Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Awatar użytkownika
blakhart
Posty: 50
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:16

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: blakhart » 26 maja 2018, 17:44

Pory roku, tego mi właśnie brakuje w czwórce <3
W sumie mi zbytnio nie przeszkadza, że nie dodali nic nowego, a bardziej skopiowali z poprzednich części, ale grafika śniegu jet trochę lipna. Nawet jak na czwórkową grafikę.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 26 maja 2018, 18:22

Lenna, będzie kalendarz w którym będziemy mogli ustalać swoje święta i w którym będą już te z gry jak coś ala Boże narodzenie czy sylwester

Kate dodała, że premiera na pewno nie zostanie przesunięta.
Czasem nie zmieniają rzeczy bo nie chcą, tylko po prostu nie mogą.
Zapomnijcie więc o grubym śniegu.. Zapewne silnik nie pozwala na to
I przygotujcie się pewnie na powtórkę z rozrywki

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: ollie » 26 maja 2018, 20:28

O fu co to ma być? Parcele są integralną częścią świata, nie można ich dodać ani usunąć, jak to możliwe, że mają z tym problem?

Czyli teraz jeśli chodzi o te leżaki spodziewałbym się pakietu rozgrywki z trzecią okolicą wakacyjną - tym razem jakaś plaża.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 26 maja 2018, 20:29

To zdjęcie z trójki, gdzie światło nie przechodzi przez granice parceli i tak właśnie wygląda noc w zimie gdy latarnie świecą

Obrazek

To samo jest w czwórce, zobaczcie że światło zatrzymuje się wzdłuż granicy działki
Sky Fits Heaven

Lama
Posty: 67
Rejestracja: 26 maja 2018, 17:28

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Lama » 26 maja 2018, 21:04

Wyczytałem, że ten spryskiwacz ze zwiastuna może podlewać nasze rośliny (deszcz również), nie będzie żadnych chorób, szykuje się dużo nowych przepisów.
Lamas are everything!!!

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 26 maja 2018, 21:48

Eh, dodatek, który idealnie nadaje się na dodanie nowych chorób czy alergii, a oni tego nie robią.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Lama
Posty: 67
Rejestracja: 26 maja 2018, 17:28

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Lama » 26 maja 2018, 21:51

Rodiek napisał na twitterze, że kosz piknikowy ze zwiastuna to jedynie dekoracja.... Idealna tematyka do takich rzeczy, a oni robią dekoracje, których i tak mamy pełno w grze :brawo2:
Lamas are everything!!!

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 26 maja 2018, 22:26

No szkoda że nie ma alergii...
Co do tego kosza to w sumie mnie to nie dziwi. Rodiek gadał właśnie na twitterze że wolą robić z rzeczy atrapy bo wiedzą że ludzie nie koniecznie chcą aby coś można było używać, wystarczy zrobić z nich rzeźby aby działały jako rekwizyty na planie filmowym. Sorry ale nie jestem jedną z tych osób. Ja uwielbiam jak można robić w grze dosłowne pierdoły które nie mają większych konsekwencji. Zawsze marzyłem o rzeczach takich jak odkurzanie, czesanie włosów itp.
No i poza tym pinknik był w PODSTAWIE trójki... Bardzo lubiłem pikniki.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 26 maja 2018, 22:35

No do diaska, co za durne tłumaczenia! To po co jest w ogóle ta gra, niech jej nie robią, niech tylko zrobią obiekty i poseplayery i niech sobie ludzie robią zdjęcia i wszyscy będą szczęśliwi.

Nie wiem, może jako starzy fani simsów, którzy grali w kilka generacji dramatyzujemy z powodu kilku niedociągnięć :/ Ale powiem Wam, że już wolałbym ten śnieg normalny i super dopracowaną zimę niż tą karierę botanika.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Lama
Posty: 67
Rejestracja: 26 maja 2018, 17:28

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Lama » 26 maja 2018, 23:12

Ja też lubię w simsach pierdoły. Nawet taki piknik- bardzo fajne urozmaicenie. Ale oni wolą robić atrapy do zdjęć.. Levkoni ja też bym tak wolał.
Karier jest sporo, a chciałbym, żeby ten śnieg był głęboki, a zima klimatyczna. Mam nadzieję, że do premiery naprawią. 9-11 czerwca CPR będą grywalne na targach EA PLAY- wtedy dowiemy się o wiele więcej + w przyszłym tygodniu robią Q&A.
Lamas are everything!!!

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 26 maja 2018, 23:56

Podejrzewam, że z tym śniegiem to jest tak, że pewnie zostawili na koniec i jeśli się wyrobią to będzie, jak nie to nie...

A co do pierdół, to ja właśnie to zawsze kochałem w simsach, obserwować jak się zachowują, co robią itd. Jakiś czas temu jak włączyłem dwójkę to po prostu zrobiłem takie "awwwwwww" jak zobaczyłem, że mój nastolatek bujał się na drzwiach lodówki, a dziecko skakało po kanapie... W TS4 nawet simowie nie przytulają się do siebie jak śpią, co zawsze było obecne w innych częściach...

Ahh, wzięło mnie na narzekanie przez ten śnieg.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Lama
Posty: 67
Rejestracja: 26 maja 2018, 17:28

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Lama » 27 maja 2018, 1:13

W sumie SimGuruKate napisała, że "nie może o tym mówić", więc jest choć trochę nadziei. ^ To są takie małe rzeczy, a cieszą :D
Lamas are everything!!!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 27 maja 2018, 7:29

Po rozwiązaniu testu "Jaką porą roku jesteś" wyszło, że jestem jesienią. I w sumie wszystko się zgadza, oprócz tego o gotowaniu - bo w tym jestem kompletnie zielony. ;)

Obrazek

> Jaką porą roku jesteś? - test <

_____________________________________

Tak czytam informacje, które tu podajecie i jestem coraz bardziej rozczarowany tym dodatkiem... czyli w sumie jak każdym wychodzącym do TS4. :P
Jak zwykle pełno braków, pominięć, niedociągnięć, dobijają też te atrapy, jak ten kosz piknikowy, co wg twórców nie jest niczym złym, bo przecież jeśli gracz chce, to i tak może koło takiego kosza kazać jeść swoim Simom wyobrażając sobie, że to piknik. :curious:
Jeśli nie naprawią tego śniegu, to będzie to niezłą porażką. A raczej nie naprawią, bo po co, dodatek i tak świetnie się sprzeda.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 27 maja 2018, 10:21

Przy załadowaniu gry będziemy mogli wybrać która pora roku jest pierwsza i tak zacznie się gra, nawet na starym zapisie.
Będzie można ustawić długość pór roku ale kolejność pozostaje ta sama, wiosna lato jesień zima.

Co za siara z tym koszykiem. No ale jakby nie patrzeć, na tle innych dodatków dali dużo.
A co też oczekiwać skoro graczom nie przeszkadza śnieg, a samo określenie zima sprawia że skakają z radości.
Gdyby nie ten śnieg to byłabym wniebowzięta. Ale cóż. Nie naprawia tego, bo już za późno
Teraz tylko czekać na inne rozczarowujące info.
Nie będzie znaków zodiaku
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 27 maja 2018, 11:29

Noo, te randomowe animacje w 2 były ekstra. „Wyglądaj za okno” i „umyj okno” też było fajne, a niby „niepotrzebne”. I przytulanie się w łóżku, zwłaszcza jak tylko jeden sim się obudzi, było przeurocze. Raczej nie wracam do dwójki ale często tęsknię za jej aspektami... Gdyby zamiast piątki zrobili HD remake dwójki to bym się wcale nie obraził.

Śniegu raczej nie poprawią, gra przecież wychodzi już w czerwcu, jest pewnie gotowa od jakiegoś czasu już. Może w aktualizacji ale zobaczymy.
Też głupio że kolejności pór roku nie można zmienić, w dwójce można było i to miało sens jeżeli się np. robiło miasto które by było w klimacie gdzie nie ma wszystkich pór roku...
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 27 maja 2018, 12:56

Bo oni sami ustalą że np w Selvaadora jest samo lato. Bo nie chce im się tekstur zmieniać na białe
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 27 maja 2018, 14:55

Dlatego podrożały dodatki, bo teraz w każdym nowym mieście będą musieli robić różne wersje tekstur :D :brawo:
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Galcia » 27 maja 2018, 15:45

Nie można wybrać kolejności pór roku? :O To załamuje bardziej niż płaski śnieg. Oby w takim razie dało się to obejść przez maszynę do zmiany pogody...
Obrazek

Lama
Posty: 67
Rejestracja: 26 maja 2018, 17:28

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Lama » 27 maja 2018, 16:28

Tak w ogóle zastanawiałem się, dlaczego premiera jest tak szybko? Zawsze odwlekali na co najmniej 3 miesiące.
Lamas are everything!!!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 27 maja 2018, 16:34

Różne rzeczy czytałam, niektórzy piszą że chcą kończyć czwórkę szybko, Grant temu zaprzeczył i stwierdził że wciąż mają masę do zrobienia, w tym tempie pewnie następne 5 lat.
Niektórzy piszą że rzucają się na mamonę i robią wszystko na szybkiego, aby tylko wydać
Fakt faktem, nigdy tak szybko dodatku nie było.
Zwykle to na pakiety tyle czekaliśmy a nie dodatki i to TAKIE dodatki.
Swoją drogą znów dodają masę potraw. Niektórych które mamy obecnie nigdy nie gotowałam, więc nie wiem co oni tak szaleją z tymi potrawami.
Nie żebym tylko narzekała, więc powiem że bardzo podoba mi się ta parcela z lodowiskiem.
Jeszcze to tak słodko wygląda jak Simowie stoją i oglądają :aww:
Szkoda tylko że wszystko będzie irytujące przez Simòw chcących posadzić dupę gdziekolwiek mogą
Sky Fits Heaven


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości