Psy i koty - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Psy i koty - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 10 paź 2017, 21:13

Otoczenie, modyfikowanie ras i paleta kolorów na plus, postarali się. Podoba mi się też opcja ubierania - już widzę te staruszki z małymi Fafikami w różowych sweterkach :D
Tylko ta lektorka mega wkurzająca. Jakbym oglądał film dla przedszkolaków -_-
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Psy i koty - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 10 paź 2017, 21:55

Co za bezwstydny Karolek! :D
Miasteczko robi wspaniałe wrażenie! W 0:16 wygląda mega klimatycznie.
Do tego całego przebierania zwierzaków w najrozmaitsze ciuszki mam mieszane uczucia. Z jednej strony zawsze mi tego w serii brakowało, bo dostawaliśmy jedynie różnego rodzaju obroże, ale to, na co twórcy pozwalają nam w tej generacji lekko mnie przeraża. Jakieś bluzy z kapturem jeszcze ujdą, czy chusty, ale te wszystkie stroje rekina, superbohatera, hot-doga, różne kapelusze, muszki, nawet róg jednorożca... przez to zwierzaki wyglądają jak jakieś pajace, jeszcze gdy doda się do tego kolorowe wzorki na sierści, czy tęczowe wibrysy u kotów. Brrr... A potem małe dziewczynki grające w ten dodatek będą tak robiły ze swoimi prawdziwymi zwierzakami. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Psy i koty - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 11 paź 2017, 1:17

^ Baa, aby gra nie tworzyła takich zwierzaków
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Psy i koty - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 11 paź 2017, 12:44

Mnie tam nie przeszkadza, że są takie możliwości, inna sprawa, że osobiście nie podoba mi się w ogóle ubieranie zwierząt (tych prawdziwych) i w grze też mi się to nie uśmiecha za bardzo, to wszystko wygląda trochę creepy soft9 No i strach, że będą takie chodziły po ulicy, jak napisała Shattered.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Psy i koty - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 11 paź 2017, 13:48

Ja jestem bardzo zadowolony że dodali więcej aktywności dla zwierzaków. Dzięki temu przełknę to, że nie ma innych pupili ;) Ale klinika weterynaryjna, tory przeszkód, bogaty CAP i piękne miasto to mi rekompensują :P Fajnie też, że dodali nowe budki z jedzeniem bo pasuje to do klimatu miasteczka.

Intryguje mnie tylko ten cmentarz. Czy to będzie ozdoba, czy może nowa parcela, a może część aktualizacji halloweenowej? Widzę tam aż 3 nowe nagrobki: jeden psa i dwa kocie i się zastanawiam, czy będzie opcja wyboru wzoru czy jak? Bo nie wygląda mi to tylko na ozdobę. Ale też nie pasuje mi na zwykły cmentarz zwierzęcy bo widać w tle takie grube, murowane filary. Raczej nikt takich cmentarzy dla zwierzaków nie buduje :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Psy i koty - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 11 paź 2017, 15:50

ale lektorke do tego wideo to wybrali fatalna... Tego sie sluchac nie da...
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Psy i koty - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 11 paź 2017, 16:55

Nie sądzę aby gra generowała "dziwne" zwierzaki, przecież w 3 też były dziwne opcje tworzenia zwierzaka ale adopcje+bezdomne zwierzęta to były tylko i wyłącznie zwierzęta rasowe lub mieszane. I te zwierzaki zwykle obroży nie miały, więc może w 4 randomowe zwierzaki też ubranek nie będą miały.

Mi się bardzo podoba że chyba można nawet kota rasy sphynx zrobić!
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Psy i koty - Pogaduszki

Postautor: Galcia » 11 paź 2017, 22:02

CAP jest GENIALNY. :aww: Ciekawe, jak będzie się dziedziczyć umaszczenie.
Fikuśne ubranka nie robią na mnie wrażenia - pracuję w sklepie zoologicznym, w którym jest osobna przymierzalnia dla psów i sprzedajemy między innymi psie stroje Świętego Mikołaja. soft1 To już wolę, żeby ludzie wyżywali się, ubierając wirtualne zwierzątka, może wtedy dadzą spokój tym żywym.

PS. Ten kociak to chyba w wersji LSD. :haha: Kto pisze te teksty. xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Psy i koty - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 12 paź 2017, 21:20

W nowym mieście będą 3 dzielnice i jedna specjalna. Czyli jedna parcela pewnie
Tak więc klaustrofobiczne otoczenia, ciąg dalszy
Zapewne oczywiście większość będzie wielka,
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Psy i koty - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 13 paź 2017, 10:59

Pierwsze rozczarowanie - nie będzie bud dla psów... Informacja padła podczas Q&A na wczorajszym live: https://simsvip.com/2017/10/12/sims-4-c ... m-info-qa/

Nie bardzo rozumiem braku bud ale założę się, że ma to związek z modnym ostatnio ruchem walczącym z przykuwaniem i trzymaniem zwierząt na zewnątrz :/ Grzeczne EA znowu robi coś pod publiczkę w strachu przed gniewem jakiejś organizacji. DRAMAT. Gdzie te czasy, kiedy developerzy olewali ciepłym moczem poprawność?

Poza tym jest też sporo innych informacji, nie chcę czytać tego dokładnie żeby odkrywać dodatek na własną rękę. Ale rzucił mi się w oczy fragment o tym, że nie ma żadnych cmentarzy w grze. To co widzieliśmy na zwiastunie ostatnim to miejsce w świecie, gdzie znajdują się nagrobki zwierzaków i gdzie pojawiają się ich duchy... Jednym słowem cmentarz podobnie jak ten Wampirach jest ozdobą w świecie gry, tyle że z duchami.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Psy i koty - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 13 paź 2017, 11:47

Ja tam nie jestem rozczarowany brakiem bud. Obecnie większość osób trzyma psy w domu, gdzie mają swoje legowisko, albo śpią z domownikami w łóżku. Budy to coś, co już nawet w Polsce jest chyba spotykane tylko na wsiach. Jak znam życie, to psie budy pojawią się za parę tygodni jako CC. Jak komuś bardzo zależy to sobie pobierze.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Psy i koty - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 13 paź 2017, 11:49

soft1 No ja wiedziałam, że coś zwalą. Nie mogło być tak pięknie i oczywiście brakuje jednej z najbardziej podstawowych rzeczy...
Cmentarze to od początku nie wierzyłam, że by je zrobili, ale budy? Na to nie wpadłam soft9
Hirooo no nie wiem, u mnie wszyscy sąsiedzi trzymają psy w budach
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Psy i koty - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 13 paź 2017, 11:53

Hirooo może i w miastach psy się trzyma w domu, ale na wsiach i małych miejscowościach często w budach. Budy są też przydatne jak ktoś w domu ma alergię, a psa pozbyć się ciężko bo to członek rodziny :P Moi rodzice np. mieszkają na wsi, psy zawsze trzymali w domach ale odkąd dwa najstarsze zmarły to najmłodszy pies woli siedzieć na zewnątrz. Do domu w ogóle wchodzić nie chce :P

Aczkolwiek też się zgadzam, że pewnie szybko pojawią się jako CC. Animacja spania w grze będzie, więc wystarczy zrobić budę jako legowisko. Problem w tym, że większość CC to moim zdaniem chłam, który odbiega zupełnie od wyglądu przedmiotów w grze.

EDIT: Po raz pierwszy w simsach pojawi się odkurzacz :O Tak zwany roomba vacuum, czyli taki okrągły odkurzacz automatyczy, który puszca się po podłodze i sam odkurza. Nie dziwię się, że go dali bo często na filmikach z kotami się pojawia, bo koty lubią na niego wskakiwać :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Psy i koty - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 14 paź 2017, 1:21

Co do odkurzacza, zbytnio bym się nie ekscytowała. Będzie tylko pewnie w kółko jeździł i jak to w simsach bywa, będzie wymagał dużego pokoju żeby działać, więc pewnie sama z niego nie skorzystam bo gram w małych domach.
No również nawet nie pomyślałam, że może nie być bud :unsure: Pewnie nie chciało im się robić animacji sprzątania
Oczywiście nie będzie służb tudzież policji która zabierze zwierzaka którym się nie opiekujemy.. Adoptowany teleportuje się przed dom.
Dużo zwierzaków będzie chodziło w otoczeniach.. Już sobie wyobrażam te stwory.. i duchy
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Psy i koty - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 14 paź 2017, 13:28

Ciekawe jak ten odkurzacz będzie działał. Będzie sam wykrywał meble, poruszał między nimi i odkurzał na całym piętrze, czy będzie miał ustaloną siatkę i poruszał się tylko po np. sześciu kratkach.
Mam jedynie nadzieję, że żadne "dziwne" zwierzaki nie będą się pojawiały w świecie... Bo tęczowych kotów i psów-robotów to ja nie zdzierżę i każdego po kolei będę usuwać z gry.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Psy i koty - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 14 paź 2017, 16:13

Odkurzacz pojawił się już w TS2, Sim mógł go własnoręcznie zbudować z dodatkiem "Własny biznes". :)


youtu.be/42_-PtgxxTU

Fajnie by było, gdyby na te okrągłe odkurzacze w TS4 koty mogły faktycznie wskakiwać i sobie jeździć. :D

A brak bud mnie załamał, chociaż u moich Simów psy i tak zawsze spały wewnątrz. EA zawsze musi czymś rozczarować w tej generacji, heh.
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Psy i koty - Pogaduszki

Postautor: ollie » 14 paź 2017, 16:49

Dobrze, że nie ma bud, jak ktoś napisał walka z przywiązywaniem zwierząt do bud jest słuszna. Małych dzieci jakoś nie przywiązuje się do bud :P

Dodatek zapowiada się dobrze, szkoda, że otoczenie małe, w tej grze jest bardzo ograniczone przeprowadzanie się bo niestety wszystkie okolice są podobne do siebie, no ogólnie meh. Fajnie z odkurzaczem.

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Psy i koty - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 14 paź 2017, 17:54

Też nie jestem przeciw braku bud, jakoś nie używałem ich w 2 i 3 i też wydają mi się trochę niehumanitarne. W Ameryce chyba w ogóle rzadko teraz psy w budach się trzyma i tak, bo coraz gorsze upały są. Mi się tam podoba to że EA się dostosowuje do dzisiejszych norm i nie sądzę aby się bali jakichś organizacji czy czegośtam, po prostu chcą być progresywni i jestem za :P no i i tak chyba budy w 2 i 3 nie różniły się aż tak dużo od zwykłych legowisk, oprócz tego że zwierzaki mogły się w nich rozmnażać... Ale zaraz, jak teraz mają zamiar ukazać bara-bara u zwierząt? Hmmm.... Może potomstwo będzie się teleportować obok rodziców? Lol.

Fajnie że będzie roomba ale szkoda że klasycznego odkurzacza to nie łaska, no ale też chyba częściej teraz się roomby używa niż zwykłe odkurzacze.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Psy i koty - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 14 paź 2017, 19:53

Budy nie są niehumanitarne jeśli zwierzak nie jest do nich mocowany na łańcuchu. Na pewno nie jest to mniej humanitarne niż zamęczanie zwierzaka ubierając go w durnowate wdzianka dla egoistycznej przyjemności właściciela :/

Guuki faktycznie był w TS2 odkurzacz! Dodam jeszcze, że animacja wskakiwania kota na ten odkurzacz w TS4 będzie, potwierdzono to na twitterze. Kot ponoć będzie mógł na nim jeździć tak jak na tych zabawnych filmikach.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Psy i koty - Pogaduszki

Postautor: ollie » 14 paź 2017, 19:57

Mam nadzieję, że odkurzacz mimo wszystko będzie funkcjonalny i będzie sprzątał śmieci z podłogi. Bo chyba nie wprowadzili go po to tylko żeby koty miały się czym wozić soft9


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość