Deadlock [TS4] [+18]

Awatar użytkownika
Wekuso

Deadlock [TS4] [+18]

Postautor: Wekuso » 09 paź 2016, 12:15

Miley, osiemnastoletnia dziewczyna z wielkimi ambicjami staje się celem dla mordercy, wraz z kolegami z klasy, których nie lubiła, zostają zamknięci w szkole, jak potoczy się gra ustawiona przez mordercę?

https://www.wattpad.com/story/85141395-deadlock

youtu.be/CxObfxxlHEo

Dodałem do nazwy tematu znacznik "[+18]", ponieważ film zawiera nieodpowiednie dla naszego forum treści (wulgaryzmy). //Guuki

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf

Re: Deadlock [TS4]

Postautor: Guuki » 08 lis 2016, 12:47

Paru nastolatków odkrywa w szkolnej łazience zamordowane ciało wychowawczyni. Boją się, że to oni zostaną głównymi podejrzanymi. Na domiar złego, nagle zostają całkiem sami w budynku, a żadne drzwi nie chcą ich wypuścić na zewnątrz. Dość banalna historia, ale daję jej szansę i mam nadzieję, że dalszy rozwój wypadków mnie jakoś zaskoczy.
Brakuje mi dynamiki. Powolne ujęcia, ciemne pomieszczenia i usypiająca muzyka sprawiły, że po paru minutach odczuwałem znudzenie. Nawet po wspomnianym morderstwie akcja się nie ożywiła, ale może to było celowe, skoro wychowawczyni była martwa... I te wulgaryzmy, zupełnie niepotrzebne.
Plus za ładne kadry i tę jesienną scenerię. ^^
Czekam na następny odcinek.
Obrazek