różnią się od tych na zwykły komputer, np. Minecraft na Win10 to w ogóle coś innego niż Minecraft na PC. Tak samo na iPadzie czy iPhonie albo nawet Androidzie możesz sobie kupić grę-apkę, ale są to zwykle albo gry stare albo mało wymagające.

Są już jakieś informacje o tej mobilnej czwórce? Ciekawe czy będzie jednorazowo płatna tak jak TS3 Mobile czy Freenium jak Freeplay...

The Sims Mobile

: 21 lis 2017, 0:48
autor: simunia
The sims mobile ma być już wkrótce dostępne u nas w Polsce :-) co mnie bardzo cieszy.
I już się zapisałam by być na bieżąco z informacjami na temat tej gry.