MySims

Dział na wszystkie inne gry związane z Simowym Universum. Zarówno te na PC oraz Mac, jak i na konsole.
Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

MySims

Postautor: Pappy » 24 maja 2015, 14:08

Obrazek


Poznaj świat MySims™ - i kształtuj go do woli! Zamieszkaj w mieście, które ostatnio nieco podupadło. Wykaż się kreatywnością, a z pomocą miejscowych tchniesz w to miejsce nowe życie. Zaprowadź tu własny porządek, a przyciągniesz całą rzeszę ciekawych postaci, m.in. włoskiego kucharza, kwiaciarkę, a nawet instruktora kick-boxingu, czy didżeja. Poznaj potrzeby i pragnienia mieszkańców, by podnieść ich stopę życia w miasteczku. Zaprojektuj od podstaw jaccuzi lub szafę grającą, samodzielnie buduj domy i obiekty użytkowe. W miarę postępu odkryjesz specjalne elementy ozdobne i wzory. Meble, domy, czy przedmioty - każde Twoje dzieło będzie niepowtarzalne. Kreując, zmieniasz otoczenie. Nowością wersji na PC jest możliwość korzystania z czatu, oraz rozgrywka ze znajomymi w sieci; wymieniaj z nimi swoje dzieła przez e-mail lub komunikator. Jako dodatkowy bonus czekają na Ciebie nowi mieszkańcy, budynki i obszary!

-Źródło

Pierwotnie gra była tylko na konsole. Są również inne części - MySims Kingdom oraz MySims Agents, w które już niestety zagramy tylko na konsolach.

UWAGA: Od czerwca 2014 roku brak możliwości gry online z powodu zamknięcia serwera SpyGames, jednak EA "szuka" alternatywy. (uwaga bo... XD)

----------------------------------------------------------------------------

Świetna gra, dziwię się że jeszcze nie ma o niej tematu. :P Właśnie sobie instaluję bo nigdy nie udało mi się tego przejść do końca, może tym razem mi się zechce. xD

Ktoś grał/gra i chce się podzielić opinią lub powspominać? ;)
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: MySims

Postautor: Kapitan Indra » 29 maja 2015, 20:37

Mam zainstalowaną i jakoś nawet niedawno w nią grałam :) Swego czasu, jeszcze jak nas była spora gromadka na starym forum, czasami spotykaliśmy się w ogrodzie a to tego, a to owego :)
Fajna gierka, niby dla dzieci przede wszystkim, ale można sobie w nią pograć dla przyjemności. Zbudowałam swojej postaci odjechany, kolorowy domek i ciągle biegam po świecie i zbieram zasoby oraz zapraszam do osiedlenia nowych mieszkańców.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości