The Real Simwives of San Myshuno

Awatar użytkownika
QueenA
Posty: 7
Rejestracja: 16 cze 2017, 20:13

The Real Simwives of San Myshuno

Postautor: QueenA » 17 cze 2017, 16:02


youtu.be/2JnQVY95WoA

Ogłaszam casting do reality-show The Real Simwives of San Myshuno.

Reality-show jest bazowany na Żonach Hollywood oraz The Real Housewives, które przedstawiają perypetie kobiet w mieście, w którym żyją. Często dochodzi do konfliktów, kłótni, ale także powstają nowe przyjaźnie. Ostrzegam przed wulgarnym językiem, który może się pojawić podczas sprzeczek. Głównie jest to karykatura tego, co możemy zobaczyć w takich programach telewizyjnych. Na YouTube powstało już kilka wersji Simwives, a jako że ja i mój współpracownik lubimy ten program – postanowiliśmy stworzyć własną wersję. Meciek (mój współpracownik) jest odpowiedzialny za montaż i dobieranie ścieżki dźwiękowej, a ja za kręcenie i scenariusz.

Do obsadzenia mamy 5 głównych bohaterek tzw. „Simwives”:

JOSEPHINE PAXTON

Kobieta po trzydziestce, wdowa. Ma czworo dzieci. Trzy razy była mężatką. Pierwszy i trzeci mąż zginęli w wypadkach samochodowych. Z drugim mężem się rozwiodła. Założyła organizację charytatywną na cześć swojego trzeciego męża. Perfekcjonistka. Kiedy organizuje imprezy wszystko musi wyglądać tak, jak ona zaplanowała. Zna się z Marianną.

MARIANNE HAYWOOD

Świeżo upieczona mama, żona słynnego chirurga w San Myshuno. Nie pracuje od zajścia w ciążę z Addilynn. Myśli o powrocie do pracy, ale ma pewne wątpliwości i musi jeszcze znaleźć odpowiednią osobę do opiekowania się jej skarbem.

ELORA VIVIN

Urodziwa, spełniona aktorka, ma dwadzieścia kilka lat. Ostatnio grywa w operach mydlanych i telenowelach. Jej rodzicie wyemigrowali z Indii do SimNation, aby dać swoim dzieciom szansę na lepsze życie. Natomiast wrócili do ojczyzny po tym, jak dzieci stały się dorosłe. Od czasu do czasu Elorę odwiedza starsza siostra – nosząca tradycyjny ubiór sari.

AH CY EVERED

Autorka jednej ze słynniejszych książek, która opowiada o jej życiu prywatnym. Do dzisiaj sprzedaje się nie najgorzej. Rozwódka od półtora roku, obecnie singielka. Poszukuje miłości i w sprawach sercowych radzi się swojej przyjaciółki Faith Simneck, która jest znana ze sprawy C.J’a Simpsona.

NICOLETTA CLARKE

Prawnik, bizneswoman, matka dwójki dzieci. Przeprowadziła się z dużego domu do apartamentu w San Myshuno. Prowadziła znaną sprawę C.J’a Simpsona. Od tamtego czasu nie pracowała w swoim zawodzie, ale teraz chce otworzyć swoją poradnię. Obecnie gabinet ma w swoim nowym mieszkaniu.

To są najważniejsze postacie w tym programie i wszystko będzie się dziać wokół nich. To jest nasz priorytet.

Dużą rolę również będzie odgrywała:

Obrazek
Przyjaciółka Ah Cy, Faith Simneck – kontrowersyjna postać. Znana z tego, że jest znana. Przyjaciółka zamordowanej Monici Simpson. Architektka wnętrz.

Każdy może się zgłosić. Najważniejsze jest to, żeby mieć sprawny mikrofon. Najlepiej, żeby nic nie trzeszczało w tle. Mamy role także dla mężczyzn i dla osób, które chciałyby wziąć udział, ale nie mają wystarczająco czasu:

POMNIEJSZE POSTACIE:

RODZINA PAXTON:

Obrazek
Drugi mąż Josephine, Emanuel Finnegan – przystojny, dobrze zbudowany. Z zawodu policjant. W każdy weekend spotyka się ze swoimi dziećmi.

Obrazek
Najstarsza córka, Quinn Ionesco – studiuje anglistykę w Sim City. Mieszka w internacie, w weekendy wraca do domu. Nie miała jeszcze żadnego poważnego związku, nie lubi się angażować.

Obrazek
Syn, James Jr Ionesco – nastolatek, lubi tańczyć. Uważa się za mistrza parkietu. Tak jak jego ojciec jest zainteresowany sztuką. Typ samotnika.
Image title

Obrazek
Córka, Nina Finnegan – nastolatka, wegetarianka, a zarazem feministka. Dobrze uczy się w szkole, otwarta na ludzi.

Obrazek
Córka Ricci Rich-Paxton – Dziesięciolatka, wciąż przeżywa śmierć swojego ojca.

Obrazek
Donna - asystentka Josephine, pomaga jej przy różnych wydarzeniach, eventach. Stała się jej przyjaciółką po utracie trzeciego męża.

RODZINA HAYWOOD:

Obrazek
Mąż Raphael – ordynator szpitala w San Myshuno, a także chirurg plastyczny. Często się kłóci ze swoją żoną. Jest pedantem, wszystko musi być na swoim miejscu.

RODZINA VIVAN:

Obrazek
Siostra, Aminah Vivan – przeciwieństwo siostry, skryta, woli być w cieniu. Nosi sari – tradycyjny ubiór indyjski.

RODZINA CLARKE:

Obrazek
Były Mąż, Mack Williams – w przeszłości miał problem z alkoholem. Dzisiaj abstynent. Mimo tego, że rozwiedli się z Nicolettą, to zawsze ją wspierał i opiekował się dziećmi.

Obrazek
Syn, Callum Williams – w przyszłości chce otworzyć własną restaurację. Typ Wygodny – Kalifornijczyk.

Obrazek
Syn, Lawrence Williams – introwertyk, podobny do swojego ojca, ciężki z charakteru.

_______________________________________________________________________________

Swoją próbkę głosu wyślij na adres:

therealsimwivesofsanmyshuno@gmail.com

W tytule maila bądź w treści napisz, jaką postać chciałbyś/chciałabyś grać.

Josephine:

Próbka głosu: "nieważne, ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz"

Marianne:

Próbka głosu: "Doskonałość ma swoją cenę, a ja jestem gotowa za nią zapłacić"

Elora:

Próbka głosu: "Może i jestem aktorką, ale nie będę się trzymać twojego scenariusza"

Ah Cy:

Próbka głosu: "Wiele przeszłam, czas abym żyła długo i szczęśliwie"

Nicoletta:

Próbka głosu: "W życiu najważniejsze są priorytety, a moim priorytetem jest rodzina"

Osoby zainteresowane pomniejszymi postaci mogą przeczytać jakikolwiek tekst. Dziękuje za uwagę. Jeśli macie jakieś pytanie proszę o kontakt w prywatnej wiadomości albo mailowo (therealsimwivesofsanmyshuno@gmail.com).

Obrazek
Ostatnio zmieniony 17 lip 2017, 13:08 przez QueenA, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Real Simwives of San Myshuno

Postautor: Guuki » 17 cze 2017, 19:19

Jakie to wszystko profesjonalne! :sweet:
Rozpływam się nad logo, jest świetne! W ogóle ta grafika czerwonych wieżowców na białym tle wygląda mega. :brawo2:
Wideo też na poziomie. Zdjęcia uczestników, te opisy. Ach, ale się cieszę, że ktoś z głową na karku wziął się za realizację simowych "Żon Hollywood"! Do tego w The Sims 4, gdzie, sam się przekonałem, nie nagrywa się lekko.
W castingu udziału nie wezmę, ale bardzo liczę na to, że zgłosi się mnóstwo osób, żeby było z czego wybierać. Zaangażowanie widzów daje największą satysfakcję.
Życzę powodzenia, wytrwałości, pomysłów na odcinki. Wszystkiego, czego simowy reżyser potrzebuje. :yes:
Czekam na pierwszy odcinek!
Zareklamowałem casting na naszym facebooku Centrum Simów.
Obrazek

Awatar użytkownika
QueenA
Posty: 7
Rejestracja: 16 cze 2017, 20:13

Re: The Real Simwives of San Myshuno

Postautor: QueenA » 17 cze 2017, 21:11

Guuki pisze:
17 cze 2017, 19:19
Jakie to wszystko profesjonalne! :sweet:
Rozpływam się nad logo, jest świetne! W ogóle ta grafika czerwonych wieżowców na białym tle wygląda mega. :brawo2:
Wideo też na poziomie. Zdjęcia uczestników, te opisy. Ach, ale się cieszę, że ktoś z głową na karku wziął się za realizację simowych "Żon Hollywood"! Do tego w The Sims 4, gdzie, sam się przekonałem, nie nagrywa się lekko.
W castingu udziału nie wezmę, ale bardzo liczę na to, że zgłosi się mnóstwo osób, żeby było z czego wybierać. Zaangażowanie widzów daje największą satysfakcję.
Życzę powodzenia, wytrwałości, pomysłów na odcinki. Wszystkiego, czego simowy reżyser potrzebuje. :yes:
Czekam na pierwszy odcinek!
Zareklamowałem casting na naszym facebooku Centrum Simów.
Jakie miłe słowa. :h:
Dziękuje za wsparcie i za reklamę na faceboku. Naprawdę to doceniamy. Jak na razie dostaliśmy kilka zgłoszeń, więc jestem zadowolona, że ludzie są zainteresowani i może dzięki reklamie znajdzie się jeszcze więcej osób.

Awatar użytkownika
DieKalutol
Posty: 23
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:33

Re: The Real Simwives of San Myshuno

Postautor: DieKalutol » 26 cze 2017, 12:00

I jak tam poszukiwania? Dużo postaci wam jeszcze zostało do obsadzania? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
QueenA
Posty: 7
Rejestracja: 16 cze 2017, 20:13

Re: The Real Simwives of San Myshuno

Postautor: QueenA » 26 cze 2017, 14:28

DieKalutol pisze:
26 cze 2017, 12:00
I jak tam poszukiwania? Dużo postaci wam jeszcze zostało do obsadzania? :D
Teraz przez sesję nie miałam czasu zaktualizować postu. Casting nadal jest otwarty, więc jeśli ktoś jest chętny to zapraszam. Nie ma czego się bać.

Obecnie:
Cztery role męskie są zajęte. Callum Williams i Emanuel Finnegan są wolni.
Znalazłam już dwie główne bohaterki, a także rola asystentki Josephine została zajęta. W tym tygodniu mam dostać próbkę głosu od dziewczyny, która rozmyśla nad główną rolą. Jako że w tym tygodniu mam więcej czasu to postaram się przekazywać najświeższe nowiny.

Dziękuje Carmen za zgłoszenie.

Awatar użytkownika
QueenA
Posty: 7
Rejestracja: 16 cze 2017, 20:13

Re: The Real Simwives of San Myshuno

Postautor: QueenA » 17 lip 2017, 13:15

Jesteśmy coraz bliżej do zakończenia castingu.
Zostały już obsadzone cztery główne bohaterki i przyjaciółka Simwife. Nadal poszukujemy głosów do Elory Vivin, Quinn Ionesco, Niny Finnegan, Ricci Rich-Paxton oraz Calluma Williamsa. Zapraszamy serdecznie. Jeśli ktoś jest chętny to proszę o kontakt na e-mail.

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Real Simwives of San Myshuno

Postautor: Kapitan Indra » 17 lip 2017, 14:14

Super, że dostałam rolę Aminah. Teraz, przy sprawnym mikrofonie, mogę nagrywać w wolnym czasie. A Aminah wydawała się być najbardziej ze wszystkich pozostających do obsadzenia ról pasującą do mnie ;)
Czekam na początek projektu :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość