Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 03 cze 2018, 13:40

Levkoni ogolnie sam Wow nawet ma zblizona grafike, a niektore ukryte lokacje z Sims 4 to niemalze zywcem z WoWa wyciete. Tyle ze specyfika wowa jest nieco inna. NPC odgrywaja swoje role w petli. Maja kilka zachowan ktore robia i tyle. Gracze steruja cała reszta. Mapy sa owszem wieksze, ale tez masz ladowania. Jednak w duzej mierze specyfika gry jest po prostu inna. Poza tym, to jest gra online, wiec zdecydowana wiekszosc obliczen wykonywana jest na serwerach. Na komputerze gracza wyswietlaja sie tylko fajerwerki.

Istotnie zrobienie ze swiata makiet, to bylo slabe... tym bardziej, ze kolejne makiety nie sa ze soba w zaden sposob powiazane. Chociaz patrzac z punktu w ktorym jest sim, ,wyglada to naprawde spojnie, to juz o wiele gorzej, jakby ktos chcial nagrecic jakies zblizenie czy inny filmowy materiał. Calkowita zmiana klimatu miasta nie jest tez przez to mozliwa, z powodu tego tła... NIemniej jednak, dla mnie, osoby, ktora nie lubi budowac, to jest nawet . ok rozwiaznaie, mam miasto ktore w tle wyglada dobrze, i musze tylko, sciagnac lub wybudowac domki w podobnym klimacie.

Ale plaskiego snegu to ja nie kupuje... ich tlumaczenie jest po prostu smiechu warte
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 03 cze 2018, 14:28

I tak najlepsze wytłumaczenie, dlaczego mapa nie będzie różnić się wyglądem w zależności od pory roku, BO TO ZA DROGIE ;D Niech mi dadzą dodatek za darmo to im zrobię wersję na jesień i zimę ;D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 03 cze 2018, 20:51

Ja nie mogę, czy budżet teamu TS4 to chipsy i cola? Bo czasami na to wygląda... I szczerze mówiąc chyba od kiedy dodatki podrożały to chyba są gorsze.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 04 cze 2018, 16:57

Na cdkeys.com dodatek można kupić za 101 zł! https://www.cdkeys.com/pc/games/the-sim ... ef=SimsVIP

Za stówkę to można przymknąć oko na śnieg :V Choć pewnie jak ktoś poczeka, to po premierze taniej dorwie. Zwierzaki można już mieć za 79 zł, co jest ceną za dodatek świetną, nawet mimo bolączek czwórki.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Smustle » 04 cze 2018, 17:32

Heh, wczoraj jak patrzyłam na cd-keys to kosztował 95 zł xD
Psy i koty kupiłam za ok. 70 zł w promocji i szczerze mówiąc uważam że i tak trochę za wysoka cena, biorąc pod uwagę że za podstawkę w promocji dałam mniej więcej tyle samo. Myślę że dodatki do czwórki (te duże) są warte tak z 50 zł maksymalnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 04 cze 2018, 17:59

Smustle bo tyle kosztuje przeliczając bezpośrednio z dolców, ale na polskiej wersji sklepu i tak przelicza Ci na 101 -.-

Co do ceny dodatku to ja bym nie przesadzał :D Próbując oszacować ile realnie może być warta zawartość dodatku biorę pod uwagę fakt, ile obecnie kosztują dodatki do innych gier, a także zawartość i cenę dodatków do poprzedniczek, dlatego uważam że już 79 zł to bardzo dobra cena :brawo: Taka bym powiedział adekwatna.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Lama
Posty: 67
Rejestracja: 26 maja 2018, 17:28

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Lama » 04 cze 2018, 19:09

Ja dałem 119 zł w euro AGD ;) Czy ktoś wie kiedy będzie czynne STL? :P I wgl na simscommunity jest temat gdzie ludzie piszą co chcą, żeby SC zobaczyło na targach EA 9-11, bo będą tam ogrywali dodatek. Czekam na duuużo informacji ;)

EDIT

Pojawił się nowy blog ale nie ma jeszcze polskiej wersji. Poniżej nowe zdjęcie. Super klimat :D

Obrazek

Proszę nie dodawać zdjęć jako Załącznik. Zalecane jest wrzucanie zdjęć na jakiś serwer zewnętrzny, na przykład Imgur. //Guuki
Lamas are everything!!!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 04 cze 2018, 21:51

Ładny strój i fryzura simki.
Ale coś mi się wydaje, że opcja dawania prezentów ma identyczną animację jak ten mod 🤔
Czyli z tego wniosek, se ten kalendarz będzie po prostu działał jak dziennik, gdzie będziemy zaznaczać ważne wydarzenia.

Polecam CDKeys, sama tam kupuję.
Kupiłam Psy i Koty w dniu premiery o wiele taniej niż na Origin
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 04 cze 2018, 22:12

Ten kalendarz to podejrzewam, że będzie jak grupy. Jedni skorzystają inni w ogóle się nim nie przejmą. Według mnie ciekawa opcja bo dość często zapominam coś zrobić w swojej rodzinie, tak będę miał przypominajkę :V Najczęściej zapominam o urodzinach i potem sim chodzi smutny przez to :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 05 cze 2018, 0:37

Jak dla mnie jeśli kupować dodatki, to tylko na promocji 50%. Wtedy cena jest dla mnie adekwatna do zawartości, nie ma mowy żeby dać za coś takiego więcej. Ale oczywiście musieli te ceny podnieść, to jest jakiś żart.
Aha, czyli ten kalendarz, jeden z niewielu nowych elementów w tym wybrakowanym dodatku, będzie po prostu notatnikiem XD S u p e r
Zdjęcie fajne, klimatyczne. Strój Simki jest boski. Dlaczego zawsze muszą dawać takie ładne obiekty i ubrania do kijowych dodatków :/
Lama pisze:Czy ktoś wie kiedy będzie czynne STL? :P
Mówili, że jak naprawią to będzie XD Nic więcej nie wiem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 cze 2018, 13:54

Może jest jakaś nadzieja że dodadzą jakieś komunitakty o urodzinach i smierci rodziny i przyjaciół przy okazji tego kalendarza.
No, ale prawdę powiedziawszy to te święta niczym nie będą się różnić, poza tym że w zimę będzie można ubiersc choinkę ..

U mnie też dodatek podrożał na Cdkeys, był tańszy kilka dni temu
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Smustle » 05 cze 2018, 14:01

Simka na zdjęciu ma uroczą fryzurę. Ciekawe czy będzie można wybrać opakowanie dawanego prezentu czy będzie tylko jeden rodzaj.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 cze 2018, 14:19

Wydaje mi się, że opakowanie będzie randomowe.

Guru wstawili gifa z burzy w Selvadoradzie

https://simsvip.com/wp-content/uploads/ ... 100a02.gif
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 cze 2018, 15:55

Lenna pisze:
05 cze 2018, 0:37
Aha, czyli ten kalendarz, jeden z niewielu nowych elementów w tym wybrakowanym dodatku, będzie po prostu notatnikiem XD S u p e r
Chyba nie, będzie można w kalendarzu zaznaczać daty, potem gra będzie Ci o nich przypominać, jakoś tak. W każdym razie nie będzie to zwykły notatnik, gdzie coś zapisujesz, nie zdradzili jeszcze szczegółów wszystkich.

Opcja kalendarza pojawi się zaraz obok opcji telefonu, a tutaj fragmenty jak to wygląda: http://simscommunity.info/2018/06/04/th ... lendar-ui/

PS: Ta cena na cdkeys chyba zmienia się codziennie, bo dziś już za 100 zł :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 05 cze 2018, 18:10

Jak ktoś powiedział że kalendarz będzie w stylu notatnika to chodziło mu o to że albo niektórzy będą go używać a niektórzy nie, jak to jest z notatnikiem z pierwszego dodatku, a nie że będzie notatnikiem :P
Nawet fajnie to ze screenów wygląda. A ta burza naprawdę super w sumie, nie myślałem że wiatr będzie niczym podniecającym a jednak dobrze to wygląda.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Lama
Posty: 67
Rejestracja: 26 maja 2018, 17:28

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Lama » 05 cze 2018, 20:24

Jest blog po polsku ;)

https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... all-winter

EDIT:
Dziwne, że żadna polska strona o simsach nie pokazała zdjęć kalendarza -.-

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Proszę nie dodawać zdjęć jako Załącznik. Zalecane jest wrzucanie zdjęć na jakiś serwer zewnętrzny, na przykład Imgur. //Guuki
Lamas are everything!!!

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 cze 2018, 20:33

Lama, ja powyżej pokazałem te foty, tyko że w linku :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: ollie » 05 cze 2018, 20:39

Swoją drogą powiedzieli, że sami ustalają pory roku. Ciekawie by było wprowadzić jakieś anomalie związane z globalnym ociepleniem albo już nieważne czym. Czego ja wymagam od nich w sumie, ale chciałem się tą myślą podzielić.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 cze 2018, 20:47

Ja to bym wolał katastrofy naturalne, tornado, pożary, trzęsienie ziemi etc ;D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 cze 2018, 21:01

Mam nadzieję, że nie dadzą nowej maszynki do gorącej czekolady, a jedynie dodadzą nową opcję do ekspresu do kawy.
Sky Fits Heaven


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości