Pomoc

Najnowsza część kultowej symulatora.
Awatar użytkownika
Vogue

Re: Niedobory pracowników

Postautor: Vogue » 29 gru 2013, 0:21

Miasto to dobrze naoliwiony mechanizm :) sprawdź statystyki czasu dojazdu. Sprawdź też, jaki sektor przemysłu/handlu jest najbardziej pożądany.

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści

Re: Niedobory pracowników

Postautor: rgx97 » 29 gru 2013, 1:07

Przede wszystkim śledź wykres populacji. Tam znajdziesz dane, jakich pracowników brakuje (chodzi tutaj o stopień ich zamożności). Jeżeli najbardziej potrzebni są niezamożni pracownicy, to należy utrzymać wartość terenu stref mieszkalnych na niskim poziomie. Jeśli potrzebni są średniozamożni - stawiamy parki, które podniosą wartość terenu akurat dla tej grupy. W SimCity nawet jeśli nie ma żadnych miejsc pracy lub sklepów dla bogaczy, to i tak wprowadzą się, jeśli wartość terenu będzie bardzo wysoka. A to wszystko przez parki. Niby takie niewinne, a potrafią porządnie wpływać na miasto. ; )

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta

Re: Pomoc

Postautor: diamond5 » 17 gru 2014, 10:49

2.A ja mam problem z zamieszkaniem w moim miasteczku ludzi :P

Tzn.jak wiemy Origin podarowało SimCity 2000 i ja oczywiście skorzystałam :D
Jednak nie ważne ile razy zbuduje miasteczko/na różne sposoby to i tak nikt w nim nie zamieszkuje :(...popatrzcie na moje miasteczko co w nim nie tak ?dlaczego żadnych domków itd.nie mam ?

Obrazek