The Sims 4 Do wynajęcia

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

The Sims 4 Do wynajęcia

Postautor: Kapitan Indra » 03 lis 2023, 0:55

Nowy dodatek skupi się na wynajmowaniu mieszkań i zarządzaniu nimi. Coś na kształt nieco rozwiniętego Osiedlowego życia z wójki.

youtu.be/jSPZtVbVIT8
Premiera: 7 grudnia.


Pojawi się nowe otoczenie – Tomarangu, inspirowane Azją Południowo-Wschodnią.
Będą w nim nowe wyjątkowe miejsca tj. ogrody botaniczne, sanktuarium dla zwierząt oraz dom duchów.
W mieście organizowany będzie słynny nocny bazarek.
Nowe parcele będą w pełni modyfikowalne z wieloma mieszkaniami, na których będzie mogło mieszkać kilka rodzin. Będzie można je postawić w innych światach The Sims 4.
Nasi Simowie będą mogli wcielić się zarówno we właściciela jak i lokatora. Mogą stać się doświadczonymi właścicielami nieruchomości, a także mieszkać wśród lokatorów lub na całkiem innej parceli, generując w ten sposób dochody
Simowie właściciele będą mogli zarządzać nawet kilkoma mieszkaniami na wynajem. Do wyboru będą mieli: mieszkania, kamienice, dupleksy i apartamenty.
Pojawią się wydarzenia społecznościowe – imprezy składkowe i przyjęcia na basenie.
Właściciele nieruchomości mogą też stanąć w obliczu buntu najemców, jeśli ocena mieszkania za bardzo spadnie.
Wrócą plagi owadów, pojawi się też pleśń i nowa śmierć z nią związana.
Właściciele nieruchomości mogą odwiedzać lokatorów i robić inspekcje, a także naprawiać wszystkie zepsute obiekty, w tym nowy bojler i skrzynkę elektryczną.
Lokatorzy mogą zostać eksmitowani, a w rezultacie Simowie mogą się obawiać eksmisji z powodu niewłaściwego zachowania.
W grze pojawią się nowe aktywności dla dzieci: gry w klasy i kulki.
Pojawi się możliwość włamywania do cudzych mieszkań.
Gra zostanie wzbogacona o nowe, azjatyckie dania tj. khao niao mamuang, tofu pad thai, pancit bihon, birmańska zupa z pierożkami samosa i banh cuon.
Pojawi się halo-halo i mrożona tajska herbata z mlekiem.
Pojawią się cztery nowe aspiracje (wścibski łowca tajemnic, pięciogwiazdkowy właściciel nieruchomości, lokalne źródło wiedzy o Tomarangu oraz wytrawny domownik)
Pojawi się także pięć nowych cech – wścibski, hojny, przypałowy, dziecko wsi, a z wiekiem Simowie mogą osiągnąć mądrość.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

The Sims 4 Do wynajęcia

Postautor: książę » 04 lis 2023, 22:30

Jupi, w końcu osiedlowe życie!

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

The Sims 4 Do wynajęcia

Postautor: Kapitan Indra » 12 lis 2023, 15:51

Na jednej parceli będzie mogło zamieszkać nawet 6 rodzin. Będą też specjalne typy skrzynek pocztowych oraz całkowicie nowy obiekt – wolnowar.

Powiem tak: troszkę ten zwiastun jakoś malo wyrazisty, dopiero z nowinek można się czegokolwiek dowiedzieć... choć te nowe aktywności dla dzieci to super rzecz, bo miały tego za mało w porównaniu z taką na przykład Dwójką, gdzie mogły nawet grać w łapki, miały dużo interakcji z małymi dziećmi i dorosłymi.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

The Sims 4 Do wynajęcia

Postautor: książę » 05 gru 2023, 10:19

No powiem Wam, że wydarzenia z egzorcyzmami się nie spodziewałem 😅

Awatar użytkownika
cue
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2013, 8:18

The Sims 4 Do wynajęcia

Postautor: cue » 10 gru 2023, 10:28

Dodatek czeka na instalację ☺️ już nie mogę doczekać się testowania, aczkolwiek znając życie bug będzie gonił buga 😂 sama koncepcja całkiem spoko, chociaż nie ukrywam że nigdy nie byłam jakąś ogromną fanką apartamentów. Jak już trochę pogram to wrzucę edit komentarza.

A tak w ogóle, to forum chyba umarło. Nowy dodatek miał premierę kilka dni temu a tu jedna wielka cisza 😪
Obrazek
last.fmksiążkowa przystań

I can't help it, I don't know how,
I guess I'll always be hanging round with the wrong crowd

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

The Sims 4 Do wynajęcia

Postautor: Kapitan Indra » 10 gru 2023, 20:44

Odebrałam zamówiony dodatek dzisiaj, i pograłam trochę, ale niewiele mogę powiedzieć, bo posiedziałam tylko trochę w trybie budowania/kupowania i w CAS i oglądałam obiekty. Fajne są te bojlery, klimatyzatory i szafka elektryczna, tylko zastanawiam się, jak często się to będzie wszystko psuło :mysli: Ciuszki takie sobie, za to spodobała mi się ta fryzura damska z długimi kucykami. I długie, rozpuszczone włosy też ładnie wyglądają.
Widziałam jakieś nowe aspiracje, ale nie zauważyłam cech, bo nie włączyłam fulleditmode'a, a testowałam na mojej rodzince, nie na nowym Simie. Nie widziałam też nowej stacji muzycznej w opcjach gry...
Ale nowe miasto wygląda ciekawie, tylko mało w nim parcel.
Na razie tyle.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

The Sims 4 Do wynajęcia

Postautor: simunia » 16 lut 2024, 4:37

No ja właśnie wczoraj kupiłam sobie ten dodatek i przeprowadziłam sima wraz z córką do tego nowego otoczenia. Jak zwykle mała ilość parcel w tym nowym mieście. Dużo więcej jest ich już w Wierzbowej zatoczce czy w windenburgu, a także San Mayshuno. Póki co mój sim mieszka w zwykłym domu, ale nie wiem czy tego nie zmienię z czasem, na razie to nie jest zbytnio bogaty.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości