Strona 1 z 1

WYNIKI KONKURSU

: 10 lut 2017, 20:37
autor: alpaka terapeutyczna
Obrazek

Oficjalne wyniki

Niewolnicy Reżimu - 12
Gold Herons - 10
Topinambury - 8
Lisie France - 8


Jak widać, zwycięzcami konkursu została grupa Niewolnicy Reżimu w składzie:

Lunon
Hanka Milanka
blurry
Blady Krfawy Kamyczek
Shiver
Sanageyama

Gratulacje! Wkrótce skontaktuję się z kapitanem drużyny w celu ustalenia nagrody, którą jest ranga z nazwą Waszej drużyny.
Niewolnicy wygrali 2 z 4 zadań, którym musieli stawić czoła w przeciągu całego konkursu. Jest to duży wyczyn wsparty, jak wierzę, wysiłkami każdego uczestnika, który zawsze chciał dla swojej drużyny najlepiej i pomagał przy tworzeniu każdej pracy.
Gratulacje należą się naturalnie wszystkim grupom i ich uczestnikom, gdyż chyba każda praca nadesłana we wszystkich czterech zadaniach była niesamowita.
Tak więc gratuluję wszystkim zadowolonym ze swojego wyniku!

Bilans konkursu:
- 4 drużyny;
- 4 zadania;
- w sumie 27 uczestników;
- 2 bany;
- 6 dram. :doge:

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału, nadsyłanie prac a także wspieranie konkursu poprzez głosowanie.
Mam nadzieję, że chociaż kilka osób doświadczyło jego idei; integracji między użytkownikami oraz wspierania ich kreatywności.
Pod koniec chciałbym szczególnie podziękować Blurry'emu, Smisiowi, Kasimowi oraz Indrze.

W tym temacie możecie pozdrowić swoją drużynę, skomentować swoje ulubione prace, wyrazić swoje opinie na temat prac, zadań a także organizacji ;--)))

Pozdrawiam cieplutko.

Re: WYNIKI KONKURSU

: 10 lut 2017, 21:07
autor: Galcia
Gratuluję zwycięzcom i dziękuję organizatorom za wspaniały konkurs! ^^ Cieszę się, że mogłam brać w nim udział. Tylko raz konkurencję wygrała praca, na którą oddałam głos. :D Chyba jak zwykle mój gust rozminął się z preferencjami większości użytkowników. Przy okazji dziękuję za wszystkie głosy oddane na naszą drużynę, w szczególności w ostatnim zadaniu, bo pewnie nietrudno się domyślić, że to ja pisałam opowiadanie. xD
Jeśli chodzi o organizację, wydaje mi się, że cały konkurs trwał zbyt długo, stąd też spadek zainteresowania i mała liczba głosów w zadaniu czwartym. Długi termin wysyłania zgłoszeń moim zdaniem nie miał sensu, bo i tak robiło się albo od razu, albo na ostatnią chwilę, a nie codziennie po trochu. :P Trochę jak w szkole/na uczelni: masz dwa tygodnie na napisanie pracy, a i tak ślęczysz nad nią w noc przed oddaniem. Zabawne było też to całe "hohoho, nikt nie wie, kto jest autorem pracy, bo wcale nie da się tego domyślić po zdjęciach". soft9 Styl pisania i rodzaj używanego CC od razu zdradza autora. :D Najlepiej pod tym względem wypadło zadanie 3, w którym nie można było używać CC, więc zgadywanka nie była taka oczywista. ;)

Re: WYNIKI KONKURSU

: 10 lut 2017, 21:24
autor: Hanka Milanka
Gratulacje dla mojego teamu i dziękuje za całą zabawę wszystkim uczestnikom konkursu i organizatorowi oraz jego pomocnikom, ale przede wszystkim mojej super zgranej drużynie <3 Jak się okazało, mieliśmy bardzo podobne gusta, więc świetnie się dogadywaliśmy i obyło się bez żadnych konfliktów :D
Galcia pisze:Długi termin wysyłania zgłoszeń moim zdaniem nie miał sensu, bo i tak robiło się albo od razu, albo na ostatnią chwilę, a nie codziennie po trochu. :P Trochę jak w szkole/na uczelni: masz dwa tygodnie na napisanie pracy, a i tak ślęczysz nad nią w noc przed oddaniem.
Ale nie wszyscy w danym tygodniu mieli na tyle czasu, żeby myśleć nad zadaniem na konkurs na simowym forum, gdzie na co dzień ludzie mają też swoje obowiązki, w szczególności podczas ostatniego zadania, które pokryło się z końcem semestru zarówno w szkołach jak i na uczelniach :( Niektóre prace wymagały też głębszego zastanowienia się, jakiegoś researchu w poszukiwaniu odpowiedniego CC i tak dalej :D

Re: WYNIKI KONKURSU

: 10 lut 2017, 21:51
autor: Simwood
Gratuluję wygranej drużynie :nod:
Bardzo miło było uczestniczyć w tej zabawie i jestem bardzo zadowolony z naszego wyniku, więc składam szczere gratulacje wszystkim Czaplom, a w szczególności naszej pani kapitan, bez której nie zdobylibyśmy nic ;)

Re: WYNIKI KONKURSU

: 10 lut 2017, 23:10
autor: Kapitan Indra
Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu, a w szczególności zwycięzcom, czyli Niewolnikom Reżimu! Doskonała robota! Oczywiście czekam na Wasz obrazek pamiątkowej rangi, a już dziś ustawię Wam rangę Laureata.

WYNIKI KONKURSU

: 11 lut 2017, 2:34
autor: Wafl Koons
Puchar Niewolnikom! :D