Zgłoszenia

Awatar użytkownika
alpaka terapeutyczna
Archiwista
Archiwista
Posty: 439
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:34

Zgłoszenia

Postautor: alpaka terapeutyczna » 14 paź 2016, 0:15

Obrazek

Zgłoszenia

W tym temacie można zgłosić się do konkursu „Project 4D”. Gwoli przypomnienia:
- Zgłosić się może każdy niezbanowany użytkownik forum Centrum Simów;
- Do zgłoszenia się nie jest wymagane posiadanie gier z serii The Sims;
- Jedynym wymaganiem jest choć trochę wolnego czasu;
- Aby konkurs wystartował potrzebujemy przynajmniej 9 zgłoszeń;
- Zgłoszeń dokonujemy w postach pod tym tematem;
- Aby się zgłosić, należy wypełnić poniższy formularz:

1. Posiadane gry z serii The Sims:
2. Posiadane umiejętności:
(Pisanie, Budowanie, Tworzenie, Stylizacje, Fotografia)
3. Specjalne życzenia (opcjonalnie)

Zgłoszenia trwają do 27.10, do godziny 19:00.
Obrazek
fade into you/i think it's strange you never knew

Awatar użytkownika
kontrowersyjna kaczuszka
Posty: 272
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:32

Re: Zgłoszenia

Postautor: kontrowersyjna kaczuszka » 14 paź 2016, 11:47

Będę pierwszy ;)

1. Posiadane gry z serii The Sims: The Sims 2 Cała kolekcja i The Sims 4 z prawie wszystkimi rozszerzeniami.
2. Posiadane umiejętności: na pewno budowanie, fotografia też mi się wydaje. Tworzyć też coś tam umiem. :D

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Zgłoszenia

Postautor: Lunon » 14 paź 2016, 11:54

ale super *-*

1. Mam w Orginie The Sims 2 Całą Kolekcję, ale jej nigdy nie włączyłem i jeszcze mam The Sims 4.
2. tańczę, śpiewam, recytuje. trochę buduje, stylizuje, mogę się nauczyć innych rzeczy ' -'

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Zgłoszenia

Postautor: Simwood » 14 paź 2016, 12:11

Bardzo fajny pomysł na projekt :D


1. Posiadane gry z serii The Sims: TS3 ze sporą ilością dodatków i TS4 ze wszystkimi dodatkami, pakietami rozgrywki i kilkoma akcesoriami
2. Posiadane umiejętności: pisanie, jakieś fotki też tam pstryknę, i coś tam z reżyserowania też potrafię ;)
3. Jeżeli byłaby taka możliwość to poprosiłbym o możliwość bycia w grupie z jakimś scenarzystą i architektem, jeżeli takowi się zgłoszą ;)
Ostatnio zmieniony 16 paź 2016, 13:10 przez Simwood, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: Zgłoszenia

Postautor: Hanka Milanka » 14 paź 2016, 12:13

1. Posiadane gry z serii The Sims: The Sims 4 + Witaj w Pracy, Zjedzmy na mieście, Perfekcyjne Patio (+ planuje Miejskie życie :D)
2. Posiadane umiejętności: na pewno nie pisanie, kręcić filmików też raczej nie próbowałam, resztą w mniejszym/większym stopniu się zajmuję, a czy mi to wychodzi dobrze czy nie, to już nie mi to oceniać :D
Obrazek

Awatar użytkownika
DieKalutol
Posty: 23
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:33

Re: Zgłoszenia

Postautor: DieKalutol » 14 paź 2016, 14:52

Ale super pomysł! Idealny dla naszej czwórki: Carmen, Wekuso, Mike_M oraz mnie (DieKalutol)

1. Posiadam całą kolekcję The Sims 2, całą kolekcję The Sims 3, oprócz akcesoriów "Film", całą kolekcję The Sims 4.
2. Nagrywanie filmów w grach z serii The Sims, fotografia, budowie (prędzej urządzanie wnętrz", tworzenie simów (najlepiej w Sims 3), pisanie scenariusza, fabuły, opowiadań na Wattpad.
3. Moim specjalnym życzeniem jest bycie w grupie z cudownymi osobami, jakimi są: Carmen, Mike_M, Wekuso ^^ <3

/AlpakaEDIT: Napiszę do całej Waszej czwórki w Twoim poście.
Dzięki za zgłoszenie, jednak wątpię w to, czy da się Was wszystkich wcisnąć do jednej grupy. Z jednej strony wiem, że dzięki takiemu posunięciu kontakt w Waszej drużynie byłby znacznie ułatwiony, lecz jak pisałem już w regulaminie, konkurs służy integracji userów oraz przede wszystkim taka Wasza teoretyczna drużyna miałaby znacznie nieproporcjonalnie rozłożone umiejętności. Chyba sami się zgodzicie, że to byłoby ciut nie fair gdyby wszyscy reżyserzy, którzy się zgłosili trafili do jednej grupy? Mielibyście ogromną przewagę w ewentualnym zadaniu polegającym na nakręceniu filmu.
Jednak wezmę pod uwagę wszystkie wasze zdolności i umieszczę Was w grupach tak, byście byli zadowoleni. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: Zgłoszenia

Postautor: aesthetea » 14 paź 2016, 16:06

1. Posiadane gry z serii The Sims: The Sims 2 wiadomo całość, The Sims 3 wszystkie dodatki, podstawa The Sims 4.
2. Posiadane umiejętności: tworzenie simów w casie, z kręceniem i montowaniem coś tam trochę może, fotografia, obróbka zdjęć, grafika.
Obrazek


Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Zgłoszenia

Postautor: ollie » 14 paź 2016, 16:31

1. Posiadane gry: The Sims 2 Ultimate Collection, The Sims 3 podstawa, The sims 4 i jeden pakiet rozgrywki.
2. Umiejętności: hm budować jak mnie coś zainspiruje więc myślę, że tak, grafika, urządzanie wnętrz, dobieranie kolorów, pisanie, może tworzenie simów bo to lubię o jakości nie wiem nie wiem.

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Zgłoszenia

Postautor: Niebezpieczny » 14 paź 2016, 18:04

1. Pełna kolekcja sims 2, wszystkie dodatki do 3, podstawa 4 + witaj w pracy
2. Potrafię robić zdjęcia, wyposażyć wnętrze, zrobić różnorodnych Simów w casie, poza tym szybko się uczę :doge:
Obrazek

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: Zgłoszenia

Postautor: smisiv » 14 paź 2016, 18:25

1. Posiadane gry z serii The Sims: The Sims 2, The Sims 3, preferuję dwójkę.
2. Posiadane umiejętności: Budowanie, wnętrza, focenie tychże, pisanie . Dobrze ogarniam tworzenie 'ogólnych zarysów' prac (planowanie)
3. Specjalne życzenia: proszę, bym trafił do zespołu, gdzieś chociaż jedna osoba tworzy simów i stylizacje.

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Re: Zgłoszenia

Postautor: Smustle » 14 paź 2016, 18:29

1. Sims 2 wszystkie dodatki i akcesoria, sims 3 tak samo.
2. Tworzenie simów, robienie zdjęć, cośtam mogę zbudować albo stworzyć historyjkę jak mi się będzie chciało.
3. Poproszę tosta! :3
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Zgłoszenia

Postautor: Galcia » 14 paź 2016, 22:55

Posiadane gry: The Sims 2 Ultimate Collection, The Sims 4 podstawa + Witaj w Pracy + dwa pierwsze zestawy dodatków.

Umiejętności: przede wszystkim pisanie, w mniejszym stopniu fotografowanie, od biedy urządzanie wnętrz i tworzenie/stylizowanie simów, ale bez CC.
Obrazek

Awatar użytkownika
GlasgowSmile
Posty: 27
Rejestracja: 06 paź 2016, 11:39

Re: Zgłoszenia

Postautor: GlasgowSmile » 14 paź 2016, 23:25

1. The Sims 2 Ultimate Collection, The Sims 3 - wszystkie dodatki + akcesoria Szybka Jazda, The Sims 4 (podstawka)
2. Dużo pisze - przede wszystkim na wattpada, ale i też do zeszytu, tak dla siebie; uwielbiam tworzyć simów w CASie i jest to moi dużym plusem, ta samo jak ogromna biblioteka modów ^^, przerabianie ich też mi wychodzi; fotografuję simsów od niedawna, ale sukcesywnie przenoszę tą pasję i już dotychczasowe umiejętności z życia do gry ^^
3. Miło by było być w teamie z Niebezpiecznym

Awatar użytkownika
Verion
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2013, 22:58

Re: Zgłoszenia

Postautor: Verion » 16 paź 2016, 18:25

Obiecałem, to się zgłaszam xD

1. Posiadane gry z serii The Sims: The Sims 1 Complete Collection, The Sims 2 Ultimate Collection, The Sims 3 wszystkie dodatki + akcesoria, The Sims 4 wszystkie dodatki oprócz Backyard Stuff
2. Posiadane umiejętności:
-Fotografia (robię duuuużo zdjęć w Simsach xD),
-Stylizacja i tworzenie Simów (troszkę, ale czasem lubię przerabiać Simów xD, tworzyć też tworzę, choć najlepiej mi wychodzą w Czwórce xD),
-Tworzenie historii i pisanie (uwielbiam wymyślać fabuły historii ale z realizacją czasem gorzej xD),
-Filmowanie (kiedyś robiłem serial i teledyski, ale j.w. - prędzej lubię tworzyć projekt filmu a z realizacją już inną sprawa, ale coś tam umiem xD)
-Grafika (jakiś czas w Photoshopie się bawię, może nie robię arcydzieł, ale proste grafiki potrafię stworzyć ^^)
-Kiedyś bawiłem się w robienie póz i obrazów do Simsów, albo w recolory ciuchów w Dwójce.

3. Jakoś nie mam specjalnych próśb - z chęcią poznam nowe osoby ale jak będę z kimś kogo znam to też się nie obrażę :D.
Obrazek

Awatar użytkownika
MalaMi95
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 221
Rejestracja: 20 paź 2015, 20:19

Re: Zgłoszenia

Postautor: MalaMi95 » 18 paź 2016, 22:27

1. Posiadane gry: Sims 3 podstawa i sims 3 zwierzaki (ewentualnie po zmroku, zostań gwiazdą, wymarzone podróże, kariera, pokolenia, ale aktualnie niezainstalowane na komputerze) The sims historie ze świata zwierząt, The sims bezludna wyspa, the sims 4 do tego dodatki witaj w pracy i spotkajmy się.

2. Umiejętności: pisanie, mniej fotografowanie, budowanie raczej słabo, trochę lepiej tworzenie simów i stylizacja. Trochę też rysuję. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Joan
Posty: 213
Rejestracja: 21 sty 2015, 17:43

Re: Zgłoszenia

Postautor: Joan » 20 paź 2016, 20:56

Zgłaszam się ;)

1. Posiadane gry z serii The Sims: The Sims 2
2. Posiadane umiejętności: pisanie, budowanie, stylizacje, fotografia
3. Specjalne życzenia (opcjonalnie): chciałabym być w drużynie z kontrowersyjną kaczuszką i Hanką Milanką :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Blady Krfawy Kamyczek
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 156
Rejestracja: 15 gru 2013, 18:33

Postautor: Blady Krfawy Kamyczek » 21 paź 2016, 12:09

1. Posiadane gry z serii The Sims: *The Sims 2*
2. Posiadane umiejętności: Bardzo proste wystroje wnętrz, tworzenie simów na poziomie zaawansowanym, tworzenie filmów :doge:, kadrowanie w stylu maxisowym, stylizowanie na poziomie normalnym. Poza tym mam świetne wyczucie rytmu i umiem tworzyć mapy do takich gier jak osu! oraz Heroes of Might and Magic IV (innych serii nie próbowałem :doge: ).
3. Specjalne życzenia (opcjonalnie): Poprosiłbym jakichś słodziaków w grupie, poza tym miło by było gdyby w grupie była osoba która potrafi tworzyć świetne scenografie/pokoje/aranżacje wnętrz oraz przestrzeni otwartych. Obrazek
GDYBY KRFAWY MIAŁ CZARNE WŁOSY, TO BY NIE BYŁ BLONDYNEM. :swelol:

Awatar użytkownika
Wafl Koons
Renciści
Renciści
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Posty: 117
Rejestracja: 28 paź 2013, 23:37

Re: Zgłoszenia

Postautor: Wafl Koons » 22 paź 2016, 23:40

1. Sims4 bez ostatnich akcesoriów
2. Architekt

Awatar użytkownika
Shiver
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 30
Rejestracja: 31 sty 2015, 14:16

Re: Zgłoszenia

Postautor: Shiver » 23 paź 2016, 15:04

Zgłaszam się, na FTS zawsze była super zabawa, mam nadzieję, że tutaj też tak będzie :)

1. Posiadane gry z serii The Sims: TS (wszystko), TS2 (wszystko), TS3 (spora część dodatków, aczkolwiek raczej nieużyteczna, bo mój komputer w obecnym stanie trójki nie ciągnie)
2. Posiadane umiejętności: przede wszystkim budowanie/urządzanie wnętrz, ale też fotografia (czy to "zwykła", czy "pseudoartystyczna"), ewentualnie jakaś prosta obróbka zdjęć.
Obrazek

Awatar użytkownika
Argonek
Posty: 99
Rejestracja: 01 wrz 2015, 14:03

Re: Zgłoszenia

Postautor: Argonek » 25 paź 2016, 18:45

1. The Sims 3 ( wszystkie dodatki i akcesoria Miejskie Życie), The Sims 4 wszysko bez Pokoju dzieciaków i Upiorności
2. W miarę tworzenie simów, w miarę urządzanie wnętrz. Jestem także dość kreatywny, np.mam w głowie ułożony już plan rodziny na kilka pokoleń, ale gorzej z realizacją, bo się nawet za to nie zabrałem .
and he's blueeee


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości