Miejskie życie - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 25 paź 2016, 23:35

Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Galcia » 26 paź 2016, 0:15

Levkoni trochę mnie uspokoiłeś w z tymi karierami. :) Już myślałam, że protesty też można urządzać tylko w San Myshuno, że zrobią z niego jakąś stolicę czy coś. :P

Fajny pomysł z tą mapą, tylko wykonanie (jak zwykle w tej odsłonie gry xD ) marne... Niektóre komentarze simów są źle przetłumaczone, np. "Najlepszy wycisk w mieście. NIGDZIE Przynajmniej od czasu pożaru Siłowni GotowySTART" - typowa kalka bez głębszego pomyślunku nad sensem zdania. soft1 W innych są pozamieniane podpisy albo pomylona płeć autora, inne z kolei są napisane po szwedzku. :D Ja wiem, że się czepiam i to tylko głupia mapka, ale czy oni nawet tak prostej rzeczy nie potrafią zrobić porządnie? Pomijając te wszystkie niedoróbki, komentarze Nancy Landgraab są genialne. :rotfl:
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 27 paź 2016, 18:03

Obrazek

Awatar użytkownika
kontrowersyjna kaczuszka
Posty: 272
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:32

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: kontrowersyjna kaczuszka » 30 paź 2016, 12:58

Wszędzie wcisną przycisk "sprzedaj"
Obrazek
Pojawiło mi się dzisiaj podczas wybierania miasta (y)

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 30 paź 2016, 13:34

W 3 było to zdecydowanie lepiej rozwiązane. Tylko store, przy nowej grze. A teraz, za każdym razem jak wybierasz miasto to masz chamską reklamę dodatku za stowe :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 30 paź 2016, 21:43

No i jak? Zamierza ktoś kupić?
Ja już sama nie wiem..
No niby nowości wydaje się dużo.. Bańki mydlane, konsola do gier, koszykówka, szisza, karaoke, mieszkanie w bloku, pchli targ, nowe kariery..
Ale jednak jakieś takie negatywne wrażenie jest, nie wiem czy to przez ten brak animacji czy przez to, że wszystko o dodatku wiadomo przed premierą...
Ach, tęsknię za tymi czasami gdy kupowałam dodatki do dwójki jedynie oglądając zdjęcia i jeden zwiastun.
No, ale chyba trzeba w końcu się przyzwyczaić, że wszystko się zmienia

Co do reklamy, kaczuszko to raczej nie czyn twórców, tylko kogoś wyżej w EA. Głupie, bo z pewnością każdy kto gra wie że wychodzi nowy dodatek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 30 paź 2016, 21:59

Shattered pisze:No i jak? Zamierza ktoś kupić?
Ja zamierzam B) Ale niestety będę musiał poczekać tydzień dłużej, bo czekam na wypłatę ;(

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Hanka Milanka » 30 paź 2016, 22:31

ja pewnie koło 7.11 też kupię, z siostrą na pół, więc cena aż tak bardzo nie boli, a dodatek mimo wszystko wydaje się być dla mnie ciekawy :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 30 paź 2016, 22:45

Ja cały czas planowałem kupić w dniu premiery, ale jednak się wstrzymam i kupię jakoś w grudniu. Może uda się załapać na jakieś świąteczne przeceny. Ponad 100 zł za dodatki do TS4 to zdecydowanie za dużo.
Obrazek

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: beldor » 31 paź 2016, 2:03

Po za nowym otoczeniem nie widzę w tym dodatku niczego nowego ,wartego uwagi. Jedyną nowościa widze że są targi ...na których sim robi to samo co w domu . Po wszystkich trailerach mam wrażenie że zamiast siedzieć we własnym domu , będzie mieszkać we własnym mieszkaniu - wow !. Widzę ze naprawdę ciężko pracowali przez ostatni rok...
Obrazek

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 31 paź 2016, 15:12

First Look od MaryKateAnPlay - https://www.youtube.com/watch?v=DzXP4WeQrVE

EDIT:
Jestem przerażony tą małą ilością nowych fryzur... Bieda z nędzą :(

First look z trybem budowania i kupowania - https://www.youtube.com/watch?v=XJjdUnwPgAQ

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 31 paź 2016, 16:48

Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 31 paź 2016, 16:50

Ja chyba też nie kupię w premierę... Bardzo zawiodłem się dodatkiem po wyjściu na jaw wszystkich jego ograniczeń. Mam podobne uczucie jak przy TS4 - po pierwszej prezentacji na E3 było WOW, a rok później zaczęli mówić o wszystkich brakach... brak maluchów, brak samochodów, otwartego świata i w końcu poczułem się taki zbity jako fan :/

Nie uważam, żeby nowy dodatek był zły. Ale tak jak poprzednie będzie ROZCZAROWUJĄCY. Wszystko dlatego, że miał dużo większy potencjał niż w nim wykorzystano. Kupując dodatki do TS2 miało się 99% pewności, że będzie dopracowany i świetny. Przy The Sims 3 miało się pewność, że będzie masa aktywności, ale też sporo uproszczeń. A w TS4 niczego nie ma zrobionego na 100% i zawsze rzeczy rozczarowujące są tak samo silnie obecne jak rzeczy udane.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Joan
Posty: 213
Rejestracja: 21 sty 2015, 17:43

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Joan » 31 paź 2016, 17:01

No niby nowości wydaje się dużo.. Bańki mydlane, konsola do gier, koszykówka, szisza, karaoke, mieszkanie w bloku, pchli targ, nowe kariery..
Nie interesuję się czwórką, ale jeśli to są nowości... Takie rzeczy były już dawno w nowych generacjach. Szkoda, że EA idzie AŻ TAK NA ŁATWIZNE. I mean jakoś w trójce potrafili robić świetne dodatki, np. Pokolenia, albo chociażby Cztery Pory Roku, które mimo, że nie były jakimś odkryciem miały mnóstwo nowych rzeczy. W tym dodatku dają nam bańki i konsole? Jedyną nowością z wyżej wymienionych jest pchli targ, oby to było dopracowane.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Mint » 31 paź 2016, 17:03

U Tuli także pojawił się First Look. :)

[youtube]https://youtu.be/EmkMCMk1izE[/youtube]


Zapomniałem, jak się dodaje filmy do postów. :haha: Proszę kogoś, kto ma uprawnienia, o poprawienie tego.

Trzeba wstawić link w odpowiedniej formie. W tym przypadku: //Guuki

Kod: Zaznacz cały

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=EmkMCMk1izE[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=EmkMCMk1izE[/youtube]

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 31 paź 2016, 17:07

Recenzja LGR mnie zniechęciła..
Lagowanie gry przy niektórych cechach parceli?
Festiwale nuda, nuda i jeszcze raz nuda!
Wszystko możemy robić w grze. Jedynie pchli targ warty uwagi, ale oczywiście wszystko uproszczone, żadnej animacji płacenia :facepalm: No tak, wielkie EA miało mały budżet.
Nowe kariery.. Phi, wspaniałe przemówienia będziemy mogli wygłaszać... do krzeseł.. Których pełno, podczas gdy wśród masy nowych obiektów, jakieś przydatne czy ciekawe można policzyć na jednej ręce. + za małe biurko. Znów żadnej nowej kuchenki, czy szafek kuchennych.
Mieszkanie w bloku, to najbardziej mnie przyciąga i zachęca do zakupu.
Ale taką manianę odwalili z tym, że można budować własnych bloków, że aż się śmiać chce

Ubrania okropne, te wzorzyste meble jeszcze gorsze
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 31 paź 2016, 17:10

Też jestem bardziej rozczarowany, niż byłem. EA się nie poprawi, a TS4 już nas pozytywnie nie zaskoczy.
Teraz to już na pewno kupię dodatek na przecenie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 31 paź 2016, 18:43

Tłumaczenie studio The Sims jakoby mieli za mały budżet od EA jest durne. Jak to świadczy o firmie, która jest jednym z największych światowych producentów gier, a która skąpi pieniędzy na jeden ze swoich flagowych tytułów? To tak jakby Apple powiedziało, że nie dodali do iPhone czytnika linii papilarnych bo nie mieli budżetu... I co mnie obchodzi, że chwalą się wspieraniem gry aktualizacjami podczas gdy inne firmy tego nie robią tak długo? To ich psi obowiązek, skoro planują wydawać płatne rozszerzenia przez ok 4-5 lat to niech ją łatają w tym czasie. A zawartość w aktualizacjach dawno mnie nie jara bo wciąż dodaje do gry coś, co i tak było już w dwójce czy trójce.

Nie miejcie złudzeń, w TS4 nic już nigdy nie będzie takie, jak powinno. Zawsze coś okroją kosztem czegoś. Za każdym razem będziemy jarać się pierwszymi zwiastunami nowych dodatków by po pewnym czasie wszystko opadło pod wpływem negatywów.

Jedyne, co mnie nie rozczarowało zawartością póki co to pakiety i akcesoria. Zawsze wydają się być pełniejsze i posiadają to, co pokazują filmiki. Pytanie tylko, czy wepchnięcie restauracji do pakietu za 60 zł zamiast do SS jest uczciwe...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: książę » 31 paź 2016, 21:55

Jak zwykle dodatek na jeden raz.

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 01 lis 2016, 8:22

Oglądnąłem kilka filmików na YT z Miejskiego Życia i powiem tak ... rewelacji nie ma.

CAS:
Jeśli chodzi o kobiety to dostały naprawdę świetne ciuchy. O facetach lepiej nie wspominać <_< CO TO MA BYĆ?! Ja rozumiem, że azjatycki styl, ale dali jakieś różowe spodnie z kwiatami. Porażka :facepalm:

Tryb budowania:
Na plus, że rzeczy jest dużo. Na minus, że są brzydkie <_< Podoba mi się jeszcze duża ilość nowych gotowych pokoi, chcoiaż nie wszystkie zachwycają. Fajnie natomiast wyglądają te obdrapane meble. Nie wiem tylko ile oni prochów wciągali podczas tworzenia gadającego stacza :facepalm:

Miasto:
Chyba najlepsza część dodatku. pomimo, że większość to makiety to robi wrażenie i aż chce się w nim grać :D Może to dziwne, ale podoba mi się bardziej niż Bridgeport

Apartamenty:
Jestem z nich zadowolony. Animacja wsiadania do windy znowu nie jest taka strasznie potrzebna. Słusznie ktoś wcześniej zauważył, że lepszy jest ten teleport na dół niż jeżdżenie windą przez 3 zimowe godziny soft9 Poza tym widoki z okien są GENIALNE <3

Podsumowując - dodatek prawdopodobnie kupię, ale cały czas się waham, bo oferuje dosyć mało rozgrywki. Ale może jak sam zagram to zmienię zdanie, zobaczymy ...
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość