Wyspiarskie życie - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Wyspiarskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 07 cze 2019, 19:24

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


youtu.be/JSDSfevGAr8



Opalenizna wraca :hej:
Tak więc dostaniemy kopię Rajskiej Wyspy. Trochę lipa, bo dotychczas aż tak nie zrzynali z poprzednich dodatków.
Oby tylko nie było takie nudne jak trójkowy dodatek.
Pojawi się syrena, jak i wodne środki transportu. Może samochody w aktualizacji?
Wraca kariera ratownika!
Oby tylko działało to jak wakacyjny świat z hotelami za które trzeba płacić a nie darmowymi "bazami wypadowymi"
Premiera 21 czerwca, dość szybko
Ostatnio zmieniony 08 cze 2019, 21:22 przez Shattered, łącznie zmieniany 1 raz.
Sky Fits Heaven

Lama
Posty: 67
Rejestracja: 26 maja 2018, 17:28

The Sims 4 Island Paradise

Postautor: Lama » 07 cze 2019, 19:51

Cieszę się! Bardzo podobał mi się trójkowy dodatek :) Czekam na jutro!
Lamas are everything!!!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

The Sims 4 Island Paradise

Postautor: ollie » 07 cze 2019, 23:32

Nie mogliby najpierw studenckiego dodatku wydać. Nie no spoko, ale liczyłem na coś ciekawszego.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

The Sims 4 Island Paradise

Postautor: Lenna » 08 cze 2019, 1:19

Umieram z ekscytacji AWW dawajcie mnie to już, to wygląda przecudownie, przewspaniale, klimatycznie, wyspa, tropiki i syreny, ja jestem spełniona :nod:
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 Island Paradise

Postautor: Levkoni » 08 cze 2019, 2:00

Lenna, przecież tak nie lubiłaś czwórki :D

Jak dla mnie dodatek to totalna zrzynka z trójkowego, ale i tak mi się podoba. Coraz więcej zwartości mają dodatki do czwórki, więc to plus dla EA. Syreny, opalanie, leżaki, jakieś elementy kultury egzotycznej, pływanie w morzu, budowanie zamków z piasku, delfiny, nurkowanie, kariera ekologa, kariera ratownika, jakieś ognisko do gotowania pod liśćmi, łódki, pontony, motorówki... syreny :D Wydaje się być tego bardzo dużo. A z obrazka wnioskuję, że pojawią się również inne morskie zwierzęta i zbieranie muszli.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

The Sims 4 Island Paradise

Postautor: Shattered » 08 cze 2019, 6:10

Ja też muszę powiedzieć że się ekscytuję, a dawno się niczym do czwórki nie ekscytowałam.
Szkoda tylko że to nową okolica mieszkalna a nie wakacyjna.
Także doczekaliśmy się transportu wodnego przed samochodami
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

The Sims 4 Island Paradise

Postautor: Darkling » 08 cze 2019, 10:02

Od ponad roku w trójce większość czasu spędzam grając w Isla Paradiso i w sumie po raz pierwszy dokładnie wykorzystałem to, co ma do zaoferowania trójkowa wersja tego dodatku, więc akurat dla mnie bardzo dobrze się złożyło i jak zagram w czwórkową wersję, to będę miał dobre porównanie. :P

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

The Sims 4 Island Paradise

Postautor: Guuki » 08 cze 2019, 11:07

Nie wiem czy dodatek o tematyce i zawartości identycznej co jeden z dodatków do TS3 świadczy już o braku pomysłów u osób tworzących grę, czy raczej o słuchaniu potrzeb graczy i zaspokajaniu ich zachcianek na zawartość do TS4. Dużo osób chciało tropikalne wakacje, to mamy.
Mnie się podoba. Lubię takie klimaty. Lubię świat Słoneczne Wybrzeże i dodatek "Rajska wyspa" w TS3 i chętnie zobaczę jak to będzie wyglądać w czwartej części. Wakacyjny dodatek dla no life'ów nie mających wakacji w prawdziwym życiu.
Delfiny, syreny, nareszcie leżaki, jakaś ogromna kapusta wystająca z ziemi - jaram się. I nareszcie do czegoś przyda się ten bar Tiki z edycji premium i limitowanych podstawki, hah.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

The Sims 4 Island Paradise

Postautor: Shattered » 08 cze 2019, 13:02

Trochę lipa bo opalać się pewnie będzie można tylko w tym nowym świecie, a skoro ma być mieszkalny to powinny być tam pory roku, znaczy lato ciągle. Czyli opcja opalania w lato powinna być w innych w miastach.
No nic, dowiemy się więcej dzisiaj po 21
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

The Sims 4 Island Paradise

Postautor: Lenna » 08 cze 2019, 13:43

Levkoni pisze:
08 cze 2019, 2:00
Lenna, przecież tak nie lubiłaś czwórki :D
Wciąż nie lubię, ale ostatnio EA daje mi dokładnie takie dodatki, o jakich marzyłam xD Szkoda tylko że musiałam czekać tyle lat żeby się ogarnęli. Mam już tak niskie oczekiwania że jeśli jeden dodatek do czwórki da mi zabawę na tydzień to ja będę zadowolona xD
To nic, że zrzynka z trójki, wolę odgrzewane kotlety ale zrobione na nowo z nowymi opcjami niż eksperymenty w stylu Spotkajmy się. Tym bardziej że wygląda to przecudnie a naprawdę chciałam zobaczyć to w grafice czwórki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

The Sims 4 Island Paradise

Postautor: Ururu » 08 cze 2019, 15:43

Cóż, w podobnych klimatach już wydali dodatek. Tylko tym razem zamiast wyjazdu na wakacje z przygodą będą wakacje z nicnierobieniem na plaży? Czy w ogóle to nie będzie jako wakacje tylko po prostu zwykłe miasto w tropikach? Trochę nuda, ale nie narzekam specjalnie, bo będę miała co przerobić na pirackie miasteczko.
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

The Sims 4 Island Paradise

Postautor: Shattered » 08 cze 2019, 16:01

Własnie dlatego najlepiej gdyby to była tylko okolica wakacyjna z hotelami.
Jaki sens w świecie mieszkalnym? Wszystkie nowości są letnimi aktywnościami i tylko będzie pewnie je można robić w nowym mieście. To będziemy mieli wszędzie zimę, pojedziemy do innego miasta na godzinę na plaży poleżeć.
Ja już naprawdę zamiast karier wolałabym hotele, różne jakieś tanie, drogie itp.
No ale każdy oczekuje czegoś innego
Mam nadzieję, że będzie plaża z widokiem na ocean a nie jakieś jeziora :grumpy:
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 Island Paradise

Postautor: Levkoni » 08 cze 2019, 16:41

W przypadku, kiedy światy w The Sims 4 są połączone to nie ma aż takiego znaczenia, czy to wakacyjny czy nie. Zawsze można sobie odwiedzić plażę będąc podczas zimy w innym świecie. Aczkolwiek fakt, będzie brakować hoteli.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

The Sims 4 Island Paradise

Postautor: Shattered » 08 cze 2019, 21:24

No cóż, jak dla mnie wygląda to trochę zbyt bajkowo.
Dużo atrakcji. Fajny dom na wodzie, ale ja mimo wszystko miałam w myśli simów teleportujących się z domu na wodzie do San Myshuno :grumpy:

Fajnie, że będzie pogoda na tej wyspie, deszcz, burza. Wulkan również świetny dodatek, mam nadzieję że dojdzie kilka rodzajów śmierci
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Wyspiarskie życie - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 09 cze 2019, 17:06

Wygląda to super, i na pewno kupię, ale, powtórzę za poprzednikami w temacie: TO JUŻ BYŁO W TS3! :P
Fajnie, że pojawią się syreny i wróci kariera ratownika.
Dodam od siebie, że mogłyby się pojawić nowe przepisy wyspiarskich potraw do nauczenia, nowe ryby (dla nich taki dodatek to jak znalazł), nowe owoce (a choćby i kokos, bo banana już mamy), ogólnie nowe kolekcje, nie wiem, może muszle? :conf: W Psach i kotach były pióra, to tu te muszle by pasowały. Roślinek też trochę by mogło być, jak i owadów, bo jak na razie owady to kolekcja tylko obejmuje te z Ucieczki w plener.
Nowa opalenizna wygląda zabawnie, te paski od ramiączek i ślady po okularach - uśmiałam się.
No i nurkowanie - coś w podobie do nurkowania z TS3 by mogło się pojawić, te podwodne groty itd...
I tęsknię za atmosferą z Historii z bezludnej wyspy, za tubylcami, za małpami, obiektami w stylu WC w bambusach, pieczenie ryb w liściach nad ogniem, podartymi ciuchami rozbitka i obiektami wyglądającymi jak zrobione z tego, co udało się na wyspie znaleźć i z części rozbitego statku.
Cóż, poczekamy, zobaczymy...
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Lama
Posty: 67
Rejestracja: 26 maja 2018, 17:28

Wyspiarskie życie - Pogaduszki

Postautor: Lama » 11 cze 2019, 18:03

Dzisiaj zeszło embargo i mamy MEGAPOST na dotsim: https://sims.arhn.eu/2019/06/11/megapos ... kie-zycie/ . No nie powiem bardzo mi się podoba :) Jedynie do czego można się przyczepić to opalanie i kąpiel np. w oceanie jest dostępne jedynie w Sulani :(
Lamas are everything!!!

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Wyspiarskie życie - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 11 cze 2019, 19:10

To wszystko brzmi absolutnie przecudownie, wydaje się też że będzie całkiem sporo tej zawartości. Najbardziej podoba mi się chyba opcja z pustelniczym życiem bez prądu i wody no i oczywiście syreny. Jaram się możliwością syreniego śpiewu i wzywania potwora xD Kurczę, aż mi się marzy żeby można było zrobić syrenę wyglądającą mniej bajkowo tzn. taką bardziej mroczną z mitów i legend, z łuskami, skrzelami itd., no niestety w stylistyce czwórki to raczej niemożliwe.
Z Czterema porami roku będą tropikalne burze, kurczę, teraz mam jakikolwiek powód żeby chcieć kiedyś te pory roku mieć :(
Ooo i oczywiście wulkan :love:
Jedyne co mnie smuci, to brak trójkowego nurkowania. No aż mnie świerzbi żeby móc zobaczyć podwodne głębiny w grafice czwórki, dlaczego tego nie zrobili? No i w takim razie z syrenami też trochę lipa, bo będą mogły sobie pływać tylko po powierzchni? Meh.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Wyspiarskie życie - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 11 cze 2019, 20:18

A dla mnie najlepsza informacja to ta, że twórcy chcieliby wprowadzić pływanie w wodzie też do innych otoczeń <3 Na razie ma być tylko w Sulani, ale skoro już o tym mówią to jestem prawie pewien, że z czasem dostaniemy odpowiednią aktualizację bo oni raczej nie poruszają tematów, których nie chcą w grze <3
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Wyspiarskie życie - Pogaduszki

Postautor: ollie » 11 cze 2019, 20:48

Ten dodatek to świetna okazja do wprowadzenia opcji tworzenia zbiorników wodnych w trybie budowania edycji terenu. Skoro nic o tym nie mówiono zapewne opcje takie się nie pojawią. Szkoda.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Wyspiarskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 11 cze 2019, 21:11

No wszystko świetnie brzmi, szkoda że dopiero 5 lat po premierze gra nabiera koloru.
Szkoda tylko, że opalać się można będzie tylko w nowym świecie. No, ale może powstanie na to mod..
Martwi mnie też trochę ta podróż wodnymi środkami transportu. Jak przypuszczam, sim po prostu będzie się teleportował z plaży na łódkę na wodzie i z łódki na brzeg. Ale ja wiem, że to tylko ja o to się czepiam :grumpy:
Dojdą fajne szafki do kuchni :P
Sky Fits Heaven


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość