Miejskie życie - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 04 paź 2016, 20:31

Chcąc, nie chcąc, trzeba przyznać, że miasto robi wrażenie. Brakuje mi tu jakiś dzikich klubów nocnych, ale tematyka imprez chyba została już wyczerpana :P Ale zaraz, zaraz! Skoro tutaj dochodzi umiejętność śpiewania to znaczy, że nie będzie oddzielnej kariery wokalisty w jednym z dodatków? :O I zgodzę się z Bartkiem, osobistości pasowałyby tu jak ulał. Ale może jakiś dodatek w przyszłości o osobistościach, karierze aktorskiej, wokalnej i jakieś talent show ... soft9
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 05 paź 2016, 20:29

Sims True Life i DOTsim uczestniczyły w pokazie dodatku, który odbył się parę dni temu w Warszawie.
Na razie o "Miejskim życiu" nie mogą niczego zdradzać przez obowiązujące embargo, ale przynajmniej przeczytać możemy ciekawy artykuł o samym pokazie: ^^

Miejskie życie w Warszawie - pierwsze wrażenia
Obrazek

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 05 paź 2016, 21:31

Im bliżej do premiery tym bardziej nie mogę się doczekać. Przeszło mi już całe negatywne nastawienie i z niecierpliwością oczekuję na ten dodatek <3

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 11 paź 2016, 20:19

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6o7iSO0iZjw[/youtube]

Wkurza mnie, że z każdego obiektu w tym dodatku robią wielkie halo. Osobny filmik do koszykówki, karaoke, fajerwerków ślubnych. Wszystko jest takie cudowne i wspaniałe. Gdzieś Levkoni fajnie napisał, że kiedyś dodatki były promowane tylko ogólnikowo - raptem jednym zwiastunem, paroma zdjęciami - a resztę samemu się odkrywało i przeżywało w trakcie rozgrywki. Tutaj tego nie ma. Gracz będzie znał "Miejskie życie" na wylot już na długo przed premierą.
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 14 paź 2016, 9:39

Kolejny wpis, tym razem o karierach
Dotsim pisze: W Dodatku The Sims™4 Miejskie życie zadbaliśmy o to, by życie w San Myshuno nie tylko obfitowało w nowe zajęcia, lecz również było miejscem umożliwiającym Twoim Simom rozwój zawodowy. Koniec końców trzeba jakoś umożliwić im przeniesienie się z ciasnego pierwszego mieszkania do wymarzonego luksusowego apartamentu.

W mieście San Myshuno dostępne są trzy nowe kariery, z których każda kryje dwie ścieżki dodające wybranemu zawodowi jeszcze więcej ekscytujących możliwości. Kariera polityczna, kariera krytyka i kariera w mediach społecznościowych to coś, czego w The Sims 4 jeszcze nie było. Każda z nowych dróg kariery charakteryzuje się zadaniami, dzięki którym Twoi Simowie będą mogli opuścić biuro i podejmować się zadań na terenie miasta. Zadania związane z karierą to kolejne wyzwanie i urozmaicenie codzienności w The Sims 4 Miejskie życie!

Wybierając karierę polityczną, Twoi Simowie zaczną od stanowiska aktywisty, by wspinać się po drabinie rozwoju aż do najwyższego szczebla – gdzie dokonają wyboru pomiędzy pozycją działacza charytatywnego kierującego się interesem publicznym i wspólnym dobrem a polityka stawiającego sobie podobne cele. Obowiązkiem aktywistów jest szerzenie świadomości społecznej. W czasie pracy będą wysyłani w różne miejsca, by urządzać protesty, podczas których ich zadaniem będzie promowanie reprezentowanych przez siebie spraw. Politycy wyższego szczebla mogą wygłaszać inspirujące przemówienia przy mównicach (na przykład na malowniczych Zamożnych Przedmieściach), aby zdobyć zaufanie opinii publicznej i pozyskać głosy. Działacze charytatywni wiedzą, że to pieniądze są motorem napędowym każdej sprawy. Ich zadaniem będzie szukanie datków… czasem też łapówek, wśród sieci kontaktów, którą udało im się zbudować w mieście.

A może Twój Sim woli zostać krytykiem? W zależności od tego, czy wybór padnie na temat sztuki, czy jedzenia, będzie odwiedzać festiwale na terenie całego miasta, aby kosztować pysznych (albo wręcz przeciwnie) potraw lub oceniać występy miejscowych artystów. Jeśli żadna z powyższych możliwości nie trafia w Twój gust, możesz wysłać swoich Simów do muzeum, by tam dali wyraz własnym opiniom.

Chcesz, by Twoi Simowie zostali ekspertami w dziedzinie mediów społecznościowych? W tej branży wszystko kręci się wokół zdobywania nowych obserwujących za pomocą interakcji wykonywanych przez Simów na komputerze. Przeprowadzaj transmisje na żywo, rozmawiaj i staraj się za wszelką cenę zyskać nowych obserwujących oraz zwiększyć popularność swojego Sima.

Nowe kariery w The Sims 4 Miejskie życie to udane połączenie tradycyjnie rozumianego rozwoju zawodowego z nowoczesną aktywnością. Nie masz zbyt wiele czasu, by nadzorować poczynania swoich Simów? Wyślij ich do pracy – w dobrym humorze i z listą pełną odhaczonych zadań, a ich dzień na pewno będzie produktywny. Chcesz bardziej zaangażować się w życie swoich Simów? Zafunduj im pracę z domu. A jeśli interesuje Cię zgłębienie tego, co ma do zaproponowania miejskie życie w San Myshuno, wyślij swoich Simów w teren!
Zapowiada się świetnie :sweet: W końcu będziemy mogli pobawić się w Beatkę Szydło, Magdę Gessler i Dżesikę Mercedes :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 15 paź 2016, 20:24

Kariery wydają się być ciekawe, ale z tego co zrozumiałam, tylko simowie będący politykami będą mogli urządzać protesty?
No fakt, wydaje się rownież że wszystko już wiemy o dodatku i niczego podczas rozgrywki nie odkryjemy..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
GlasgowSmile
Posty: 27
Rejestracja: 06 paź 2016, 11:39

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: GlasgowSmile » 15 paź 2016, 22:51

Nie mogę się doczekać tego dodatku ^^ To będzie pierwszy, który kupię xD

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Hanka Milanka » 16 paź 2016, 12:09

Na fanpage'u The Sims Polska pojawił się nowy filmik odnośnie kariery polityka :D

https://www.facebook.com/TheSimsPL/?hc_ ... ED&fref=nf
Obrazek

Awatar użytkownika
GlasgowSmile
Posty: 27
Rejestracja: 06 paź 2016, 11:39

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: GlasgowSmile » 16 paź 2016, 14:32

Hanka Milanka pisze:Na fanpage'u The Sims Polska pojawił się nowy filmik odnośnie kariery polityka :D

https://www.facebook.com/TheSimsPL/?hc_ ... ED&fref=nf
Pierwsza myśl po zobaczeniu tego - Zrobię Trumpa <3
#makeamericagreatagain

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 17 paź 2016, 19:09

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=WCV5xDzvvN8[/youtube]

Ostatni najlepszy, jakiś taki przydatny wydaje się..
Ale co ja widzę? To ja kupiłam akcesoria dla tej fontanny z tym stolikiem, a ona w dodatku będzie??
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 17 paź 2016, 19:31

Shatt, też mnie się ta fontanna skojarzyła z tą z "Wytwornego przyjęcia". soft9
Interesujące te festiwale. Będzie co odkrywać, co robić, gdzie się bawić. Mam nadzieję, że choć w 1/10 będzie to wyglądało tak dobrze, jak na filmiku.
Pierwszy raz kupię dodatek do TS4 zaraz po premierze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 17 paź 2016, 21:31

W sumie to fajną taktykę mają. Najpierw opowiedzieli o największych wadach dodatku a teraz o samych pozytywach xD Nawet miło z ich strony, że sami mówią wprost co zrobili a czego nie. Wolę o tym wiedzieć przed zakupem dodatku, a nie w momencie gry :)

Festiwale zapowiadają się super!

Awatar użytkownika
GlasgowSmile
Posty: 27
Rejestracja: 06 paź 2016, 11:39

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: GlasgowSmile » 17 paź 2016, 22:50

Jestem oczarowana *^* Kupuję to <3

Awatar użytkownika
severuska
Posty: 161
Rejestracja: 23 sty 2015, 10:38

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: severuska » 18 paź 2016, 12:40

Dla mnie pomysł mieszkań nie za bardzo się spodobał ( zwłaszcza o takie w wysokich wieżowcach ). Gdyby wprowadzili takie mieszkania bardziej "obskurne" i tanie w jakichś mniejszych budynkach, czy tam kamieniczki to by było OK. Nie lubię miast tego typu, czy Bridgeport, gdzie znajdują się same drapacze chmur z super, ekstra apartamentami ;/ Same cechy mieszkań także mnie nie zainteresowały, nie są dla mnie czymś ciekawym lub interesującym.
Koszykówka jak najbardziej na tak - tylko czy dzieci mogą w nią grać lub nastolatkowie? Szkoda, że podczepili znowu coś nowego do starej umiejętności np. sport lub kreatywność.
Lubię pstrokate meble, ale bez przesady...ciężko będzie coś skompletować teraz z tych kwiecistych i geometrycznych mebli ze starymi ;/
Festiwale wydają się spoko, ale co sim tam będzie robić? To co w starych odsłonach...gadać, jeść, grać na komputerze, gadać, pić drinki, gadać, opowiadać dowcipy i znowu gadać...dla mnie NUDA. Mi się wydaje, że cała odsłona TS4 zatrzymała się przy rozmowach, przesiadywaniu się, rozmowach, klikania w telefon i....znowu rozmowach ;/
No i oczywiście dzieciaki i nastolatki zostały potraktowane po macoszemu...i tak nie ma co nimi robić teraz, a w dodatku tez nie zauważyłam wielu "nowości" dla tych grup wiekowych.
Nie wiem czy kupię dodatek...może dopiero za jakiś czas po premierze.

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 18 paź 2016, 22:10

Trochę więcej o pchlim targu:
https://www.thesims.com/pl_PL/news/sims ... lea-market

Coś idealnego dla mnie bo od paru dni planuję nową rozgrywkę w San Myshuno, i chciałem zacząć od biednej simki, którą ledwo na meble stać:D

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 24 paź 2016, 18:33

sobota, 22 października 2016, 05:55
Nagranie z pokazu na żywo, który odbył się 21. października:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=1xdJvzuyAtM[/youtube]
_________________

sobota, 24 października 2016, 18:33

Czytam to i nie wiem, czy się śmiać, czy płakać: :facepalm:

http://sims.arhn.eu/2016/10/24/simgurug ... kie-zycie/

Ograniczony budżet, ograniczony czas...
Pieniędzy im chyba nie powinno brakować, więc kompletnie nie rozumiem tego wytłumaczenia.
Co do czasu, przecież na stworzenie "Miejskiego życia" mieli prawie cały rok - tyle jeszcze nigdy nie czekaliśmy na dodatek. A i tak zabrakło czasu na animację windy? No tak, ważniejszy był gadający kibel. Porażka.
A brak nowych środków transportu, bo gracze mogliby się w tym pogubić... tylko potwierdza, że albo mają nas za idiotów, albo ich klientem docelowym naprawdę się 8-letnie dziewczynki.

Zobacz więcej: http://sims.arhn.eu. soft2
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 24 paź 2016, 19:57

Guuki pisze:Co do czasu, przecież na stworzenie "Miejskiego życia" mieli prawie cały rok - tyle jeszcze nigdy nie czekaliśmy na dodatek. A i tak zabrakło czasu na animację windy? No tak, ważniejszy był gadający kibel. Porażka.
A brak nowych środków transportu, bo gracze mogliby się w tym pogubić... tylko potwierdza, że albo mają nas za idiotów, albo ich klientem docelowym naprawdę się 8-letnie dziewczynki.
A czego się spodziewałeś? EA znowu zrobiło nas w bambuko i tyle soft2

Przeczytałem trochę na temat MŻ i mogę wydać opinię:
Plusy:
+ by zabić myszy należy umieścić pułapkę na nie (już się bałem, że będzie jakaś interakcja "Usuń myszy" czy coś takiego)
+ dużo cech mieszkań
+ pchli targ <3
+ ładne obiekty trybu budowania
+ nowe kariery
+ dużo nowych potraw

Minusy:
- festiwale dostępne tylko w San Myshuno soft2
- po raz kolejny brak istot nadnaturalnych
- na festiwalach jest dużo mniej simów niż na zwiastunie soft2
- brak współlokatorów
- BRAK ANIMACJI Z WINDĄ!!! :angry:

Podsumowując - jest całkiem nieźle, ale wady są zbyt duże by uznać ten dodatek za więcej niż dobry <_<
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 24 paź 2016, 21:16

A ja nie wiel co o tym myśleć


Brak tych animacji, niby drobiazg ale jakoś mnie to odrzuca.. Brak jakiejś animacji podspisywania umowy najmu, ta animacja spod bloku na pięterko to już w ogóle..
Wszystko wskazuje ze nie będzie samochodów.. W serii mam na myśli
Oni powinni się uczyć do twórców Civilization..
Ach, co by tu mówić.. Narzekam ale sama pewnie tez kupię po jakimś czasie, No bo co moje narzekanie da, skoro gracze podnietę mają bo ładna bluzka dojdzie albo kostium niedźwiedzia
Festiwale nuda, ale pchli targ na plus wielki.
Koszykówka.. Wciąż więcej niż dwójka simów nie może grać.. Ta rozmowa pod koszem ze streama :facepalm: naprawdę robi odrzucające wrażenie
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Galcia » 25 paź 2016, 10:12

Podpisuję się rękami i nogami pod postem Guukiego. Biedni, głupiutcy gracze, nigdy nie widzieli samochodu i mogliby nie załapać, do czego służy... :facepalm:

Irytuje mnie jedna rzecz - strasznie dużo rzeczy będzie dostępnych tylko i wyłącznie w nowym otoczeniu. Najbardziej wkurzające są kariery. To już w małym mieście nie można być działaczem społecznym, politykiem czy blogerem? soft2 Mam też złe przeczucia odnośnie nowej aspiracji. Na pewno będą w niej zadania związane choćby z festiwalami, ale mam nadzieję, że zadaniem będzie np. "odwiedź trzy muzea", a nie "odwiedź trzy muzea w San Myshuno". :|

Najbardziej podobają mi się cechy mieszkań, ale skoro mają się pojawić w aktualizacji, nie stanowi to dla mnie żadnej motywacji do zainwestowania stówki w dodatek. soft9 Poczekam na 50% zniżki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 25 paź 2016, 12:32

Z tymi karierami to nie zupełnie tak. Wiele zadań otwartych można wykonywać z dowolnego miejsca w świecie gry. Ale są też takie, które wymagają udania się do San Myshuno bo np. tylko tam można iść na festiwal. Tak samo protesty - jako polityk można je organizować w dowolnym miejscu w świecie gry.
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości