Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 08 cze 2018, 1:03

Na nowym zwiastunie widać drzewko cytrynowe, które ma kwiaty. Na Twitterze potwierdzono, że będą kwitły, więc to pewnie jedna ze zmian w ogrodnictwie.

Ok. 2:05 minuty zwiastuna widać też w tle simkę, która pośliznęła się na śniegu i wyrżnęła glebę ;D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 08 cze 2018, 3:05

A dla mnie śnieg dalej wygląda beznadziejnie, różnica taka że mocniej sypie, tu zawierucha a na ziemi dalej 1 cm śniegu XD I te dachy jak pomalowane białą farbą. Jak nie będzie padać to będzie to idealnie widać.
O, święta będą jednak czymś jak kluby ze Spotkajmy się. Czyli użyłabym tej opcji pewnie z 1 raz, nawet zwykłych imprez nie chce mi się urządzać xd
Może z wyjątkiem na święto biegania nago :doge:
Burze i deszcze wyglądają dla mnie najlepiej, absolutnie.
Lato to nuda, nawet nie zauważyłam że było w zwiastunie dopóki nie obejrzałam drugi raz, bez morza, pływania i opalania to lipa totalnie, wygląda jak wiosna.
I wszystko jasne! Nie zrobili śniegu, by zrobić tę okropną, paskudną rozpikselizowaną kupę liści ze sterczącymi liśćmi żeby nie było jak z basenem z Małych dzieci XDDD
Co ten strach na wróble?? Pragnę więcej informacji.

https://i.imgur.com/22Ko2NH.gif
No nie mogę po prostu. To będę widzieć w koszmarach
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 08 cze 2018, 11:31

Ta kupa liści wygląda jednym słowem jak graficzny glicz soft9 Już wolałbym chyba, żeby była zwykłym, zaokrąglonym modelem z teksturą ;D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 08 cze 2018, 20:38

Swoją drogą to nie pokazali jeszcze San Myshuno zimą.
Może nie ma tam śniegu, bo nie chciało się im robić :D

Z dodatkiem dojdzie sporo dekoracji Halloween owych.
Wreszcie Upiornosci się do czegoś mogą przydać, bo będziemy mogli urządzić maskaradę
Sky Fits Heaven

Lama
Posty: 67
Rejestracja: 26 maja 2018, 17:28

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Lama » 09 cze 2018, 9:31

Ostatnio zmieniony 09 cze 2018, 10:54 przez Lama, łącznie zmieniany 1 raz.
Lamas are everything!!!

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 cze 2018, 10:36

Shattered po EA serio spodziewam się, że nie zrobią śniegu w San Myshuno :D Stwierdzą, że w miastach śniegu prawie nie ma więc byłoby to nienaturalne ;D Ale jeśli chciało im się ten śnieg zrobić, to jestem ciekaw, czy będzie np. więcej takich prześwitów i błota, bo w miastach w sumie rzadko kiedy ostaje się biały, piękny puszek. Przeważnie wszystko szybko zmienia się w brzydką chlupę.

Lama, nie wyświetlają się te obrazki.

PS: To skoro EA będzie musiało teraz ręcznie dla każdego nowego miasta przygotowywać pogodę i dostosowywać obiekty np. do zimy, to pewnie zaczną wypuszczać więcej tropikalnych światów, żeby nie musieć dopracowywać śniegu ;D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 09 cze 2018, 22:06

Ten śnieg by faktycznie lepiej wyglądał gdyby w niektórych miejscach trochę prześwitywał, miałoby to sens wtedy że jest taki płaski.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 cze 2018, 8:35

W ogóle lol, na tej stronie: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims/summer-of-sims jest oficjalna informacja od EA o możliwości pobrania jakiegoś pakietu "Lato Simów" za darmo.

Oprócz tego tutaj możecie zobaczyć pierwszy raz harcerza oraz odznaki harcerskie: https://simsvip.com/2018/06/09/the-sims ... ut-badges/

Według George'a Pigula dzieciaki mogą przychodzić do drzwi domu sima i poprosić o cukierek albo psikus o_O
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 10 cze 2018, 9:28

Jakos sobie tego nie wyobrażam z ekranami ładowania .
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 cze 2018, 10:44

Jemu chodziło o to, że do domu naszego sima mogą przyjść takie dzieciaki. A czy nasze będą mogły tak samo to nie wiem :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Smustle » 10 cze 2018, 14:47

Ten pakiet lato simów to po prostu zapakowany folder zawierający jakieś obrazki promujące różne dodatki, sims mobile i freeplay, większość z nich chyba i tak już była gdzieś pokazana, jeśli nie wszystkie soft1
Obrazek

Lama
Posty: 67
Rejestracja: 26 maja 2018, 17:28

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Lama » 10 cze 2018, 14:57

Do nas do domu mogą przyjsc dzieciaki ale nasze nie mogą chodzic po domach i prosić o cukierki :p trochę słabo
+ super pomysł z harcerzami!!
Lamas are everything!!!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 10 cze 2018, 15:29

No słabo, ale chociaz tyle.
Jak będziemy mieli Upiornosci, to będą dzieci mogły brać słodycze z tej miski ze słodyczami .

Powiem że szczekałam na ten śnieg najgłośniej na forum, a teraz sama nie mogę się doczekać dodatku :unsure:
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 10 cze 2018, 16:32

Mnie nie przekonali. Musiałoby być coś WOW, żebym chciała kupić ten dodatek. Na przykład postać nadnaturalna :doge:
Na razie robi tylko tyle, że wygląd otoczenia się zmienia i już, nic mi to nie daje do rozgrywki, liście są brzydkie, zima też, już ładniej gra wygląda bez tego soft1 Co mi z tego że będę miała jesień kiedy będzie dane mi patrzeć na te koszmarne kupki liści XD Poza tym to ten dodatek jest dla mnie takim trochę Spotkajmy się, parę nowych aktywności, święta i tyle :/ Niczym się nie popisali, nie ma nic nowego ciekawego co dałoby zabawę na dłużej, lepiej iść grać w trójkę, tam mam wszystko.
Jedynie burzami i deszczami się naprawdę zachwycam, są super.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 cze 2018, 22:41

Jestem ciekaw tego harcerstwa, jak to będzie działać. Czy sim będzie opuszczał po prostu parcelę tak jak do pracy czy jak? Czy może będą to realne grupki simów, które wykonują jakieś wspólne zadania.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 11 cze 2018, 4:42

Wydaje mi się, że sim będzie gdzieś znikał .

Mnie martwi, że dostaniemy mało ciuchów na zimę. Z tego co widać na zdjęciach i zwiastunach, ubrania się powtarzają
Sky Fits Heaven

Lama
Posty: 67
Rejestracja: 26 maja 2018, 17:28

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Lama » 11 cze 2018, 9:46

Nie wiem czy ktoś wspominał, raczej to drobnostka ale będą pojawiały się tęcze :) + śnieg mimo, że nie ma głębokości posiada specjalną teksturę, której nie miała żadna inna część i różni się od obecnego pokrycia terenu. Także nie wszyscy simowie muszą "przestrzegać" tradycji świątecznych- pojawiło się zdjęcie gdzie simka nastolatka zignorowała wzięcie udziału w "wielkim obiedzie" podczas wigilii.
Lamas are everything!!!

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: simunia » 12 cze 2018, 8:57

Sczerze to mnie bawi to co robią z dodatkami do 4. To już w 3 ten dodatek był ciekawszy. Jakoś mnie to nie przekonuje do 4. Dodatek, który pewnie się znudzi po tygodniu albo I szybciej. Ten śnieg gorzej wygląda niż w 3 i te kałuże też kiepsko. Już wolę grafikę z 3. Słabo to wygląda. Nie ma jakiegoś wow. No chyba, że dla osoby, która nie grała w 3 ani 2 to może być to wow, ale jak dla mnie to jest odgrzewany kotlet trochę tylko nowości dodanych.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 12 cze 2018, 10:09

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Sky Fits Heaven

Lama
Posty: 67
Rejestracja: 26 maja 2018, 17:28

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Lama » 12 cze 2018, 12:57

Co jak co, ale wygląda to super :wub: Nie mogę się doczekać!
Lamas are everything!!!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość