The Sims Historie - dyskusja ogólna

Seria trzech gier na silniku The Sims 2.
Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

The Sims Historie - dyskusja ogólna

Postautor: salberg » 16 sty 2014, 14:24

Co sądzicie o tej pobocznej serii? Zapraszam do dyskusji.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2015, 22:36 przez salberg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

Re: The Sims Historie - dyskusja ogólna

Postautor: Bang Bang » 05 lut 2014, 17:28

Jak to jest z tym jaguarami z Historii z bezludnej wyspy? Widziałem kiedyś film, jak ktoś takowe 2 posiadał, czy można nimi w końcu sterować, bo chyba po coś są te opisy na pasku potrzeb o jaguarach. :P
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims Historie - dyskusja ogólna

Postautor: Aaqwil » 29 kwie 2014, 16:24

Najlepsze są historie z bezludnej wyspy. Grałem nawet po skończeniu scenariusza sporo. Chyba sobie przejdę jeszcze raz niedługo, jak będę miał trochę czasu.
W pierwszych i drugich zrobiłem jeden scenariusz. W Z życia wziętych zwyczajnie nie chce mi się grać w drugą historię, a w zwierzakach po wykonaniu któregoś rozdziału wyskakuje mi okienko po hiszpańsku, znika ten kucharz i przychodzi opieka po kota, a mi nie chce się zaczynac od początku. :P

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims Historie - dyskusja ogólna

Postautor: Guuki » 03 cze 2014, 18:57

"Historie z życia wzięte" bardzo ciekawe i wciągające. Z uśmiechem wspominam głównych bohaterów oraz ich domy, które zrobiły na mnie tak duże wrażenie, że próbowałem odwzorować je w grze TS2. Pamiętam też niektóre misje. Fajnie się grało.

"Historie ze świata zwierząt" mnie nie porwały. Mimo tych wszystkich obiektów do tresury psa i psich zawodów (czego nie było w "TS2 Zwierzaki") nie rozegrałem nawet pięciu misji pierwszego scenariusza, a drugiego nie odblokowałem. Nudne.

"Historie z bezludnej wyspy" zdecydowanie najlepsza część, mimo że tylko jeden scenariusz do rozegrania (ale z możliwością wyboru, lub stworzenia, bohatera). Bardzo miło wspominam, bo było to coś innego niż standardowa TS2, z mnóstwem nowych obiektów i z mnóstwem nowych opcji. Uwielbiałem wspinać się na drzewa, rąbać drewno na opał, ale najwięcej frajdy dawała mi możliwość przygarnięcia hieny, jaguara czy orangutana :) .

Jeszcze pamiętam jak się denerwowałem, gdy ludzie myśleli, że to dodatki do TS2, haha!

Ode mnie parę zdjęć z "Historii z bezludnej wyspy":

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

Re: The Sims Historie - dyskusja ogólna

Postautor: Bang Bang » 03 cze 2014, 19:59

Guuki jak zaadoptowałeś jaguara?
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims Historie - dyskusja ogólna

Postautor: dzejan » 08 sie 2014, 12:35

Mam problem... Otóż po dotarciu do zakazanej wioski nie zmienił mi się cel, tzn. były te liście. Postanowiłem otworzyć każdą skrzynię - bębna w nich nie było... Powróciłem do domu i pojawił mi się komunikat, że mam się wybrać do Zakazanej Wioski, to też zrobiłem. I tam cel się zmienił - mam znaleźć bębno. A wszystkie skrzynie były otwarte... Zamykałem je i otwierałem, ale nic. Oprócz jednej - nie dało się na nią kliknąć. Pewnie tam jest to bębno soft1 Co robić? Nie mogę nawet wrócić do domu...

Awatar użytkownika
sunray96
Posty: 78
Rejestracja: 01 gru 2016, 22:25

Re: The Sims Historie - dyskusja ogólna

Postautor: sunray96 » 24 lut 2017, 11:24

Pamiętam z jaką ekscytacją przechodziłam "Bezludną Wyspę" która była pierwszą z historii w jakie kiedykolwiek grałam. Najbardziej zakochałam się chyba w orangutanach, były takie śmieszne <3 Seria historii jest fajną odskocznią od tradycyjnych simsów :)
Grałam też w "historię zwierzaków" i podobała mi się historia tego faceta z kotką (chyba Stefan?) :) Pomysł z balem maskowym był naprawdę super.
A w zwykłe historie nigdy nie grałam, ale muszę to zmienić.

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

The Sims Historie - dyskusja ogólna

Postautor: Ururu » 28 sie 2018, 20:09

Jakieś 2 tygodnie temu weszłam w ten wąteczek i odczułam niesamowicie silną potrzebę zagrania w tą serię. W Bezludną Wyspę i Z Życia wzięte już grałam, dlatego wiedziałam, że czeka na mnie dobra zabawa. Niestety wtedy były to piraty, a teraz, jak każdy szanujący się gracz, postanowiłam nabyć gierkę legalnie. 10 minut szukania i znalazłam zestaw wszystkich gierek za 30zł na tablicy do odbioru osobistego w mieście, w którym miałam okazję się pojawić kilka dni później tak czy inaczej :D
Bardzo inspirujące forum, nie ma co... XDD
ObrazekObrazekObrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości