The Sims Mobile

Dział na wszystkie inne gry związane z Simowym Universum. Zarówno te na PC oraz Mac, jak i na konsole.
Awatar użytkownika
simunia

The Sims Mobile

Postautor: simunia » 11 maja 2017, 18:56

Pojawił się już zwiastun tej wersji simów na telefony i tablety. Gra będzie na telefony z androidem oraz IOS. Nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie ona będzie do pobrania, za darmo oczywiście.
Tutaj macie dwa filmiki:

youtu.be/uhlsSluGMMY

youtu.be/TaNWCIm0l0U

No i jak wam się podoba?
Ja jestem bardzo zadowolona i już się doczekać nie mogę.
Jestem bardzo ciekawa czy ta wersja będzie lepsza od The Sims Freeplay, które nadal ponoć ma być dalej rozwijane, a jak do tej pory jest ono bardzo fajne rozwinięte.
Będziecie chętni zagrać w The Sims Mobile?
Dla mnie The Sims Mobile będzie idealnym zamiennikiem 4 na pc do której już nic nie kupuje od dłuższego czasu.
.
Obrazek

Damon <3

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser

Re: The Sims Mobile

Postautor: salberg » 11 maja 2017, 19:35

Przerzucenie uwagi na grę mobilną wobec której gracze będą mieli niższe wymagania to dobra decyzja wizerunkowa i biznesowa, bo rynek mobilny jest większy od pecetowego a i na mikropłatnościach wydawcy zbijają majątek. Jeśli ktoś chciał Simsy na komórkę a wybrzydzał na FreePlay to proszę bardzo, ma. Ale czuję, że spora część uwagi dewelopera zostanie przekierowana teraz z pełnoprawnej gry i dodatków do niej na Mobile. Oznacza to że EA się w pewnym stopniu poddało jeśli chodzi o czwórkę, skoro inwestuje w inne projekty związane z serią. Czwórka będzie dalej pewnie wspierana, ale nie zdziwię się, jeśli część zespołu oddelegowano do wersji mobilnej, a część już pracuje nad piątką. Tak czy inaczej sytuacja Czwórki nie wygląda najlepiej, moim zdaniem.

Awatar użytkownika
Kat

Postautor: Kat » 11 maja 2017, 20:16

EA w ogóle nie zaczęło nawet prac nad the Sims 5. Bynajmniej nic o tym nie wspomnieli. Nie można mieć stuprocentowej pewności, ale coś czuję w kościach, że the Sims 4 będzie ostatnią.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
simunia

Postautor: simunia » 11 maja 2017, 22:11

Jakoś The sims Free Play wyszło jak byla 3 A nie zaszkodziło to grze, więc myślę, że tym razem może być podobnie. Jak dla mnie to idealne rozwiązanie w momencie gdy nie stać mnie na dodatki do 4. W tego typu grach i tak nie korzystam z mikroplatnosci, więc mi tam wszystko jedno.
Obrazek

Damon <3

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf

Postautor: Smustle » 15 maja 2017, 9:45

Dla mnie totalnie bez sensu, czwórka już jest dla mnie taką grą jak na telefon, tylko udaje grę na PC. Zresztą ja tu nie widzę totalnie żadnych różnic między czwórką a tym czymś mobilnym soft1 Ta sama grafika, te same animacje, większość opcji. pewnie też taka sama... Sprzedają to samo w innym opakowaniu.
Pomijając fakt, że jako gry mobilne preferuję bardzo proste gry typu tetris, w moim odczuciu Simsy zawsze były i będą grą przede wszystkim komputerową, mobilne wersje to tylko taki dodatek do głównej serii. Więc owszem, jest w stanie to gra zastąpić czwórkę, co niestety nie świadczy dobrze o tej ostatniej.
No i oczywiście mikropłatności, mikropłatności, czy wspominałam już o mikropłatnościach? Ten model idealnie odzwierciedla politykę EA, opierającą się na zasadzie "coraz mniej za coraz więcej".
Obrazek

Awatar użytkownika
kontrowersyjna kaczuszka
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt

Postautor: kontrowersyjna kaczuszka » 15 maja 2017, 12:20

TS Mobile to gra typu tej ostatniej odsłony SimCity na telefony. Klikasz w interakcje, czekasz az minie czas po czym wyskakuja ikonki do zbierania. Interakcje pochlaniaja energie, glod, zabawe i czystosc. W moich odczuciach bardzo przyjemnie sie gra. Rozwiazania z kariera tez miłe ;) Polecam.

Awatar użytkownika
Jhud

The Sims Mobile

Postautor: Jhud » 14 paź 2017, 17:03

^ Z Windowsem 10 jest raczej tak że on jest robiony pod tablety i inne urządzenia mobilne, nie pod komputer, ale też Win10 komputerowy a mobilny to co innego. Nie możesz sobie zainstalować takiego Steama czy Origina na tablecie z Windowsem, tylko możesz używać sklepu windowsowego w którym tak, jest dużo gier, ale są to jednak aplikacje jak każde inne, często różnią się od tych na zwykły komputer, np. Minecraft na Win10 to w ogóle coś innego niż Minecraft na PC. Tak samo na iPadzie czy iPhonie albo nawet Androidzie możesz sobie kupić grę-apkę, ale są to zwykle albo gry stare albo mało wymagające.

Są już jakieś informacje o tej mobilnej czwórce? Ciekawe czy będzie jednorazowo płatna tak jak TS3 Mobile czy Freenium jak Freeplay...
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
simunia

The Sims Mobile

Postautor: simunia » 21 lis 2017, 0:48

The sims mobile ma być już wkrótce dostępne u nas w Polsce :-) co mnie bardzo cieszy.
I już się zapisałam by być na bieżąco z informacjami na temat tej gry.
Obrazek

Damon <3