Głosowanie, komentarze

Głosowanie na najlepszą okładkę:

okładka #1
3
9%
okładka #2
20
63%
okładka #3
1
3%
okładka #4
4
13%
okładka #5
3
9%
okładka #6
1
3%
 
Liczba głosów: 32

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Głosowanie, komentarze

Postautor: Lunon » 24 maja 2015, 15:34

Zapraszam wszystkich użytkowników do oddawania głosów na prace konkursowe.
Głosujcie rozsądnie- nie ma możliwości zmiany głosu.
Oczywiście w temacie możecie zamieścić swoje opinie, komentarze do okładek.

Niech wygra najlepsza praca! ^^

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Głosowanie, komentarze

Postautor: ollie » 24 maja 2015, 15:47

Najlepsze według mnie 2 i 4. Oby wygrała któraś z tych ^^

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Re: Głosowanie, komentarze

Postautor: Dolce_Lamiya » 24 maja 2015, 16:14

Ja również się wypowiem, ale o wszystkich pracach :)
Praca 1: Za dużo tekstu i nie do końca wiem, na czym skupić oko. Praca nie przypadła mi do gustu.
Praca 2: Praca bardzo ładna. Kolory żywe i dobrze dobrane. Test nie jest nagromadzony w 1 miejscu. Zagłosowałbym na nią, ale wiadome jest to, że wygra.
Praca 3: Praca ponura. Kolory jakby wyblakłe. Plusem jest to, że nie ma dużo tekstu.
Praca 3: Praca od początku mi się nie podobała. Przypomina mi bardziej gazetę jak zbudować do od podstaw niż jakie kolory pasują do danego wnętrza. Kolejnym minusem jest kolor, który wypełnia cała gazetę.
Praca 5: Czcionka w tej pracy jest dobrze dobrana, lecz obrazek na gazecie, a raczej meble już nie.
Praca 6: Praca bardzo mi się podoba. Ładnie urządzone i kolorystycznie również jest ok. Minusem jest to, że ten pasek z tekstem odbiera tej pracy piękno, ale i tak oddaję na nią głos. Powodzenia :)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Głosowanie, komentarze

Postautor: Galcia » 24 maja 2015, 16:50

Praca nr 2 jest bezkonkurencyjna i na nią też zagłosowałam. ;) O pozostałych na razie nie będę się wypowiadać, żeby nie zdradzić, która jest moja. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Głosowanie, komentarze

Postautor: Kasim Hazim » 24 maja 2015, 19:35

Praca numer 2 najlepsza i to właśnie ona dostała mój głos. ;)
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Vogue
Posty: 350
Rejestracja: 16 gru 2013, 21:51

Re: Głosowanie, komentarze

Postautor: Vogue » 24 maja 2015, 19:50

Zdecydowałem się zagłosować na #2, bo całość najlepiej ze sobą współgra. #4 jest równie ładny, ale czcionka mi się nie podoba.
av by jackob

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Głosowanie, komentarze

Postautor: Eq » 24 maja 2015, 19:51

Praca nr. 1: Baaardzo podoba mi się ta praca! Wszystko wygląda super.
Praca nr. 2: Zagłosowałem na tą pracę. Jest super! Napisy są idealnie dopasowane - nic nie zasłaniają, skrawek pokoju jest bardzo ładnie urządzony.
Praca nr. 3: Pusta kuchnia, pomieszczenie źle oświetlone, i pusto jakoś na tej okładce.
Praca nr. 4: Praca jest świetna! Tylko... że nie simowa.
Praca nr. 5: Fajna okładka, wszystko do siebie pasuje. Niestety, nie jest to mój styl.
Praca nr. 6: Nie podoba mi się. Jakość zdjęcia jest słaba, krawędzie na tym stoliczku to jakaś porażka. Nie podobają mi się także napisy.

Podsumowując, mój mały ranking: 2, 4, 1, 5, 6, 3.

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: Głosowanie, komentarze

Postautor: bluekuba » 24 maja 2015, 20:08

Mi najbardziej także podobają się praca 2 i 4, na jedną z nich także zagłosowałem ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
alpaka terapeutyczna
Archiwista
Archiwista
Posty: 439
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:34

Re: Głosowanie, komentarze

Postautor: alpaka terapeutyczna » 24 maja 2015, 20:42

Oto moje wybredne komentarza, przepraszam jesli urazilem autorów, i didnt mean it :( XD
1 - w sumie nie mam nic przeciwko mimo troche 2008 designu (bevel&emboss rly) no i zdjęcie tak średnio bym powiedział pasuje do kolorystyki reszty okładki
2 - zero uwag, perfekcyjna praca, wygląda jak prawdziwa okładka czterech kątów, ładne fonciki i ogólnie wow <3 (d jak design, m jak mieszkanie, widać nie wysililiście sie zbytnio przy wymyślaniu nazw widzeXD)
3 - ciemne zdjecie przedstawiajace puste pomieszczenie slabej jakosci </3 no i tak mało napisów, brzydki foncik i niepasujące kolory tytułu. jak dobrać praktyczne meble do kuchni. jak tu żyć.
4 - strasznie spodobał mi się całokształt mimo niewyraźnego zdjęcia w tle (no i ta ściana, rly? czy to 2009 rok żeby dawać budynkom pokrycia z wymarzonych podróży? XD) i niefajnego foncika w tych napisach na dole. no i czemu to jest po angielsku? autorze, to jest polskie forum. XD i tak masz mój głos, oddałem bo oprócz tego że mi się niezmiernie twoja praca podoba to chciałem, żeby praca 2 miała konkurenta, żeby były pościgi i wybuchy jak na eurowizji z rosją i szwecją. XD
5 - Kolejna oryginalna nazwa </3 ale pomimo to wnętrze niczego sobie, fonciki są osobno ładne (chociaż razem nie wyglądają dobrze) ale te ich kolory mogłyby być bardziej pasujące do pomieszczenia. rozwalil mnie quiz XDDDDDDDD
6 - podoba mi sie ten pomysł na te dwa półprzezroczyste białe paski ;d Fonciki nieciekawe i dość systemowe. zdjęcie ładnie wykadrowane ale mimo to dość puste pomieszczenie i te krawędzie Obrazek no i panie, kto ci pan kupi magazyn za 10 zl XD

sam chciałem wysłać pracę ale nigdy na magazyn o architekturze wnętrz, moje zdolności budownicze są bliskie zera więc wszystkich was podziwiam za podjęcie się wyzwania :*
Obrazek
fade into you/i think it's strange you never knew

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

Re: Głosowanie, komentarze

Postautor: Dodo » 29 maja 2015, 14:37

Zagłosowałam na pracę nr 1. Według mnie najbardziej podobna do gazety :P
Obrazek

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: Głosowanie, komentarze

Postautor: aesthetea » 29 maja 2015, 15:04

Zdecydowanie 2, jak dla mnie najlepsza praca i na nią oddałam głos.
Obrazek


Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Re: Głosowanie, komentarze

Postautor: Smustle » 30 maja 2015, 0:42

Zaskoczę kogoś jeśli powiem, że też głosowałam na nr 2? :P

Czwórka wygląda bardzo profesjonalnie, ale bardziej jako okładka pisma budowlanego czy coś w ten deseń... Poza tym gdyby to nie był konkurs na forum o simsach, w życiu bym nie zgadła, że ma z nimi coś wspólnego :curious: Nie podoba mi się też kropka po tytule - nie powinno jej tam być.
Szóstka jest całkiem ok, ale czegoś jej jednak brakuje... Jest zbyt monotonnie.

Dwójka (która z pewnością wygra soft9 ) ma w sobie wszystko co powinna zawierać okładka zachęcająca do kupienia czasopisma - jest miła dla oka, zawiera sporo elementów, które czynią ją ciekawą, a z drugiej strony nie jest przesadnie udziwniona. Jedyne co się przyczepię to mogłaby być ciut szersza. Ale tak to cud, miód i orzeszki :sweet:

Chociaż konkurs może wydawać się troszkę"nieudany", bo nie ma tego elementu niepewności i rywalizacji do samego końca, myślę, że jest on całkiem fajny i po cichu liczę na kolejną edycję ;)
Chciałabym też podziękować wszystkim uczestnikom (i oczywiście organizatorom ^^ ), lubię tego typu konkursy, a bez was on by się nie odbył :)
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość